Chabarovsk – N.Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Kazaň 3:2 (kon.) | Novokuzněck – Viťaz 0:2 (kon.)
Novosibirsk – Dynamo Moskva 1:0 (kon.) | Čeljabinsk – Doněck 0:1 (kon.) | Magnitogorsk – Minsk 3:0 (kon.)
Ufa – Spartak Moskva 1:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Záhřeb 3:2 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Omsk 3:1 (kon.)
Riga – Barys 3:2 (4:3 po s.n.) | HC Slovan – Chanty-Mansijsk 3:2 (1:0 po s.n.) | Lev – Jekatěrinburg 3:2 (po pr.)
po s.n. (4:3)
Dinamo Riga
3:2 (1:0, 1:2, 0:0 - 0:0)
Barys Nur-Sultan
Středa 13.11.2013, 18:30 • Arena Riga, Riga • KHL

64:48
    Miks Indrašis ve snaze získal kotouč fauluje a bude trnout, zda-li hosté přesilovou hru nevyužijí.

62:45
    Vzájemné vyloučení Dustin Boyd (AST), Mat Robinson (RIG) oba menší trest za hrubost.

58:48
    Závěr třetiny bude ještě zajímavý. Alexej Litviněnko dostává 2 minuty za podražení. Domácí mají šanci zápas rozhodnout.

42:00
    Vzájemné vyloučení, za domácí si sedá na lavici hanby Kristaps Sotnijeks, za hosty Nikolaj Antropov oba dostávají 2 minuty hrubost.

40:19
    Sandis Ozolinš (RIG) dostává 2 minuty za poražení

35:03
    Alexandrs Niživijs (RIG) – 2 minuty podražení.

33:12
    Maxim Semjonov (AST) – 2 minuty zdržování hry.

31:24
    Maxim Semjonov (AST) – 2 minuty hákování.

26:06
    Vzájemné vyloučení, na straně domácích jde za vysokou hůl na 2 minuty Roberts Bukarts, za hosty dostává 2 minuty za hrubost Jevgenij Blochin.

23:56
    Vitalijs Pavlovs (RIG) – 2 minuty hákování.

10:03
    Vladimir Grebenščikov (AST) – 2 minuty držení.

03:33
    Krišjanis Redlihs(RIG) – 2 minuty podražení.

David Sochor

Branky a nahrávky: 14. Wilson (Bukarts, Ozolinš), 33. Ozolinš (Hossa, Wilson), rozh. náj. Hossa (TS) – 26. Upper (Ruděnko, Starčenko), 38. Anrtopov (Semjonov, Žajlauov)

Dinamo Riga: Tellqvist (Cimermanis) – Rekis, Ozolinš, Robinson, Pujacs, Redlihs, Sotnijeks, Augstkalns – Wilson, Bukarts, Hossa – Niživijs, Szczechura, Cipulis – Indrašis, Haščák, Bičevskis – Kuzmenkov, Pavlovs, Sarkanis – Mejja.
    Barys Nur-Sultan: Ahonen (Poluektov) – Barker, Lundin, Savčenko, Litviněnko, Semjonov, Blochin, Grebenščikov – Dawes, Bochenski, Boyd – Žajlauov, Poliščuk, Antropov – Ruděnko, Upper, Starčenko – Gavrilin, Rachmanov, Romanov.

Rozhodčí: Čerenkov, Cyplakov – Palej, Golovljov