Kazaň – Dynamo Moskva 3:2 (kon.) | N.Novgorod – Viťaz 5:0 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Čtvrtek 31.10.2013, 16:00KHL

Třetí třetina a celé utkání je u konce. Domácí Novgorod potvrdil ve třetí třetině svou jasnou převahu. V tomto dějství k ničemu hosty nepustil a třemi zaslouženými góly definitivně rozhodl o dnešním vysokém vítězství 5:0. To je ode mne pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (18:17:06)

60:00

59:39
    Hosté už dohrávají zápas v klidu ve své třetině, kde kontrolují kotouč.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

57:40
    Po střele Bernackije si brankář hostí připisuje další zákrok.

56:49
    Kuljominův pokus Lisutina nepřekonal, ale domácí ve třetí třetině jasně dominují a nedávají hostům prostor vůbec pro nic.

55:30
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Pátou branku přidává PAVEL VALENTĚNKO. Asistence: Justin Hodgman.

54:09
    Wolskiho pokus vyráží Lisutin do rohu kluziště.

52:26
    Na druhé straně pálil Selezňov, ale ani on nedokázal vyzrát na dnes vynikajícího Kovala.

51:45
    Kuljomin se zkoušel prosadit, ale v tom mu zabránil dobrý zákrok Lisutina.

50:33
    Oddechový čas pro domácí.

49:48
    Domácí hráči potěšují své fanoušky čtvrtou brankou, o kterou se postaral dnes již podruhé VLADIMIR GALUZIN. Bez asistence.

49:05
    Na druhé straně pálil Klimenko, ale narazil na připraveného Kovala, který je dnes zatím bezchybný.

47:58
    Další kdo zkoušel překonat brankáře hostí byl domácí útočník Krasnoslobodcev, ale Lisutin další branku nepřipustil.

46:02
    A domácí přidávají třetí branku po trefě DENISE PARŠINA. Bez asistence.

45:15
    Po oslabení domácí pokračují v ofenzivním hokeji.

44:48
    Zatím se Čechovu tato početní výhoda moc nedaří a sotva ohrožují Kovala.

43:12
    Michajl Grigorjev dostává 2 minuty za držení. Hosté tak dostávají na začátku třetího dějství příležitost v podobě přesilové hry.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 1. Galuzin (Kuljomin), 33. Immonen (Salminen, Paršin), 47. Paršin, 50. Galuzin, 56. Valentěnko (Hodgman)

Torpedo Nižnij Novgorod: Koval (Maškovcev) – Grigorjev, Denisov, Hietanen, Bernackij, Chomickij, Valentěnko, Belochvostikov – Galuzin, Kuljomin, Potapov M. – Salminen, Immonen, Paršin – Wolski, Hodgman, Krasnoslobodcev – Potapov A., Žarkov, Sčastlivyj.
    HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Ivančik) – Chafizullin, Malevič, Mezei, Selezňov, Golovkov, Pyett, Tatalin, Kudinov – Soloduchin, Koroljov, Rybakov – Klimenko, Šitikov, Kokšarov – Mamin, Rybin, Makejev – Vasiljev, Afinogenov, Ivanov.

Rozhodčí: Gamalej, Sojn – Lazarev, Palej Jakov