Omsk – Riga 5:2 (kon.) | Barys – CSKA Moskva 2:5 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Lev 1:4 (kon.)
Jekatěrinburg – HC Slovan 8:1 (kon.) | N.Novgorod – Novokuzněck 5:0 (kon.) | Viťaz – Novosibirsk 4:3 (2:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – Chabarovsk 5:4 (kon.) | Kazaň – Vladivostok 5:1 (kon.) | Petrohrad – Nižněkamsk 2:1 (kon.)
Minsk – Magnitogorsk 3:1 (kon.) | Doněck – Ufa 4:2 (kon.) | Záhřeb – Čeljabinsk 4:5 (1:2 po s.n.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
8:1 (3:0, 2:0, 3:1)
HC Slovan Bratislava
Neděle 24.11.2013, 12:00 • Kulturní a zábavní komplex Uralec, Jekatěrinburg • KHL

59:02
    Viklund (JEK) se ještě posadí na dvě minuty na trestnou lavici za nedovolené bránění.

45:38
    Avtomobilist si zbytečně komplikuje situaci. Za hrubost nyní odchází na trestnou lavici Stewart (JEK).

43:26
    Vyloučení na obou stranách, Malychin (JEK) a Šťastný (SBA) měli nějaký spor a pustili se do sebe. Oba jsou potrestání na dvě minuty za sekání.

38:50
    Miklík (SBA) tuhle třetinu nedohraje, rozhodčí opět vylučují. Hákování, to je přestupek, kterého se dopustil slovenský útočník.

36:29
    Lepistö (JEK) se dopustil hákování, i on je tak dalším vyloučeným.

35:04
    Mojžíš (SBA) dostává dvě minuty za hru vysokou holí. Stewarta trefil hokejkou do obličeje.

27:47
    Vondrka (SBA) je dalším vyloučeným na straně hostů, odchází na dvě minuty na trestnou lavici za podražení.

20:45
    Hosté se dostali do brejku, Simakov (JEK) tak musel zatáhnout za záchrannou brzdu a za hákování si půjde odsedět minimálně dvě minuty.

20:30
    Slovan půjde hned zkraje druhé třetiny do čtyř. I když se Bartovič (SBA) vzteká, rozhodčí viděli jeho sekání.

15:39
    Dvě minuty nyní dostává za hru vysokou holí domácí A. Strelcov (JEK).

09:27
    První vyloučení zápasu. Na trestnou lavici usedá za hákování Daňo (SBA).

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 6. A. Strelcov (Golyšev), 11. Jemelejev (Viklund), 16. Simakov (Děmagin), 30. Trjamkin (Lewandowski), 33. Jefimov (Lewandowski, Stewart), 55. Lazarev (Viklund, Malychin), 56. Arkalov (Jefimov), 59. Černov (Trjamkin) – 46. Vondrka

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Fomin) – Trjamkin, Gusev, Lepistö, Viklund, Antonov, Megalinskij, Žuravljov, Arkalov – Stewart, Lewandowski, Jefimov – Lazarev, Malychin, Černov – Simakov, Jemelejev, Děmagin – A. Strelcov, V. Strelcov, Golyšev
    HC Slovan Bratislava: Janus (Godla) – Škoula, Sersen, Sigalet, Kutlák, Štajnoch, Mojžíš, Matoušek, T. Mikúš – Netík, J. Mikúš, Bartovič – Miklík, Bližňák, Vondrka – Kukumberg, Ölvecký, Hudáček – Daňo, Šťastný, Bakoš

Rozhodčí: Zacharov, Ščenjov – Gorděnko, Tomilov