Ostrava – Chomutov 8:5 (kon.) | Bulldogs – Benešov 12:6 (kon.) | Vítkovice – Tatran 2:7 (kon.)
Havířov – Třebíč 13:3 (kon.) | Bohemians juniorky – Liberec 10:6 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 3:7 (kon.)
FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky
10:6 (2:3, 4:1, 4:2)
FBC Liberec
Neděle 10.11.2013, 17:30 • SH ZŠ Kunratice • G2 liga juniorů

Bohemians v dnešním zápase zaslouženě vítězí! Domácí dokázali hostujícímu celku se severu Čech nastřílet 10 branek a zvítězit v poměru 10:6. Liberci nepomohlo ani střídání brankářů po druhé třetině. Bohemians se díky této výhře posouvají tabulkou vzhůru a Liberec musí čekat na výsledky svých soupeřů. (22:08:25)

Komentář vedoucího mužstva Liberec Jan Král: Celé utkání bylo z naší strany bez nasazení a důrazu, proto soupeř zaslouženě vyhrál. Gratuluji soupeři ke třem bodům.

Komentář asistenta trenéra Bohemians Roman Kieler: Po špatné první třetině jsme zlepšili výkon a zaslouženě vyhráli. Děkujeme soupeři za zápas.

Střely na bránu: 40-31

60:00

59:30
    Poslední půl minutka, k zemi jde Liberecký hráč po zásahu hokejkou.

58:30
    Liberec bez gólmana.

58:26
    Oddechový čas pro FBC Liberec.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny, oba týmy bojují.

57:24
    Liberec právě vstřelil branku!
    Úspěšná akce Libereckých v podání LUKÁŠE BÖHMA.
    Asistence: David Tampier

56:16
    Bohemians právě vstřelilo branku!
    Liberec inkasuje už desátou branku. Autorem branky je PATRIK KIELER.
    Asistence: Radek Mandík

55:17
    Na straně Bohemians dochází ke změně v bráně, Rastislava Mazáka střídá Daniel Muck.

53:55
    Využitá přesilová hra! Pěkná trefa RADKA MANDÍKA a domácí připisují další branku.
    Asistence: Patrik Kieler

53:26
    Vyloučen hráč Ladislav Láska družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.

53:04
    V akci Liberec, srdnatě bojuje o změnu stavu.

51:51
    Krásný průnik ONDŘEJE SLUKY, Ondra dovršuje svůj dnešní hattrick.
    Asistence: Juraj Lupáč

50:27
    Rastislav Mazák odolává dvěma střelám soupeře, na třetí od PAVLA NĚMEČKA už nestačil.
    Asistence: Jan Havlín

48:23
    Rychlý protiútok domácích zakončený úspěšnou střelou JANA SEVERY.

48:15
    Liberecký Havlín vysílá střelu ze středu, Mazák na místě.

Josef Cestr

Hledáme zpravodaje pro tým FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 2. Sluka (Sova), 19. Tůma (Sluka), 32. Mandík (Severa), 34. Sluka (Tůma), 37. Madník (Severa), 39. Severa (Bezpalec), 49. Severa (Lupáč), 52. Sluka (Lupáč), 54. Madník (Kieler), 57. Kieler (Mandík) – 4. Erler (Hiadlovský), 15. Böhm (Tampier), 18. Němeček, 38. Strobach (Tampier), 51. Němeček (Havlín), 58. Böhm (Tampier)

FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky: Mazák (56. Mück) – Musil, Lupáč – Mandík, Křivanec, Severa, Bezpalec, Šafář, Sklenář, Sluka, Kolář, Kulík, Nosek, Sova, Tůma, Kieler
    Trenér: Jiří Svoboda

FBC Liberec: Slabý (40. Strýček) – Bitman, Láska – Erler, Kosák, Tampier, Havlín, Rondoš, Böhm, Příhoda, Jágr, Němeček, Strobach, Hiadlovský
    Trenér: David Derka

Rozhodčí: Sochůrek Ondřej, Šuvada Roman