Pittsburgh – Boston 3:2 (kon.) | Calgary – Toronto 2:4 (kon.) | Los Angeles – San Jose 4:3 (po pr.)
Vancouver – Detroit 1:2 (kon.)
Los Angeles Kings
4:3 (1:2, 1:1, 1:0 - 1:0)
San Jose Sharks
Čtvrtek 31.10.2013, 03:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:20:53)

Martin HAVLÁT (SJS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:01

Sharks dnes ztratili dobře rozehrané utkání zejména vlastní pasivitou ve třetí třetině, kdy se dostali místy pod drtivý tlak a výsledkem toho byl vyrovnávací gól Williamse v 53. minutě. Utkání tak dospělo až do prodloužení, které v jeho polovině rozhodla střela Kopitara od modré.

62:32
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    ANZE KOPITAR se přemístil z pravé strany na modrou a parádní střelou z voleje překonává Niemiho, to znamená, že Kings dnes vítězí a poráží Sharks 4:3 po prodloužení. Asistence: Drew Doughty, Mike Richards.

62:15
    Kopitar pálí z pravé strany, nad branku.

61:54
    Ještě minutu mají Kings výhodnou přesilovou hru čtyř proti třem.

61:40
    Kings podruhé za sebou ztrácí útočné pásmo.

61:19
    Domácí sevřeli soupeře do úzkého prostoru před Niemim, který ale dokázal střelecký pokus Richardse, i následnou dorážku Cartera chytit.

60:53
    Pouze hákováním nyní zastavil Justin Braun pronikajícího Cartera, rozhodčí vylučují, přesilová hra Kings čtyři na tři.

60:35
    Sharks pod drtivým tlakem, střelu Richardse chytá Niemi.

60:17
    Hned v úvodu trefuje Kopitar brankovou konstrukci!

60:01

Po šedesáti minutách neznáme vítěze. O tom, který z týmů získá bod navíc, rozhodně pětiminutové prodloužení, případně samostatné nájezdy.

60:00

59:51
    Sharks vyhrávají vhazování, ale vyhazují na další icing, do konce třetí části však zbývají pouze poslední vteřinky.

59:39
    Icing San Jose, ještě se bude vhazovat před Niemim.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 3. Doughty (Williams), 24. Stoll (Vojnov, Brown), 53. Williams (Kopitar, M. Richards), 63. Kopitar (Doughty, M. Richards) – 1. Vlasic (Couture, Kennedy), 12. Pavelski (Wingels), 39. Couture (Marleau, Demers)

Los Angeles Kings: Quick (Scrivens) – Regehr, Doughty, Vojnov, Mitchell, Muzzin, Greene – King, Kopitar, Williams – M. Richards, Carter, Frattin – Brown, Stoll, Lewis – Clifford, Fraser, Carcillo
    San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Vlasic, Braun, Irwin, Stuart, Hannan, Demers – Hertl, J. Thornton, Sheppard – Kennedy, Couture, Marleau – Hamilton, Pavelski, Wingels – McCarthy, Desjardins, Brown

Rozhodčí: Kozari, L´Ecuyer – Cvik, Nansen

Diváci: 18 118