NY Rangers – Carolina 5:1 (kon.) | Washington – Florida 3:2 (3:1 po s.n.) | Columbus – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Vancouver – Toronto 4:0 (kon.) | Buffalo – Anaheim 3:6 (kon.) | Tampa – St. Louis 4:2 (kon.)
New Jersey – Philadelphia 0:1 (kon.) | NY Islanders – Boston 3:1 (kon.) | Colorado – Montreal 4:1 (kon.)
Edmonton – Detroit 0:5 (kon.) | Los Angeles – Nashville 3:4 (kon.) | San Jose – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.)
Ottawa – Dallas 3:4 (0:1 po s.n.)
Tampa Bay Lightning
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
St. Louis Blues
Neděle 03.11.2013, 00:05 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

46:34
    Přesilová hra pro domácí. Za hákování si jde dvě minuty odsedět hostující Sobotka.

41:39
    Sobotka byl při své střele z levého křídla podražen. Za katr již putuje domácí Barberio.

37:22
    Přesilovku si teď zahrají hosté. Domácí Malone je vyloučen za hrubost.

35:18
    Bude se vylučovat. Oshie ze St. Louis je vyloučen za sekání.

08:28
    Za držení je vyloučen hostující Leopold.

01:53
    Bude se poprvé v zápase vylučovat. Za sekání si dvě minuty odsedí domácí Filppula.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 11. Killorn, 22. Stamkos (Killorn, Barberio), 49. Connolly (Gudas, Filppula), 57. Fillpula (Killorn, Brewer) – 8. Pietrangelo (Backes, Steen), 24. Schwartz (Shattenkirk, Berglund)

Tampa Bay Lightning: Bishop – Gudas, Carle, Hedman, Salo, Brewer, Barberio – St. Louis, Stamkos, Killorn – Purcell, Filppula, Malone – Connolly, Johnson, Palát – Crombeen, Thompson, Pánik.
    St. Louis Blues: Halák – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenirk, Jackman, Polák, Leopold – Oshie, Backes, Steen – Stewart, Sobotka, Roy – Tarasenko, Berglund, Schwartz – Reaves, Lapierre, Porter.

Rozhodčí: O'Rourke, St. Pierre – Driscoll, Murray