Havlíčkův Brod – Hr. Králové 1:4 (kon.) | Jihlava – Liberec 4:5 (kon.) | Ústí n/L – K. Vary 4:2 (kon.)
Havířov – SHK Hodonín 9:2 (kon.) | Chomutov – Kladno 7:8 (po pr.) | Třinec – Warriors Brno 11:3 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:2 (0:1, 2:1, 2:0)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 14.11.2013, 17:15 • Zlatopramen Arena • ELIOD extraliga mladšího dorostu

58:51
    Ústečtí Lvi právě vstřelili branku!
    PETR MAGASANIK do prázdné branky upravuje na 4:2. Samostatně.

53:34
    JAROSLAV VANDAS se prosazuje střelou od modré. Nádherná rána. Asistence: Dominik Havlík, Kryštof Vaněk.

53:26
    Vyloučen hostující Nídl na dvě minuty za vražení na hrazení. Šance pro domácí.

50:21
    Vyloučen domácí Jaroslav Vandas na dvě minuty za podražení.

45:08
    Vyloučen domácí Jakub Opočenský na dvě minuty za podražení.

39:43

Krásná souhra domácích. Magasanik přihrál Bejčkovi, který se sám pokusil o střelu. Beran kotouč odrazil před sebe. JAROSLAV VANDAS se rozjel, vystřelil a puk poslal do branky. Asistence: Tomáš Bejček, Petr Magasanik.

38:02
    Vyloučen hostující Dominik Šála na dvě minuty za vražení na hrazení.

37:24
    Vyloučen domácí Petr Spálenka na dvě minuty za nedovolené bránění.

32:56
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí nepokryli střed hřiště. Zde dostal exkluzivní přihrávku ALBERT HRŮŠA, který střelou mezi betony prostřelil Havlíka. Asistence: Domink Šála, Marek Pastyřík.

28:23
    Vyloučen hostující Kunc na dvě minuty za zdržování hry.

27:16

Domácí se prosazují. Petr Magasanik si vybruslil před branku, kde přenechal kotouč TOMÁŠI BEJČKOVI, který střelou z hranice brankoviště vyrovnal na 1:1. Asistence: Petr Magasanik.

22:08
    Druhá přesilovka pro domácí. Po faulu na Leitnera vyloučen Pátek na dvě minuty za podražení.

03:00
    Lvíčáta sice byla v útočném pásmu. Přihrávka na obránce neprošla. Kurfürst našel rychlým pasem DOMINIKA ŠÁLU, který v brejku překonal Havlíka v brance Ústí. Jednalo se velkou chybu domácího celku. Asistence: Matěj Kurfürst.

02:14
    Vyloučen hostující Štaifl na dvě minuty za podražení.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 28. Bejček (Magasanik), 40. Vandas (Bejček, Magasanik), 54. Vandas (Havlík, Vaněk), 59. Magasanik – 3. Šála (Kurfürst,), 33. Hrůša (Šála, Pastayřík)

HC Slovan Ústí nad Labem: Havlík Š., Dobiáš – Havlík D., Vandas, Vytejček, Moucha, Opočenský, Horčička,Štochl – Dörner, Vico, Magasanik, Leitner, Vaněk, Brňák, Bejček, Osmani, Spálenka, Veselý.
    HC Energie Karlovy Vary: Beran, Grančarov – Pajk, Kunc, Bernáth, Štaif, Hrůša, Pátek, Prošek, Bečka, Halberštát – Pastyřík , Kurfürst, Vildumetz, Šála, Slabý, Nídl.