Benešov – Třebíč 6:7 (kon.) | Ostrava – Vítkovice 12:8 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
12:8 (2:3, 9:5, 1:0)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 17.11.2013, 17:00 • ČPP Aréna Ostrava • G2 liga juniorů

Hráči Ostravy potvrdili roli favorita a zvítězili nad Vítkovicemi 12:8. Ve třetí třetině padla jen jedna branka z hokejky Pudicha. Domácí florbalisté si již vedení nenechali ujít a vývoj utkání s přehledem kontrolovali. (19:10:36)

Střely na branku celkem: FBC ČPP Software Ostrava 24:24 1. SC WOOW Vítkovice

Střely na branku: FBC ČPP Software Ostrava 6:9 1. SC WOOW Vítkovice

60:00

59:09
    David se obtočil kolem protihráčů Ostravy, ale jeho střelecký pokus mířil nad branku domácího celku.

58:32
    Vítkovice se snaží s výsledkem něco udělat, a snaží se nahazovat míček do obranného pásma Ostravy.

55:18

53:18
    Trestné střílení neproměnil Igor Macháček.

53:18
    Filip Sklenovský byl vyloučený na dvě minuty za vysokou hůl.

53:00
    Dnešní utkání sleduje 113 diváků.

51:12
    Dobrý presink v podobě Davida, který nedovolil rozehrát dvojici Cirkl-Svačinka.

48:53
    Vítkovice se dostali do přečíslení 3 na 2, ale z jejich útoku nic nebylo.

47:26
    Jakubec mohl snížit, ale naproti němu klečel skvělý Antoš, který ho perfektně vychytal.

45:38
    Ostrava právě vstřelila branku!
    ADAM PUDICH se odhodlal ke střele a byl úspěšný, přesnou ranou vymetl šibenici vítkovické branky.

44:50
    Jakubec z úhlu vyzkoušel pozornost Antoše, následně Krejčíř z dálky vystřelil, jeho ránu Antoš kryl rukou.

44:05
    Kašovický skvěle ve spolupráci se Šelmecim a Vítovcem pokrývají míček a nedovolují hostujícím hráčům, aby se dostali k němu.

42:59
    Adam Paluch si odpyká dvouminutový trest za nedovolené bránění.

42:04
    Trulík s Kováčem se snažili obrat o balonek Baďuru, který byl v rohu, ale hostující hráč si poradil s těžkou situací na jedničku.

40:20
    Třetí třetina zatím kopíruje druhou třetinu. Blízko k brance byl Kašovský, který udělal kličku Čičelovi, ale míček do branky zasunout nestačil.

40:01

Střely na branku: FBC ČPP Software Ostrava 13:6 1. SC WOOW Vítkovice

Po velmi povedené druhé třetiny vedou hráči Ostravy 11:8. Zkraje druhé třetiny vyrovnal Kašovský a následně otočil stav zápasu pro Ostravu Řezáč, od této chvíle si domácí hráči vedení nenechali vzít a náskok postupně zvyšovali.

40:00

39:40
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Na konci druhé třetiny Vítkovice snižují, prosadil se DANIEL KREJČÍŘ.

39:24
    PATRIK OŽANA po přihrávce Trulíka prostřelil hostujícího brankáře.

38:15
    Také DAN KAŠOVSKÝ vstřelil svoji druhou branku v dnešním utkání. Vítovec vystřelil ze své poloviny, brankář Čičela vyrazil míč, který dorážel Křiva, jeho dorážku hostující gólman chytil, ale na následující dorážku už byl krátký.

36:39
    V téže minutě se hostující hráči radují z další branky. Pěknou akci předvedl LUKÁŠ PEŠAT, který si položil Antoše a poté do odkryté branky vstřelil sedmou branku svého celku.

36:14
    Daniel Krejčíř našel přesně FILIPA SKLENOVSKÉHO, který snižuje na rozdíl tří branek.

35:58
    Hostující brankář je natolik otřesen, že mu zranění nedovolí pokračovat ve hře a musí být vystřídaný Číčelou.

35:58
    Brankář Lupták leží na zemi po střetu s Šelmecim, hra je přerušena.

35:31
    Ostrava bude hrát v oslabení, vyloučen byl Petr Trulík na dvě minuty za opakované přestupky.

34:28
    ŠTĚPÁN KOSTOLÁNY využívá po přihrávce Pešata svoji šanci a snižuje.

34:22
    RICHARD FOLTÝNEK zvyšuje vedení svého celku na 9:4 po přihrávce Ožana a vstřelil svoji druhou branku v utkání.

32:39
    V této pasáži padají branky jak na běžícím pásu. RICHARD FOLTINEK prošel mezi třemi protihráči, poté se otočil a vystřelil nechytatelnou střelu, na kterou neměl hostující brankář šanci – 8:4.

32:06
    RADIM ŠELMECI se po dvou asistencí sám prosazuje od mantinelu po přihrávce Kašovského.

29:47
    Ostrava zanedlouho na snížení odpovídá další brankou. Řezáč nastřelil JANA KŘIVU, který trefil odražený balonek ze vzduchu přímo mezi tři tyče – 6:4.

28:23
    První střela mezi tři tyče od hráčů Vítkovic znamená snížení stavu na 5:4, prosadil se VÁCLAV JURDZIN.

28:10
    Křiva křižně posunul míč na Kašovského, další přihrávku od Kašovského na Šelmeciho hostující hráči zachytili.

27:14
    Gattnar kombinoval s Kostolánym, ale tomu se v rozhodující chvíli zasekl míček.

26:00
    Baďura si u mantinelu poradil se Svačinkou přihrál křižně Krejčířovi, jeho střela však branku Vítkovic neohrozila.

24:09
    Zimmer přihrál PUDICHOVI do středu hřiště a hostující brankář se nestihl přemístit od jedné tyče ke druhé tyči a toho využil ADAM PUDICH zvyšuje na 5:3.

22:49
    Ostrava využívá přesilovou hru. Po přihrávce Vítkovce se prosadil střelou od mantinelu TOMÁŠ ŘEZÁČ a otáčí skóre na 4:3!

21:49
    Ostrava bude hrát přesilovku, protože za katr byl poslán Filip Sklenovský na dvě minuty za hrubost.

20:51
    Obě dvě mužstva si vypracovala šance. Nejprve Baďura zahodil stoprocentní šanci a hned na to samostatnou akci Truchlíka zneškodnil Lupták.

20:21
    Dvacet jedna sekund z druhé třetiny stačilo Ostravě k vyrovnání! DAN KAŠOVSKÝ skóroval po přihrávce Šelmeciho.

20:01

Střely na branku: FBC ČPP Software Ostrava 5:9 1. SC WOOW Vítkovice

V první třetině padlo celkem pět branek. Do dvoubrankového vedení šli hráči Vítkovic, domácí florbalisté se však nevzdali a snížili. Ostravané se však dlouho neradovali, protože znovu zanedlouho prohrávali o dvě branky.

20:00

19:59
    Lukáš Pešat si odsedí dvouminutový trest za opakované přestupky.

19:46
    Trulík mohl do konce první třetiny vyrovnat, ale jeho střelu vykopl nohou brankář Vítkovic.

18:02
    Šelmeci zahrál standardní situaci z rohu obloučkem na RICHARDA FOLTINKA, který nedal šanci hostujícímu brankáři a znovu Ostrava snižuje na rozdíl jedné branky.

16:15
    Kubečka napadal Cirkla, aby ho nenechal v klidu rozehrát. Domácí hráč situaci zvládl, když si pomohl přihrávkou se spoluhráčem.

15:55
    Pešat s Fenclem měli dvě šance po sobě, však branku Ostravy v dobré pozici minuli.

14:40
    Vítovec spolu s Řezáčkem rychle rozehráli, aby hostující hráči se nestačili včas zkonsolidovat, ale Řezáč mířil místo na branku Vítkovic, za mantinel.

13:53
    Krejčí se snažil dostat přes bránícího Kopku, ale to se mu nepodařilo.

11:26
    Junioři Vítkovic zase svému soupeři odskakují na dvě branky. JAN BAĎURA spolu s Kubečkou využili špatné koncentrace domácích hráčů po buly.

11:15
    RADIM ŠELMECI po spolupráci s Pudichem snižuje na 1:2, když prostřelil vše co mu stálo a leželo v cestě.

09:50
    Domácí hráč Křiva tvrdou ranou bez přípravy trefuje jednoho z hostujících obránců.

07:59
    Ostrava pykala za vytažený blok v hloubi pole. Hostující hráči si dvakrát křižně přihráli a dostali se do početní výhody. Po střele Brzuchanského se dostal k dorážce PATRIK DAVID a s přispěním tyče překonal brankáře Antoše podruhé.

06:50
    Krejčíř udělal oblouk kolem Antošovy tyčky a chtěl míček zasunout mezi Antošovy nohy, což se mu nepodařilo.

05:30
    Také Ostrava si vypracovala svoji první šanci. Kašovský se dostal až před Luptáka, který ho ale vychytal.

04:40
    Vítkovice jsou ze začátku střetnutí aktivnější, vstřelily branku a Baďura mohl přidat druhý gól, brankář Antoš ho s problémy vychytal.

02:49
    Sklenovský rozehrál standardní situaci dva metry za polovinou hřiště na Kubečku, který zpoza těla vstřelil vedoucí branku svého zápasu.

02:09
    Fenzl vystřelil křižnou střelu na Antoše, který míček zastavil svým tělem.

1:14
    Hned v úvodu střetnutí šance Ostravy. Trulík se dostal až před hostujícího brankáře Luptáka, branku však přestřelil.

00:30
    Hráči Ostravy sice vyhráli úvodní vhazování, ale první zahrozili hostují Vítkovice.

00:01

FBC ČPP Software Ostrava: Antoš – Zimmer, Macháček, Kopka, Šelmeci, Svačinka, Řezáč, Pudich, Cirkl, Kováč, Ožana, Foltinek, Trulík, Kašovský, Vítovec, Křiva

1. SC WOOW Vítkovice: Lupták – Gattnar, Kubečka, Pieter, Fenzl, Krejčíř, Jakubec, Mráček, Děček, Pecen, Pešat, David, Brzuchanski, Kostolány, Hurajt, Sklenovský, Jurdzin, Baďura

Rozhodčí: Daniel Olšák a Martin Vlček.

Domácí celek bude v utkání favoritem, jelikož se nachází na druhé pozici s dvaceti šesti body a na vedoucí Střešovice ztrácí čtyři body. Hráči Vítkovic jsou na šestém místě se šestnácti body.

Příjemné nedělní odpoledne. Vítám Vás u sledování 11. kola G2 ligy juniorů. V dnešním zápase bude soupeřem Software Ostravy tým 1.SC Woow Vítkovice.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Tomáš Kučera

Branky a nahrávky: 12. Šelmeci (Pudich), 19. Foltinek (Šelmeci), 21. Kašovský (Šelmeci), 23. Řezáč (Vítkovec), 25. Pudich (Zimmer), 30. Křiva (Řezáč), 33. Šelmeci (Kašovský), 33. Foltinek (Pudich), 35. Foltinek (Ožana), 39. Kašovský (Křiva), 40. Ožana (Trulík), 46. Pudich (Foltinek) – 3. Kubečka (Sklenovský), 8. David (Brzuchanski), 12. Baďura (Kubečka), 29. Jurdzin (Fenzl), 35. Kostolány (Pešat), 37. Sklenovský (Krejčíř), 37. Pešat (Kostolány), 40. Krejčíř (Kubečka)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Antoš – Zimmer, Macháček, Kopka, Šelmeci, Svačinka, Řezáč, Pudich, Cirkl, Kováč, Ožana, Foltinek, Trulík, Kašovský, Vítovec, Křiva
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Lupták (36. Číčela) – Gattnar, Kubečka, Pieter, Fenzl, Krejčíř, Jakubec, Mráček, Děček, Pecen, Pešat, David, Brzuchanski, Kostolány, Hurajt, Sklenovský, Jurdzin, Baďura

Rozhodčí: Daniel Olšák a Martin Vlček