Philadelphia – Washington 0:7 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 4:2 (kon.) | Carolina – Tampa 0:3 (kon.)
Ottawa – NY Islanders 4:5 (0:1 po s.n.) | Florida – St. Louis 0:4 (kon.) | Minnesota – Montreal 4:3 (kon.)
Dallas – Colorado 2:3 (po pr.) | Calgary – Detroit 3:4 (kon.) | Winnipeg – Chicago 1:5 (kon.)
Carolina Hurricanes
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Tampa Bay Lightning
Sobota 02.11.2013, 00:05 • PNC Arena, Raleigh • NHL

45:44
    Síly na ledě se vyrovnají, na trestnou lavici odchází kapitán domácích Eric Staal, jenž se provinil hákováním.

45:03
    Dokonce na svoji osobu získal nedovolený zákrok. 2 minuty za vražení na hrazení si odsedí Mark Barberio.

39:01
    Mark Barberio (TBL) – 2 minuty sekání.

30:00
    Eric Staal (CAR) – 2 minuty podražení.

25:06
    Vzájemné vyloučení.
    Nathan Gerbe (CAR) – 2 minuty – hrubost.
    Eric Brewer (TBL) – 2 minuty – krosček.

15:25
    Martin St.Louis zadržel unikajícího Sekeru a dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

11:07
    A je tu vyloučení i na straně hostů, za podražení si odchází odpykat 2 minuty Nate Thompson.

08:21
    Prvním vyloučeným hráčem se stává domácí Tuomo Ruutu. Dostává 2 minuty za podražení.

David Sochor

Branky a nahrávky: 30. Hedman (Thompson, Crombeen), 52. Stamkos (Killorn, St.Louis), 58. Killorn (St.Louis)

Carolina Hurricanes: Peters (Murphy M.) – Sekera, Faulk, Hainsey, Gleason, Murphy R., Harrison – Semin, Staal E., Tlustý – Dwyer, Staal J., Gerbe – Lindholm, Nash, Ruutu – Sutter, Malhotra, Bowman.
    Tampa Bay Lightning: Bishop (Lindback) – Gudas, Carle, Hedman, Salo, Brewer, Barberio – St. Louis, Stamkos, Killorn – Purcell, Filppula, Malone – Connolly, Johnson, Palát – Crombeen, Thompson, Pánik.

Rozhodčí: Lemelin, Lee – Nowak, Kovachik

Diváci: 14828