NY Islanders – NY Rangers 2:3 (kon.) | Philadelphia – Anaheim 2:3 (kon.) | Montreal – Dallas 2:1 (kon.)
New Jersey – Tampa 2:1 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 3:2 (kon.) | Chicago – Ottawa 6:5 (kon.)
Edmonton – Toronto 0:4 (kon.) | Arizona – Los Angeles 3:1 (kon.)
Arizona Coyotes
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Los Angeles Kings
Středa 30.10.2013, 03:00 • Jobing.com Arena, Glendale • NHL

54:50
    A hosté si nakonec vybojovali faul, provinil se Zbyněk Michálek, přesilová hra pro LA!

38:50
    Vylučuje se, na trestnou lavici usedá hostující Justin Williams, přesilová hra v závěru druhé třetiny pro Coyotes.

23:48
    Bitka Chipchury a Carcilla skončila nerozhodně, byť se Carcillovi podařilo sundat soupeři helmu. Nyní budou moci rozjímat pět minut na trestné lavici.

15:53
    No vida, Stoll dostává další dvouminutový trest, to znamená, že Coyotes si zahrají výhodnou přesilovou hru čtyř proti třem!

15:51
    A znovu se vylučuje, tentokrát pouze na straně Kings, dvě minuty za podražení dostává Muzzin, poměr sil na ledě se vyrovná.

15:23
    Na druhé straně se ve třetině Kings strhla menší potyčka, vylučuje se na obou stranách, za domácí odchází na trestnou lavici Klinkhammer, na straně Kings sedí Williams.

11:46
    Další vyloučení, na trestnou lavici putuje Stoll a je to přesilová hra pro Phoenix.

09:03
    Tak nikoliv, rozhodčí jsou spravedliví, na trestné lavici sedí i Doughty, hraje se čtyři na čtyři.

09:03
    Další vyloučení, po souboji Bissonnetteho s Doughtym dostává prvně jmenovaný trest a je to přesilová hra pro Kings.

06:04
    Opět se vylučuje a tentokrát si přesilovou hru zahrají po faulu Richardse domácí hokejisté.

03:08
    Na druhé straně se snaží zakončit Stoll, ale je faulován Morrisem, rozhodčí vylučují a Kings si zahrají první přesilovou hru.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 39. Morris (Chipchura, Miele), 40. Doan (Ekman-Larsson, Yandle), 46. Chipchura (Moss, Miele) – 57. Stoll (Vojnov, Brown)

Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Ekman-Larsson, Z. Michálek, Morris, Yandle, Schlemko, Stone – Klinkhammer, Vermette, Doan – Ribeiro, Boedker, Vrbata – Kennedy, Chipchura, Szwarz – Bissonnette, Miele, Moss
    Los Angeles Kings: Scrivens (Quick) – Regehr, Doughty, Vojnov, Mitchell, Muzzin, Greene – King, Kopitar, Williams – Richards, Carter, Frattin – Brown, Stoll, Lewis – Clifford, J. Nolan, Carcillo

Rozhodčí: Morton, Watson – Cameron, Nansen

Diváci: 10 452