Lovosice – Královo Pole 21:16 (kon.) | Kopřivnice – Jičín 16:22 (kon.) | Plzeň – Zlín 20:17 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
21:16 (11:5)
SKKP Handball Brno
Sobota 23.11.2013, 17:00 • Hala Chemik • Chance Extraliga mužů

To je ode mě z dnešního zápasu a Lovosické sportovní haly Chemik vše. Děkuji za pozornost a těším se na Vás zase u dalšího Onlajnu nejen z Lovosické házené – na počtenou! :) (18:34:49)

Střelci dnešního utkání:

LovosiceLanda 8, Sýkora 4, Klimt 4, Hes 3, Berka 1, Semerád 1

BrnoDostalík 5, Veřmiřovský 5, Kubis 2, Hanták 2, Hubáček 1, Koubek 1

Lovosičtí prodlužují svojí šňůru neporazitelnosti na vlastní palubovce o další zápas. Brno se v druhém poločase sice snažilo dohnat náskok Lovosic. Nejblíže se hosté dostali na rozdíl pěti branek v druhém poločase. Poté už si Lovosice vždy dokázali se střelci Brna poradit. Pokud nezafungovala obrana, za zády se mohli spolehnout na vynikající výkony svých brankářů obě mužstva! I díky tomuto faktu dnešní utkání skončilo na poměry házené celkem nízkým výsledkem 21:16.

Na palubovce se nyní předávají rozhovory pro média. U mikrofonu stojí Jan Landa.

Halou zní za tónů bubnu hymna Lovosických Lovců.

Lovosičtí fanoušci skandují velmi hlasitě svým svěřencům. Hostující celek si došel pro potlesk ke svým fanouškům.

60
    Konec zápasu. (21:16)

60
    Následně se Šálek pokusil sám o střelu z vlastního brankoviště. Na druhé straně orazítkoval pouze břevno! (21:16) (21:16)

60
    K sedmimetrovému hodu se postavil symbolicky Bavlnka. Jeho pokus Šálek vyrazil mimo. (21:16) (21:16)