Ostrava – Chomutov 8:5 (kon.) | Bulldogs – Benešov 12:6 (kon.) | Vítkovice – Tatran 2:7 (kon.)
Havířov – Třebíč 13:3 (kon.) | Bohemians juniorky – Liberec 10:6 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 3:7 (kon.)
FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky
10:6 (2:3, 4:1, 4:2)
FBC Liberec
Neděle 10.11.2013, 17:30 • SH ZŠ Kunratice • G2 liga juniorů

Bohemians v dnešním zápase zaslouženě vítězí! Domácí dokázali hostujícímu celku se severu Čech nastřílet 10 branek a zvítězit v poměru 10:6. Liberci nepomohlo ani střídání brankářů po druhé třetině. Bohemians se díky této výhře posouvají tabulkou vzhůru a Liberec musí čekat na výsledky svých soupeřů. (22:08:25)

Komentář vedoucího mužstva Liberec Jan Král: Celé utkání bylo z naší strany bez nasazení a důrazu, proto soupeř zaslouženě vyhrál. Gratuluji soupeři ke třem bodům.

Komentář asistenta trenéra Bohemians Roman Kieler: Po špatné první třetině jsme zlepšili výkon a zaslouženě vyhráli. Děkujeme soupeři za zápas.

Střely na bránu: 40-31

60:00

59:30
    Poslední půl minutka, k zemi jde Liberecký hráč po zásahu hokejkou.

58:30
    Liberec bez gólmana.

58:26
    Oddechový čas pro FBC Liberec.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny, oba týmy bojují.

57:24
    Liberec právě vstřelil branku!
    Úspěšná akce Libereckých v podání LUKÁŠE BÖHMA.
    Asistence: David Tampier

56:16
    Bohemians právě vstřelilo branku!
    Liberec inkasuje už desátou branku. Autorem branky je PATRIK KIELER.
    Asistence: Radek Mandík

55:17
    Na straně Bohemians dochází ke změně v bráně, Rastislava Mazáka střídá Daniel Muck.

53:55
    Využitá přesilová hra! Pěkná trefa RADKA MANDÍKA a domácí připisují další branku.
    Asistence: Patrik Kieler

53:26
    Vyloučen hráč Ladislav Láska družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.

53:04
    V akci Liberec, srdnatě bojuje o změnu stavu.

51:51
    Krásný průnik ONDŘEJE SLUKY, Ondra dovršuje svůj dnešní hattrick.
    Asistence: Juraj Lupáč

50:27
    Rastislav Mazák odolává dvěma střelám soupeře, na třetí od PAVLA NĚMEČKA už nestačil.
    Asistence: Jan Havlín

48:23
    Rychlý protiútok domácích zakončený úspěšnou střelou JANA SEVERY.

48:15
    Liberecký Havlín vysílá střelu ze středu, Mazák na místě.

46:39
    Liberec drží míček za bránou Bohemians.

44:40
    Akci na druhé straně Mazák chytá.

43:35
    Ke střele se dostal Petr Tůma, míček jde vysoko nad.

43:02
    Přesilovku domácí nevyužili, ale stále mají míček ve svém držení.

40:21
    Vyloučen hráč Jan Příhoda družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.

40:01

40:00

39:59
    Končí nám pěkně sehraná druhá třetina.

38:42
    Domácí neskládají zbraně a jdou do dalšího útoku, který skvěle zakončuje JAN SEVERA.
    Asistence: David Bezpalec

37:51
    I Liberci se daří jeho kombinace a připisuje si branku na svůj účet, lépe řečeno JIŘÍ STROBACH.

37:00
    Výborná práce RADKA MANDÍKA a Jana Severy, a ve vlastním oslabení zvyšují domácí vedení.
    Asistence: Jan Severa

36:13
    Vyloučen hráč Ondřej Sluka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za opakované přestupky.

35:00
    Dnešní utkání sleduje 31 diváků.

34:49
    David Bezpalec zasahuje před vlastní bránou a rozjíždí další akci.

33:30
    Další útok zeleno-bílých zakončený ONDŘEJEM SLUKOU a domácí se ujímají vedení.
    Asistence: Petr Tůma

32:59
    Radek Mandík využívá chyby soupeře k další střele.

31:06
    Opět dělovka RADKA MANDÍKA a tentokrát končí v síti a je srovnáno.

30:22
    Dělovka Radka Mandíka zasahuje Libereckého gólmana.

30:00
    V oslabení uniká Liberecký Jágr, gólman Mazák bezpečně zasahuje.

29:50
    Vyloučen hráč Jan Příhoda družstva FBC Liberec na 2 minuty za hru rukou.

29:03
    Kombinace Libereckých končí těsně vedle branky domácích.

27:59
    David Bezpalec vlétl do souboje jako kombajn do pole, rozhodčí raději přerušují hru.

27:09
    Rychlý průnik Libereckého útočníka likviduje Petr Tůma.

24:35
    První lajna domácích stále obstřeluje Libereckou bránu, gólman Slabý (slabý moc není) drží svůj tým stále v těsném vedení.

23:10
    Juraj Lupač vysílá ostrou střelu z obrany, gólman Liberce na místě.

22:05
    Liberec stále u míčku, ale nedaří se mu přejít střed hřiště.

21:21
    Dalekonosná střela Liberce byla lahůdkou pro domácího gólmana.

20:20
    Druhou část zahajujeme ostrým soubojem u mantinelu, oba aktéři jsou v pořádku a jdeme do další akce

20:01

20:00

18:26
    Přeci jen se Bohemians dočkali a snižují stav. Autorem branky je PETR TŮMA.
    Asistence: Ondřej Sluka

17:04
    Domácí se sice snaží, většinu času odehrají na straně soupeře, ale pak stačí protiútok Libereckých a máme stav takový jaký je. Autorem branky je PAVEL NĚMEČEK.
    Bez asistence

14:17
    Nový míček, čerstvé síly a úspěšný protiútok LUKÁŠE BÖHMA.

13:45
    Hraje se za bránou Liberce, hra přerušena, při tvrdém souboji u mantinelu zlikvidován míček.

12:20
    Útoky se střídají z jedné strany na druhou, oba gólmani zatím nemají žádné problémy střely pochytat

10:32
    Pěknou střelu vyslal Jakub Křivanec, i tentokrát si gólman Liberce poradil.

10:06

09:38
    Bohemians usazení v pásmu Liberce, pálí z každé pozice, míček si do sítě zatím žádnou cestičku nenašel.

08:19
    Podaří se dnes zeleno-bílým skórovat v přesilovce? Ve včerejším zápase se nevydařila žádná výhoda muže v poli.

08:06
    Vyloučen hráč Jan Havlín družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.

07:12
    Pokus o únik Radka Mandíka se nezdařil.

05:38
    Míček v držení Libereckého týmu, gólman Mazák odolal několika střelám.

03:30
    Hosté se dočkali. Protiútok Liberce a ADAM ERLER pasíruje míček mezi tyč a paži gólmana.
    Asistence: Dominik Hiadlovský

02:14
    U míčku stále zeleno-bílý, Liberec ve svém pásmu čeká na chybu.

01:02
    Zápas se rozběhl ve svižném tempu a máme tu první potrestanou chybu zásluhou ONDŘEJE SLUKA.
    Asistence: Adam Sova

00:01

FbŠ Bohemians DDM Praha 7: Mazák (Mück) – Musil, Lupáč – Mandík, Křivanec, Severa, Bezpalec, Šafář, Sklenář, Sluka, Kolář, Kulík, Nosek, Sova, Tůma, Kieler
    Trenér: Jiří Svoboda

FBC Liberec: Slabý (Strýček) – Bitman, Láska – Erler, Kosák, Tampier, Havlín, Rondoš, Böhm, Příhoda, Jágr, Němeček, Strobach, Hiadlovský
    Trenér: David Derka

Rozhodčí: Sochůrek Ondřej, Šuvada Roman.

Nejlepší brankář FbŠ Bohemians DDM Praha 7 – Rastislav Mazák 91,49% úspěšnost zákroků.

Nejlepší brankář FBC Liberec – Lukáš Strýček 89,16% úspěšnost zákroků.

Nejlepší hráč FbŠ Bohemians DDM Praha 7 – Patrik Kieler (12+10).

Nejlepší hráč FBC Liberec – Adam Erler (4+8).

Dvojice, která se bude starat o dnešní zápas, aby byla dodržována pravidla, je Ondřej Sochůrek a Roman Šuvada.

FbŠ Bohemians DDM Praha 7
    Domácí florbalisté z Prahy jsou na tom v tabulce o něco lépe. Drží se na 5. pozici (16 bodů), kterou jim přineslo 5 výher, jedna porážka v prodloužení a 3 prohry. Skóre je v plusových bodech, přesněji 57:48. Poslední zápas hráli Bohemians na domácí palubovce proti celku Mladé Boleslavi, kterou porazili hladce 6:3.

FBC Liberec
    Hosté ze severu Čech mají po devíti kolech na svém kontě 12 bodů za 3 výhry, 1 výhru v prodloužení, 1 prohru v prodloužení a 4 prohry. Za to mají však negativní skóre, které činí 42:48. Ve svém posledním zápase Liberečtí hráli na palubovce Sparty Praha a byli úspěšní, když zvítězili 4:6.

Dobrý den, vítejte u zápasu 10. kola G2 ligy juniorů mezi týmem FbŠ Bohemians DDM Praha 7 a FBC Liberec.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Josef Cestr

Hledáme zpravodaje pro tým FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 2. Sluka (Sova), 19. Tůma (Sluka), 32. Mandík (Severa), 34. Sluka (Tůma), 37. Madník (Severa), 39. Severa (Bezpalec), 49. Severa (Lupáč), 52. Sluka (Lupáč), 54. Madník (Kieler), 57. Kieler (Mandík) – 4. Erler (Hiadlovský), 15. Böhm (Tampier), 18. Němeček, 38. Strobach (Tampier), 51. Němeček (Havlín), 58. Böhm (Tampier)

FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky: Mazák (56. Mück) – Musil, Lupáč – Mandík, Křivanec, Severa, Bezpalec, Šafář, Sklenář, Sluka, Kolář, Kulík, Nosek, Sova, Tůma, Kieler

FBC Liberec: Slabý (40. Strýček) – Bitman, Láska – Erler, Kosák, Tampier, Havlín, Rondoš, Böhm, Příhoda, Jágr, Němeček, Strobach, Hiadlovský

Rozhodčí: Sochůrek Ondřej, Šuvada Roman