Vsetín – Poruba 2011 1:6 (kon.) | Orlová – Technika Brno 1:3 (kon.) | Břeclav – SHK Hodonín 2:3 (4:5 po s.n.)
Opava – Nový Jičín 4:5 (0:1 po s.n.) | Frýdek-M. – Val. Meziříčí 1:2 (0:1 po s.n.)
VHK ROBE Vsetín
1:6 (1:0, 0:4, 0:2)
HC RT TORAX Poruba 2011
Středa 30.10.2013, 17:30 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • 2. liga skupina Východ

56:07
    Petr Hruška obdržel trest ve hře. Za co bohužel netušíme, pravděpodobně se na pana Obadala ošklivě podíval. Poruba tak dostává pětiminutovou přesilovku.

55:51
    Ledva je Poruba kompletní, do čtyř míří Vsetín. David Vítek je vyloučen za hákování.

53:43
    Kývala si došel pro Slavíkův faul – 2 minuty, podražení. Další přesilovka pro Vsetín.

50:43
    A další vyloučení. Podražení se totiž dopustil porubský hráč.

47:53
    Kubo vyloučen za podražení, přesilovka Vsetína k velké nevoli přítomných diváků končí.

46:35
    Ne ale na dlouho. Hákování, to je prohřešek, za který míří na trestnou lavici Buček.

44:11
    Prokop přímo u domácí střídačky sestřelil jednoho z domácích a je vyloučen na 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

42:00
    Vsetín jde ale opět do čtyř. Báchor je vyloučen na dvě minuty za sekání.

40:24
    Vsetín si zahraje čtyři na tři. Šindelář je vyloučen za napadení.

39:07
    V následné strkanici si rozhodčí vybral Seidlera (POR) a Mikšovského (VSE) a posílá je za kart. Prvně jmenovaný odchází za katr za napadení, druhý za sekání.

36:04
    A je po přesilovce VHK, podražení se totiž dopustil Petr Hruška.

35:15
    Jakub Peslar (POR) – 2 minuty, nedovolené bránění.

31:16
    Vsetínu se ovšem přeci jen naskýtá možnost ke snížení. Za nedovolenou hru vysokou holí je na dvě minuty vyloučen Krayzel.

22:27
    Filip Vrba (VSE) zásah protihráče vysokou holí a na trestné lavici si může pobýt až čtyři minuty. 2+2 minuty – vysoká hůl.

06:48
    Hosté teď zle zatápěli domácí defenzívě, jejich tlak ale ukončil faul Bučka na domácího brankáře Hromadu – dvě minuty, nedovolené bránění.

02:12
    První přesilovku utkání si zahrají hosté. Farda na útočné modré napálil prvního hráče před sebou a pak už mu nezbylo nic jiného, než faulovat – dvě minuty, nedovolené bránění.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 8. Kubo (Mikšovský, Vrba L.) – 21. Seidler, 26. Peslar (Krayzel, Červenka), 27. Seidler (Vrána, Buček), 36. Chaloupka (Pavlačka), 52. Zachar, 60. Vrána (Slavík)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (41. Plšek) – Farda, Tichý, Hurtík, Vrba L.,Vrba F., Báchor, Tesařík, Žák – Kajaba, Ambruz, Hruška – Kubo, Ševčík, Mikšovský – Vítek, Podešva, Kývala – Janeba, Daněk, Neuwirth.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Gleich) – Hruzík, Šindelář, Javín, Peslar, Prokop, Slavík, Vajda – Červenka A. Videlka, Krayzel, Vaněk R., Zuber, Vrána, Seidler, Buček, Chaloupka, Pavlačka, Zachar, Piják

Rozhodčí: Obadal – Goňa, Smilek