Chabarovsk – N.Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Kazaň 3:2 (kon.) | Novokuzněck – Viťaz 0:2 (kon.)
Novosibirsk – Dynamo Moskva 1:0 (kon.) | Čeljabinsk – Doněck 0:1 (kon.) | Magnitogorsk – Minsk 3:0 (kon.)
Ufa – Spartak Moskva 1:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Záhřeb 3:2 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Omsk 3:1 (kon.)
Riga – Barys 3:2 (4:3 po s.n.) | HC Slovan – Chanty-Mansijsk 3:2 (1:0 po s.n.) | Lev – Jekatěrinburg 3:2 (po pr.)
po s.n. (0:1)
Amur Chabarovsk
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Středa 13.11.2013, 09:00 • Platinum Arena (Chabarovsk) • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:00.

Kolotoč kontinentální hokejové ligy se po reprezentační přestávce opět rozjíždí a celý středeční program otevře dopolední utkání Amuru Chabarovsk s Torpedem Nižnij Novgorod.

Amur Chabarovsk:

Chabarovsk je společně s Vladivostokem jedním z týmů, který musí překonávat za každým utkáním na hřišti soupeře obrovské vzdálenosti. Naopak při domácích zápasech tuto vzdálenost překonává soupeř a toho by mohl Chabarovsk využít.

V tabulce Východní konference však Amuru patří až třináctá příčka, když ve 23 zápasech uhrál tento tým pouze devatenáct bodů.

Chabarovsk má za sebou čtyřzápasový trip venkovních zápasů, ve kterém získal pouhý bod a prohrál všechna utkání. V tom posledním nevstřelil ani branku a na ledě Spartaku Moskva prohrál 1:0.

Torpedo Nižnij Novgorod:

Také Novgorod patří do Východní konference a zatím se mu daří podstatně lépe než dnešnímu soupeři. Ve 22 zápasech získal pětatřicet bodů a to stačí na sedmou příčku, která by na konci sezóny znamenala postup do play-off.

V posledním zápase se Novgorod představil na domácím hřišti a povedené utkání s Čechovem okořenil pěti góly a přitom sám neinkasoval.

Utkání má plánováno úvodní buly na 9:00 našeho času a v tuto hodinu začne také náš textový přenos.

Amur Chabarovsk: Murygin (Jerjomin) – Loginov A., Salcido, Sedunov, Loginov V., Reese, Bykov, Terjajev – Tarasov, Korotkov, Petružálek – Mursak, Šiškanov, Stěpanov – Lugin, Junkov, Litovčenko – Dubinin, Smurov, Klimčuk

Torpedo Nižnij Novgorod: Koval (Maškovcev) – Hietanen, Bernatsky, Valentěnko, Chomitsky, Grigorjev, Denisov, Lukin, Belochvostikov – Paršin, Salminen, Immonen – Wolski, Hodgman, Krasnoslobodcev – Potapov, Kulakov, Kuljomin – Žarkov, Ščastlivij, Jamkin

Rozhodčí: Odins, Ravodin – Menšich, Morozov.

Stadionem již zní ruská státní hymna, začátek zápasu se blíží.

00:01

00:26
    První přerušení hry na sebe nenechalo dlouho čekat, postavení mimo hry domácích a vhazovat se tak bude na modré čáře.

01:04
    Novgorod se usadil v útočném pásmu a nepříjemně zatápí obraně Amuru.

01:16
    Individuální akce byla zakončena povedenou střelou, ale tu Murygin dokázal vyrazit do rohu kluziště.

01:27
    Rychlý protiútok na druhé straně zakončil střelou z úhlu Lugin (CHA), ale také Koval byl pozorný.

02:07
    Nepřesná rozehrávka Chabarovsku končí jako zakázané uvolnění.

02:23
    Opět domácí tým pouze vyhodil kotouč z obranné třetiny, nyní však celá situace nekončí zakázaným uvolněním a tak mohou domácí napadat rozehrávku soupeře.

02:43
    To se také celkem dařilo, Koval musel dokonce zasahovat proti pokusu od pravého mantinelu, ten však nebyl nikterak nebezpečný.

03:18
    Žarkov (NNO) zůstal na chviličku sám před brankou Amuru a moc nechybělo a hosté mohli jít do vedení. Nakonec však celá akce končí pouze velmi dobrým zákrokem domácího brankáře, který pokryl prostor u své levé tyče.

04:13
    Hraje se zatím velmi pohledný hokej plný šancí, po šanci na straně Novgorodu se skóre mohlo měnit i na druhé straně. Koval však předvedl fantastický zákrok ramenem proti střele z mezikruží a podržel tak svůj tým.

04:58
    Potapov (NNO) nebezpečně vystřelil a tím uzavřel první pětiminutovku utkání, ta byla opravdu velmi ofenzivně pojata.

05:55
    Murygin téměř nic neviděl a může být rád, že dokázal kotouč vyrazit. Ještě větší štěstí však měla domácí obrana v tom, že se nikdo z hostů nedostal k dorážce.

06:10
    Máme tu první vyloučení v zápase, na dvě minuty za držení odchází Ilja Jamkin (NNO), který svou aktivitu v útočném pásmu u mantinelu malinko přehnal.

06:27
    Jevgenij Korotkov (CHA) si výborně sjel před branku, ale byl pod tlakem a tak přihrávku Petružálka nedokázal proměnit v první gól.

06:59
    Petružálek založil i další akci, po jeho přihrávce se puk dostal do útočného pásma a tam již stačilo dobré vybruslení od mantinelu a přihrávka na Stěpanova (CHA), jenž se octl sám před brankářem, no ani tentokrát jej nepropálil.

08:10
    Závěr přesilové hry strávili domácí v útočném pásmu, ale přes obrovský zmatek v defenzívě Novgorodu, tato přesilová hra využita nebude.

08:56
    Paršin (NNO) prověřil pozornost Murygina, který si poslední dvě minuty vůbec nezachytal. Murygin však ukázal maximální soustředění a složitou situaci ustál.

10:01
    Obrovská šance Torpeda na konci první desetiminutovky. Justin Hodgman (NNO) si sjel k levé tyči a dostal naprosto dokonalou přihrávku, kterou okamžitě využil ke střele z první. Ta byla trefena velmi dobře, ale přesunující se Murygin dokázal kotouč zázračně zachytit.

10:58
    Po delším období bez přerušení se tentokrát píská zakázané uvolnění Amuru.

11:02
    Ihned po buly napřáhl na modré Lukin (NNO) a jeho dělovka nádherně zapadla do lapačky Murygina.

11:07
    Jako přes kopírák proběhlo i následné buly, tentokrát pálil Paršin a jeho dělovka pouze tak prosvištěla kolem pravé tyče. Následně se od zadního mantinelu odrazila zpět před bránu a Murygin musel předvést ještě jeden zákrok.

11:18
    Právě Denis Paršin (NNO) však předvedl u mantinelu nedovolený zákrok a tak si Chabarovsk zahraje už druhou přesilovku v zápase.

12:05
    Mursak nevěděl co s kotoučem a tak si nabruslil blíže k bráně a zkusil vystřelit, kotouč však Koval dobře viděl.

12:20
    Nahození od modré čáry nadělalo překvapenému Kovalovi až příliš starostí, Chabarovsk navíc udržel útočné pásmo.

13:03
    Chabarovsk také druhou přesilovou hru hraje velmi dobře, ale Koval je zatím v bráně fantastický.

13:15
    Přesvědčil se o tom také Salcido (CHA), který si dobře najel do předbrankového prostoru, ale pukem trefil pouze připraveného brankáře.

13:18
    Hosté hrají v plném počtu a tak ani druhá přesilovka Amuru branku nepřinesla.

14:01
    Reese (CHA) dobře obehrál protihráče a poté přihrávkou přes celé hřiště vyslal na steč své spoluhráče.

14:29
    První přesilovou hru v utkání si zahrají také hosté, na dvě minuty za podražení odchází Šiškanov (CHA).

14:53
    Torpedo uzavřelo soupeře v útočném pásmu, no na bránu neletěla ani jedna nebezpečná přihrávka.

15:47
    Až nyní se podařilo hostům opět usadit v útočném pásmu a rozjíždí tak kolotoč přihrávek.

16:18
    Kotouč skončil mimo ledové plochy a tak mohou domácí v klidu vystřídat.

16:31
    Vyloučený Šiškanov je zpět a hraje se tak v plném počtu.

17:30
    Přesilová hra hostům evidentně pomohla, sice se v ní příliš neukázali, ale nadále jsou to oni, kteří diktují tempo hry.

18:02
    Na konci první třetiny se nám hra malinko kouskuje, hra tak ztrácí potřebné tempo.

18:06
    Koval v poklidu pokryl střelu ze středního pásma a raději nechal vhazovat po své pravici.

18:43
    Střídá se v průběhu hry, kotouč mají za svou brankou hosté.

19:16
    Konec první třetiny se blíží a rozhodně by sirénu více uvítali domácí hráči, kteří jsou nyní pod tlakem soupeře.

19:39
    Junkov (CHA) se málem dostal k vyhozenému kotouč a tím by mohl uhánět sám na bránu soupeře, kotouč však nestačil zachytit ve výhodné pozici a poté ho tak obrana Torpeda dohnala.

20:00

Máme za sebou první třetinu tohoto utkání a v té branka nepadla. Hraje se však ofenzivní hokej plný šancí a to na obou stranách. V závěru třetiny měli malinko více ze hry hosté, ale v té druhé může být vše jinak.

20:01

20:47
    Amur se pokusil o úvodní útok druhé periody, ten však obrana Torpeda dokázala zastavit ještě ve středním pásmu.

21:24
    Jenže následně se kotouč dostal až ke Kovalovi, který musel řešit závar před svou brankou, vše však zvládl.

21:51
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Nyní se však skóre již mění a za inkasovanou branku si mohou domácí sami. Nejprve ve dvojici nezvládli souboj u mantinelu a navíc před brankou nikdo nepokryl VADIMA KRASNOSLOBODCEVA, jenž se tak ocitl sám před brankářem a toho i přes malý manévrovací prostor dokázal prostřelit. Asistence: Wojtek Wolski, Justin Hodgman

22:56
    Amur se snaží o rychlou odpověď a dobrou půlminutu již tráví v útočném pásmu.

23:20
    Koval se opět vyznamenal a drží tak svůj tým v jednogólovém vedení.

23:24
    Grigorjev (NNO) dostává dvouminutový trest za hákování a pro obranu Novgorodu tak začíná těžká dvouminutovka.

24:41
    Chabarovsk sice drží útočné pásmo, ale kotouč se spíše pohybuje po mantinelu a tak k žádnému ohrožení branky nemohlo dojít.

25:17
    Kotouč letí přes všechny čáry a Amur tak musí začít útočné snažení opět od začátku.

25:24
    Hosté jsou kompletní a tak ani třetí přesilovka Amuru nekončí brankou.

26:38
    Koval byl pozorný a Luginův (CHA) pokus od mantinelu v pohodě zastavil.

27:01
    Kuljomin (NNO) stál za brankou a neměl komu přihrát, rozhodl se tak vybruslit a zakončit sám, ale levou tyčku měl Murygin velmi dobře pokrytou.

27:30
    Murygin musel být opět pozorný proti rychlé střele od modré čáry, ale ani tentokrát se zastavením puku neměl větší problémy.

28:51
    Hosté se dostali do útočného pásma, po vyhraném buly došlo na tvrdou střelu, kterou však vyrazil Murygin.

29:19
    Prudká přihrávka proletěla útočným pásmem Torpeda, ale nikdo z hostů na kotouč nestačil.

29:37
    Kuljomin (NNO) dobře vybruslil od mantinelu a rychlou střelou zápěstím nebezpečně vystřelil.

30:01
    Polovina zápasu je za námi a Torpedo v posledních minutách přebírá iniciativu v utkání.

30:42
    Lukin (NNO) si počkal na soupeře a krásným hitem jej poslal k ledu. Hraje se dál bez přerušení.

31:09
    Na opačné straně vyzkoušel pozornost Koval Tarasov (CHA), ale hostující brankář si drží nadále svůj vysoký standard zákroků.

31:53
    Přechod hostů do útočné třetiny zastavuje píšťalka, která oznamuje postavení mimo hry.

32:49
    Dobrá práce defenzívy Amuru, která zastavila nebezpečí a okamžitě pomáhá založit útočnou akci.

33:03
    Koval nejprve vyrazil před sebe střelu z úhlu a poté se musel hodně otáčet, aby zastavil dorážku Klimčuka (CHA), které opravdu moc nechybělo.

33:50
    Tarasov (CHA) se hodně snažil, aby dorazil kotouč do sítě, ale u levé tyče byl Koval dříve a navíc mu pomohli hned dva jeho spoluhráči.

34:41
    Hodgman (NNO) udělal o kličku navíc na útočné modré a spoluhráč mu mezitím projel do třetiny.

35:52
    Hráči Novgorodu měli malinko problém s přechodem středního pásma, ale nakonec se jim podařilo kotouč do útočné třetiny dostat.

36:35
    Blíží se závěr druhé třetiny a ta se hraje rozhodně v pomalejším tempu než ta první. Torpedo má však o něco více ze hry a vedení hostů tak jde označit za zasloužené.

37:25
    A moc nechybělo a toto vedení mohlo být už dvoubrankové! Jenže Murygin perfektně zmenšil střelci úhel a tak již nebylo moc prostoru, kudy dostat kotouč do sítě.

37:39
    Brian Salcido (CHA) trefil Salminena do tváře a tomu se objevila v obličeji krev. Bude z toho pětiminutový trest a k tomu dostává Salcido dalších dvacet minut jako osobní trest. Rýsuje se tak obrovská šance pro Novgorod, který může navýšit své vedení.

37:43
    Torpedo se okamžitě usazuje v útočném pásmu a rozjíždí přesilovou kombinaci.

37:51
    Hodně hraniční zákrok před brankou hostům prošel a tak pokračuje jejich přesilová hra.

38:38
    Murygin byl pozorný a nepřesnou přihrávku schoval v lapačce.

38:53
    Amur vyhazuje kotouč přes všechny čáry a získává tak cenné vteřinky.

39:19
    Dokonce si domácí také zaútočili, ale střela byla zablokována a tak mohl zůstat Koval v klidu.

40:00

Ve druhé třetině padla jedna branka a to hned v úvodu. Do listiny střelců se zapsal Vadim Krasnoslobodcev, který využil zaváhání obrany Amuru. V závěru druhé třetiny byl navíc vyloučen Salcido (CHA) na pět minut a tento trest bude trvat ještě v úvodu třetí třetiny.

40:01

40:22
    Nahození ze středního pásma doputovalo pouze k Muryginovi, který hru přerušil. Připomínám, že hosté pokračují v přesilové hře, která bude trvat ještě více než dvě minuty.

40:52
    Mursak ve vlastním oslabení dokázal vystřelit, ale z velkého úhlu a navíc pod tlakem neměl moc šancí na úspěch.

41:22
    Grigorjev zakončil kombinaci Torpeda rychlou střelu, ale s tou si Murygin poradil.

41:37
    Opět skončila hokejka domácího hráče ve tváři soupeře a dokonce tam opět krev. Tarasov (CHA) tak dostává 2+2 minuty za hru vysokou holí a domácí budou kromě toho hrát ještě nějakou dobu přesilovku pěti proti třem.

41:37
    Oddechový čas pro hosty.

41:53
    Přesilová hra pět na tři bude trvat necelou minutu a hosté už jsou v útočném pásmu.

42:22
    Hráči Chabarovsku si lehají obětavě do střel a to je momentálně zachraňuje od inkasování.

42:39
    Chabarovsk již hraje ve čtyřech, ale nadále se musí bránit ve vlastním obranném pásmu.

43:31
    Brána Murygina je obstřelována ze všech stran, ale zatím domácí brankář odolává.

43:42
    Wolski (NNO) si vyřizoval účty s protihráčem a ještě mu ukazoval, že by se při příštím střídání mohli potkat na ledě v pěstním souboji. Uvidíme, zda tento souboj bude mít ještě dohru.

44:07
    Přesilovou hru hraje Novgorod velmi dobře, ale přesto se povedlo domácím osvobodit.

45:01
    Tvrdá střela Valentěnka a ani následná dorážka nepřekvapila Murygina.

45:37
    Po dlouhé době hraje Chabarovsk v plném počtu a to se pochopitelně líbí domácím příznivcům, kteří by rádi viděli vyrovnání.

46:16
    Chabrovsk také okamžitě zatlačil soupeře a Koval se musel hodně otáčet, aby poprvé v utkání neinkasoval.

46:45
    Petružálek zachytil vyhozený kotouč a okamžitě jej posílá do útočné třetiny, Chabarovsku čas utíká velmi rychle.

48:13
    Vypadá to, že Chabarovsk po přečkaném oslabení přebere iniciativu a soupeři bude nepříjemně zatápět.

48:27
    Navíc je na dvě minuty vyloučen Chomitsky (NNO) a to je velká šance pro Amur.

48:54
    Hostům se podařilo kotouč vyhodit alespoň do středního pásma

49:16
    Opět to bylo těsně, ale kotouč i tentokrát přešel modrou čáru a skončil tak ve středním pásmu

49:49
    Stěpanov (CHA) si velmi dobře vybruslil od mantinelu až do střelecké pozice a vystrašil Kovala.

50:27
    Kulakov (NNO) podržel kotouč v útočném pásmu a počkal tam až do konce trestu svého spoluhráče, ani tato přesilová hra tak nebude využita.

51:02
    Moc dlouho se v plném počtu nehrálo, u mantinelu totiž soupeře podrazil Immonen (NNO) a daroval domácím další přesilovou hru

51:31
    Přesilovku Chabarovsk nezačal příliš přesvědčivě.

51:53
    Téměř minuta hry v početní výhodě je pryč a domácí tým se ještě nedostal ani do útočného pásma.

52:09
    A když už se to podařilo, tak nájezd k bráně končí posunutím její konstrukce z místa určení.

52:39
    Petružálek má kotouč v útočném pásmu a tak v samém závěru přesilové hry mohou rozjet domácí svou kombinaci.

52:57
    Tvrdou střelou od modré čáry se snažil před brankou ještě tečovat Loginov, ale Koval vše vyřešil.

53:02
    Torpedo přežilo také toto oslabení a příliš se v něm ani nenadřelo. Čas Chabarovsku utíká a stále jsou ve vedení o jediný gól hráči Novgorodu.

53:38
    Další přerušení hry je rozhodně výhodné pro Torpedo, čím více se bude hra kouskovat, tím lépe pro hosty.

53:59
    Koval musel být pozorný i proti nečekané střele z úhlu, kterou dokázal netradičně lapačkou vyrazit.

54:37
    Salminen (NNO) hledal přihrávkou před bránu spoluhráče, ale kotouč až k němu nedolétl.

55:02
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Tak se domácí vyrovnání přece jen dočkali a autorem branky není nikdo jiný než JAKUB PETRUŽÁLEK, který napálil kotouč přesně pod horní tyčku a nedal Kovalovi žádnou šanci. Krásná branka domácího ostrostřelce, který tak srovnal skóre. Asistence: Alexander Loginov

55:55
    Najednou se hraje rychlý hokej nahoru – dolů. Do dobré šance se dostal jeden z hostujících hráčů, ale Murygin kotouč dokázal vyrazit.

57:13
    Petružálek je opět na ledě a opět je vidět, tentokrát si však na něj dala defenzíva Novgorodu větší pozor.

57:56
    Ani jeden z týmů se nechce smířit s remízou a to slibuje velmi zajímavou podívanou v závěrečných minutách. Hlavně Amur vstřelená branka výrazně probudila.

58:14
    Jenže zakázané uvolnění přesouvá hru před Murygina.

58:49
    Skákavá přihrávka proskákala až do středního pásma a následně se hosté s kotoučem dostali až za vlastní branku.

59:28
    Petružálek byl zastaven perfektně načasovaným bodyčekem u mantinelu.

59:52
    Tak toto je hodně nepříjemné pro Torpedo! V posledních vteřinách třetí třetiny byl na hrazení za brankou tvrdě naražen jeden z domácích hráčů a ten se momentálně nezvedá z ledové plochy. Minimálně dvouminutový trest z toho bude.

59:52
    Zraněný Korotkov (CHA) se již zvedl z ledu a po svých odchází na střídačku. Na trestnou lavici naopak odešel Chomitsky (NNO), který vyfasoval trest na pět minut + dalších dvacet jako osobní trest.

59:58
    Dvě vteřinky před koncem měli domácí obrovskou šanci na zisk tří bodů, ale Koval na brankové čáře zázračně zastavil kotouč a tak se půjde do prodloužení.

60:00

Ve třetí třetině se podařilo Chabarovsku vyrovnat a českého fanouška může těšit fakt, že se o toto vyrovnání postaral Jakub Petružálek. V prodloužení navíc bude Amur pokračovat v přesilové hře a má tak velkou šanci rozhodnout toto utkání.

60:01

60:33
    V podstatě až do konce prodloužen budou domácí hrát v přesilové hře a to je pro ně velká šance na rozhodnutí. Chomitsky byl totiž v závěru třetí třetiny vyloučen na pět minut.

60:53
    Petružálek a spol. už jsou natlačeni v útočném pásmu a začíná jejich kolotoč přihrávek.

61:03
    Junkov nezamířil přesně a hra se tak přerušuje a dochází ke střídání na obou stranách.

61:36
    Obstřelování Kovala od modré čáry zatím k cíli nevede.

62:03
    Hosté opět vyhazují kotouč přes všechny čáry a zvládli tak již téměř polovinu prodloužení v oslabení. Pochopitelně se hraje nyní čtyři proti třem.

62:40
    Oddechový čas si bere trenér Chabarovsku, který svým hráčům vysvětlí, jak by si představoval zahrání přesilovkové kombinace.

62:57
    Dlouho nebyl kotouč vidět, ale nakonec se vykutálel z pod hráčů a dostal se až do rohu kluziště.

63:27
    Petružálek si sjel před branku, ale ani jeho střela nekončí brankou.

63:52
    Koval dokázal udržet střelu Junkova a to bylo velmi důležité, protože před brankou už čekal na dorážku Mursak

64:13
    Opět vše kryje Koval a nyní to už vypadá, že by se hosté mohli ubránit a dotáhnout zápas do samostatných nájezdů.

64:51
    Neskutečná věc se mohla stát na druhé straně! V oslabení ve třech se dostal hostující hráč sám před Murygina, který však fantastickým švihem lapačkou zastavil puk.

64:58
    Na opačné straně ještě stihl zaútočit Petružálek (CHA), ale ani on na Kovala nevyzrál. Brankáři nám v závěru prodloužení ukázali své kvality v plné kráse.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Téměř celé prodloužení hráli hosté ve třech, ale i tak se Chabarovsk nedostal k rozhodnutí. O všem tak rozhodnou samostatné nájezdy.

Samostatné nájezdy začínají.

Jako první jel Wolski (NNO), ale jeho klička mu nevyšla úplně ideálně. (0:0)

Junkov (CHA) si najel hodně k mantinelu a poté se snažil sjel ke vzdálenější tyči, ale Koval jej zkušeně vytlačil. (0:0)

Krasnoslobodcev (NNO) dal branku v zápase a podařilo se mu to i nyní v nájezdech a tak je Torpedo rázem blíže k vítězství. (0:1)

Bykov (CHA) trefil pouze vyrážečku Kovala a Novgorod je tak blízko vítězství. (0:1)

Paršin (NNO) nejel vůbec zle, ale Morygin dokázal kotouč vyrazit. (0:1)

Jakub Petružálek (CHA) hledal skulinku mezi betony Kovala, ale tu nenašel a tak si Novgorod připisuje bodík navíc. (0:1)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Torpedo Nižnij Novgorod.
    Rozhodující samostatný nájezd proměnil ve druhé sérii VADIM KRASNOSLOBODCEV.

Vyrovnané utkání nakonec končí po vítězstvím hostů 1:2 po samostatných nájezdech. Nezaujatý divák musel být s dnešním zápasem spokojen a s tímto konstatováním se s Vámi také loučím. Děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů z KHL. (11:35:38)

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 56. Petružálek (A. Loginov) – 22. Krasnoslobodcev (Wolski, Hodgman), rozh. náj. Krasnoslobodcev

Rozhodčí: Odins, Ravodin – Menšich, Morozov

Diváci: 7 000