Orlová – Frýdek-M. 5:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 3:6 (kon.) | Nový Jičín – Prostějov 2:4 (kon.)
Přerov – Břeclav 3:1 (kon.) | SHK Hodonín – Vsetín 7:4 (kon.) | Technika Brno – Poruba 2011 4:3 (2:0 po s.n.)
Nymburk – Klášterec nO 1:3 (kon.) | Milevsko – Jablonec n/N 3:7 (kon.) | Kolín – Řisuty 4:3 (kon.)
Bílina – Kobra 1:8 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 2:5 (kon.) | Vrchlabí – Jindř. Hradec 3:2 (2:0 po s.n.)
Děčín – Tábor 5:6 (0:2 po s.n.) | Pelhřimov – Sokolov 1:4 (kon.)
po s.n. (2:0)
HC Technika Brno
4:3 (2:0, 0:2, 1:1 - 0:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 02.11.2013, 17:00 • HHDM Brno • 2. liga skupina Východ

57:53
    A přesilovku hostům končí, protože Šindelář podrazil Benýška a odchází také na trestnou lavici s dvouminutovým trestem.

57:16
    Hosté se drží v útočném pásmu a vybojovali si faul Havíře, který jim dává velkou šanci na otočení zápasu.

47:41
    Fadrný dostává trest za krosček 2+10 minut a bude Technice chybět téměř do konce třetí třetiny.

38:55
    Na konci druhé třetiny vidíme ještě trest pro oba týmy. Dvě minuty si odpyká Jan Fadrný za hákování a Michal Prokop za vysokou hůl.

34:40
    Ale Technika se bude muset znovu bránit. Při bránění si proti pravidlům počínal Štindl a následuje tak další oslabení Brňanů.

31:00
    Nakonec z toho ale hosté přeci jen něco vytěžili. Dvouminutový trest si za faul odnesl Zapletal a Brno bude hrát oslabení.

26:05
    Ostrava zahrozila před brankou domácích a je z toho už třetí trest pro Habrovce. Síly na ledě se tedy vyrovnají.

24:56
    Brno si zahraje další přesilovku. Pavlačka dostává dvě minuty za vysokou hůl a dává příležitost ke skórování domácím.

15:26
    A ten končí pro hosty jak jen nejhůř může, když Buček dostává dvě minuty za vysokou hůl a přesilovku si po chvilce zahrají domácí.

13:35
    Výsledkem toho je trest pro domácí, a to konkrétně pro Habrovce, který vyhodil puk až do ochranné sítě.

10:12
    Technika si zahraje druhou přesilovku, na trestnou lavici usedá hostující kapitán Javin za podražení.

02:28
    Dlouho si ale Brňané tuto přesilovku neužili. Habrovec dostává taktéž dvě minuty, a to za podražení.

02:10
    A uvidíme první přesilovku. Na trestnou lavici odchází hostující Chaloupka za nedovolené bránění.

Adam Havel

Branky a nahrávky: 5. Česnek (Fadrný), 11. Hnilička (Fadrný, Česnek), 46. Česnek (Fadrný, Havíř), rozh. náj. Fadrný – 24. Červenka (Krayzel, Peslar), 38. Buček (Prokop), 51. Wolf

HC Technika Brno: Novák – Havíř, Zapletal, Štindl, Klimeš, Habrovec (C), Dittrich – Zábranský, Látal, Jurča – Česnek, Fadrný, Hnilička – Odehnal, Benýšek, Brzobohatý – Čtvrtníček, Bělohlávek, Buhaj.
    Trenér: Roman Kaňkovský

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář – Javin (C), Prokop, Hruzík, Slavík, Peslar, , Šindelář, Wolf – Vrána, Buček, Seidler – Chaloupka, Pavlačka, Zachar – Červenka, Krayzel, Vaněk.
    Trenér: Tomáš Sršeň

Rozhodčí: Pokorný – Polák, Rampír