Buffalo – Dallas 3:4 (kon.) | Carolina – Pittsburgh 1:3 (kon.) | NY Rangers – Montreal 0:2 (kon.)
Minnesota – Chicago 1:5 (kon.) | Vancouver – Washington 3:2 (kon.)
Carolina Hurricanes
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Pittsburgh Penguins
Úterý 29.10.2013, 00:05 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Tohle je z mé strany vše, já se s Vámi loučím a přeji hezký den. (02:41:35)

Střely na branku: 21:29

Dnešní utkání je u konce. Pittsburgh ve třetí části hry přidal ještě jednu branku a definitivně si tak pojistil vítězství v dnešním utkání. Jedinou branku třetí třetiny přidal Jayson Megna, který si tak připsal svoji první branku v NHL. Hosté tak konečně prolomili smůlu z posledních tří utkání a zaslouženě zvítězili.

60:00

59:57
    Na poslední chvíli to zkusil Jordan Staal, ale neuspěl.

59:50
    Posledních deset sekund utkání je Carolina v útočné třetině, ale pořád bez ohrožení Fleuryho.

59:32
    Žádný systém, žádné kombinace, to jsou poslední sekundy zápasu.

59:18
    Přechod do útočného pásma je pro Carolinu velmi složitý.

59:05
    Hosté vyhazují alespoň do střední třetiny.

58:53
    Sjomin bojuje v rohu kluziště o kotouč.

58:47
    Carolina v šesti hráčích na ledě!

58:47
    Vhazovat se bude před Fleurym, Peters nejspíše zůstane na střídačce a umožní domácímu týmu hru v šesti.

58:47
    Oddechový čas pro domácí.

58:23
    Carolina zakládá jeden z posledních útoků dnešního zápasu.

58:10
    Sekera se ocitl sám před Fleurym a několikrát dorážel!

57:51
    Letang stále drží útočné pásmo pro svůj tým a alespoň nahazuje na Peterse.

57:35
    Carolina to zkouší nahazováním do útočné třetiny, ale tam jsou první hostující obránci.

Marek Indruch

Branky a nahrávky: 17. Gerbe (Lidholm, Sjomin) – 9. Glass (Megna, Orpik), 37. Kunitz (Crosby, Orpik), 48. Megna (Crosby, Orpik)

Carolina Hurricanes: Peters (Murphy) – Sekera, Faulk, Hainsey, Gleason, Muprhy, Harrison – Sjomin, Staal E., Gerbe – Dwyer, Staal J., Tlustý – Lidlholdm, Nash, Ruutu – Westgarth, Sutter, Bowman
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Martin, Orpik, Letang, Niskanen, Bortuzzo, Maatta – Dupuis, Crosby, Kunitz – D'Agostini, Malkin, Jokinen – Kobasew, Sutter, Glass – Adams, Vitale, Megna

Rozhodčí: St. Laurent, Kimmerly – Henderson, Pancich

Diváci: 15042