Lovosice – Královo Pole 21:16 (kon.) | Kopřivnice – Jičín 16:22 (kon.) | Plzeň – Zlín 20:17 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
21:16 (11:5)
SKKP Handball Brno
Sobota 23.11.2013, 17:00 • Hala Chemik • Chance Extraliga mužů

60
    Následně se Šálek pokusil sám o střelu z vlastního brankoviště. Na druhé straně orazítkoval pouze břevno! (21:16) (21:16)

60
    K sedmimetrovému hodu se postavil symbolicky Bavlnka. Jeho pokus Šálek vyrazil mimo. (21:16) (21:16)

60
    Deset sekund před koncem zahrává Brno sedmimetrový hod. (21:16) (21:16)

59
    Zápas sleduje 690 diváků.

59
    Michal Dostalík vyloučen na 2 minuty. (21:16) (21:16)

58
    Jiří Kubis si jde sednout na 2 minuty za faul na Josefa Jonáše. (21:15) (21:15)

58
    Nogova střela končí na ruce Adamíka a následně na levé tyčce. (21:15) (21:15)

56
    Neaktivita Brna. Koubkova střela končí na břevně. (21:15) (21:15)

54
    Sýkora ani nadvakrát nepřekonal Bavlnku. (21:14) (21:14)

54
    Další vyloučení na straně hostů. Kamil Noga si jde odpočinout. Následuje sedmimetrový hod. (21:14) (21:14)

54
    2 minuty si nyní vysloužila lavička hostů. Toto vyloučení udělil delegát. (21:14) (21:14)

51
    Adamík byl dvakrát úspěšný proti střelám Brněnských hráčů. (20:13) (20:13)

50
    Landa z pozice levé spojky přidává už dvacátou branku Lovosic. (20:13) (20:13)

50
    Brňané vytáhli osobku na Landu a Lovosice nevěděli, jak se dostat k pořádné střele. O střelu se nakonec pokusil Landa, kterému byla střela zblokována. (19:13) (19:13)

48
    Sýkora omylem vystřelil míč do tváře Bavlnky. Ten se po tomto "incidentu" zvedl a sklidil ovace diváků v hale. (19:12) (19:12)

47
    Střela Brňanů nechává Adamíka klidným a ten chytá. (19:11) (19:11)

46
    Bavlnka vychytal Miloslava Sýkoru. (18:11) (18:11)

45
    Sedmimetrový hod pro Lovosice. (18:11) (18:11)

45
    Oddechový čas pro Handball KP Brno. (18:11) (18:11)

43
    Landa se dokázal prosadit mezi třemi hráči Brna! (18:11) (18:11)

43
    Adamík zasáhl v tváři v tvář Perničkovi. (17:11) (17:11)

41
    Jonášovu prudkou střelu vytěsnil mimo tři tyče Štolcar. (16:10) (16:10)

39
    Krahulíkovu střelu z pivota lapil Štolcar nohama. (15:10) (15:10)

35
    Jan Landa je vyloučen na 2 minuty. (14:7) (14:7)

32
    Jiří Kubis a Jakub Kolomazník si jdou odpočinout na 2 minuty za opakované přestupky. (12:6) (12:6)

21
    Hesova střelu sice bavlnka chytil, ale následný odraz od jeho rukou znamenal otření míče o břevno. (11:5) (11:5)

27
    Zároveň dostává dvě minuty Miloslav Krahulík. (9:4) (9:4)

26
    Josef Jonáš dostává žlutou kartu. (9:3) (9:3)

24
    Oddechový čas pro HK .A.S.A. Město Lovosice za stavu 9:3 pro domácí. (9:3) (9:3)

23
    Tomáš Pernička vidí žlutou kartu za postrčení Miloslava Sýkory při výběhu z rohu. (9:3) (9:3)

21
    Hes šel společně s Klimtem do trháku. Rozhodčí zastavují Hese díky faulu hostujících hráčů. (8:3) (8:3)

18
    Berkovu střelu hostující brankář chytá s velkým štěstím koenčky prstů na nohou. (6:1) (6:1)

14
    Krahulík se objevil sám na pivotovi. Z této pozice ho dokázal Bavlnka vychytat. (5:1) (5:1)

13
    Sýkorovu povedenou střelu chytá Bavlnka. (5:1) (5:1)

13
    Hes netrefuje branku z protiútoku. (5:1) (5:1)

11
    Tomáš Hes za svojí přehnanou aktivitu vidí žluté napomenutí. (4:1) (4:1)

8
    Hantákův podstřel vytěsnil Adamík kolenem. (2:1) (2:1)

7
    Sýkora střílí doleva. Brankář hostů tipuje pravou stranu. (2:1) (2:1)

7
    První sedmimetrový hod dnešního utkání. Miloslav Sýkora je jeho exekutorem. (1:1) (1:1)

4
    Hanták za svojí reakci po postrčení jednoho z Lovosických vidí žlutou kartu. (0:0) (0:0)

4
    Adamík chytil střelu Dostalíka, který stál znovu osamocen na brankovišti. (0:0) (0:0)

3
    Semerád si jde odpočinout na 2 minuty za ten stejný faul, jako před malou chvílí. (0:0) (0:0)