Benešov – Třebíč 6:7 (kon.) | Ostrava – Vítkovice 12:8 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
12:8 (2:3, 9:5, 1:0)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 17.11.2013, 17:00 • ČPP Aréna Ostrava • G2 liga juniorů

Hráči Ostravy potvrdili roli favorita a zvítězili nad Vítkovicemi 12:8. Ve třetí třetině padla jen jedna branka z hokejky Pudicha. Domácí florbalisté si již vedení nenechali ujít a vývoj utkání s přehledem kontrolovali. (19:10:36)

Střely na branku celkem: FBC ČPP Software Ostrava 24:24 1. SC WOOW Vítkovice

Střely na branku: FBC ČPP Software Ostrava 6:9 1. SC WOOW Vítkovice

60:00

59:09
    David se obtočil kolem protihráčů Ostravy, ale jeho střelecký pokus mířil nad branku domácího celku.

58:32
    Vítkovice se snaží s výsledkem něco udělat, a snaží se nahazovat míček do obranného pásma Ostravy.

55:18

53:18
    Trestné střílení neproměnil Igor Macháček.

53:18
    Filip Sklenovský byl vyloučený na dvě minuty za vysokou hůl.

53:00
    Dnešní utkání sleduje 113 diváků.

51:12
    Dobrý presink v podobě Davida, který nedovolil rozehrát dvojici Cirkl-Svačinka.

48:53
    Vítkovice se dostali do přečíslení 3 na 2, ale z jejich útoku nic nebylo.

47:26
    Jakubec mohl snížit, ale naproti němu klečel skvělý Antoš, který ho perfektně vychytal.

45:38
    Ostrava právě vstřelila branku!
    ADAM PUDICH se odhodlal ke střele a byl úspěšný, přesnou ranou vymetl šibenici vítkovické branky.

44:50
    Jakubec z úhlu vyzkoušel pozornost Antoše, následně Krejčíř z dálky vystřelil, jeho ránu Antoš kryl rukou.

44:05
    Kašovický skvěle ve spolupráci se Šelmecim a Vítovcem pokrývají míček a nedovolují hostujícím hráčům, aby se dostali k němu.

42:59
    Adam Paluch si odpyká dvouminutový trest za nedovolené bránění.

42:04
    Trulík s Kováčem se snažili obrat o balonek Baďuru, který byl v rohu, ale hostující hráč si poradil s těžkou situací na jedničku.

40:20
    Třetí třetina zatím kopíruje druhou třetinu. Blízko k brance byl Kašovský, který udělal kličku Čičelovi, ale míček do branky zasunout nestačil.

Tomáš Kučera

Branky a nahrávky: 12. Šelmeci (Pudich), 19. Foltinek (Šelmeci), 21. Kašovský (Šelmeci), 23. Řezáč (Vítkovec), 25. Pudich (Zimmer), 30. Křiva (Řezáč), 33. Šelmeci (Kašovský), 33. Foltinek (Pudich), 35. Foltinek (Ožana), 39. Kašovský (Křiva), 40. Ožana (Trulík), 46. Pudich (Foltinek) – 3. Kubečka (Sklenovský), 8. David (Brzuchanski), 12. Baďura (Kubečka), 29. Jurdzin (Fenzl), 35. Kostolány (Pešat), 37. Sklenovský (Krejčíř), 37. Pešat (Kostolány), 40. Krejčíř (Kubečka)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Antoš – Zimmer, Macháček, Kopka, Šelmeci, Svačinka, Řezáč, Pudich, Cirkl, Kováč, Ožana, Foltinek, Trulík, Kašovský, Vítovec, Křiva
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Lupták (36. Číčela) – Gattnar, Kubečka, Pieter, Fenzl, Krejčíř, Jakubec, Mráček, Děček, Pecen, Pešat, David, Brzuchanski, Kostolány, Hurajt, Sklenovský, Jurdzin, Baďura

Rozhodčí: Daniel Olšák a Martin Vlček