Omsk – Riga 5:2 (kon.) | Barys – CSKA Moskva 2:5 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Lev 1:4 (kon.)
Jekatěrinburg – HC Slovan 8:1 (kon.) | N.Novgorod – Novokuzněck 5:0 (kon.) | Viťaz – Novosibirsk 4:3 (2:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – Chabarovsk 5:4 (kon.) | Kazaň – Vladivostok 5:1 (kon.) | Petrohrad – Nižněkamsk 2:1 (kon.)
Minsk – Magnitogorsk 3:1 (kon.) | Doněck – Ufa 4:2 (kon.) | Záhřeb – Čeljabinsk 4:5 (1:2 po s.n.)
Torpedo Nižnij Novgorod
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
Metallurg Novokuzněck
Neděle 24.11.2013, 14:00KHL

57:32
    Další vyloučení zápasu, rozhodčí ve třetí třetině rozhodně tresty nešetří. Na trestnou lavici míří na dvě minuty Pavel Valentěnko (NNO) za nedovolené bránění. Na vyloučení: 7-6.

56:01
    Bude se vylučovat na straně hostů. Za vysokou hůl, ač možná trošku neúmyslnou, dostává dvě minuty Ansel Galimov (NOV). Na vyloučení: 6-6.

51:57
    Vzápětí dostává dvě minuty za nedovolené bránění Vadim Krasnoslobodcev (NNO). Na vyloučení: 6-5.

42:27
    Další vyloučení domácích. Za nedovolené bránění odchází na trestnou lavici na dvě minuty Vadim Chomitskij (NNO). Na vyloučení: 5-5.

40:37
    Rafael Achmetov (NOV) to příliš přehnal s forčekingem, chtěl až příliš moc získat puk, jenže podrazil soupeře a dostává tak dvě minuty. Na vyloučení: 4-5.

39:44
    Před koncem druhé třetiny odchází na trestnou lavici Maxim Potapov (NNO) za podražení. Na vyloučení: 4-4.

32:13
    Na dvě minuty odchází na trestnou lavici Arťjom Garejev (NOV) za nedovolené bránění. Na vyloučení: 3-4.

29:35
    Po dlouhé době jsme svědky vyloučení. Krasnoslobodcev krásně vybruslil zpoza branky k levé tyči Ložnika a zakončil. Gólman hostů puk bez problémů pokryl, jenže následně přišlo zbytečné napadení Michaila Černova (NOV) a ten si tak jede odpočinout na dvě minuty za svůj prohřešek na trestnou lavici. Na vyloučení: 3-3.

21:34
    Za napadení dostává dvě plus dvě minuty Pavel Valentěnko (NNO). Na vyloučení: 3-2.

14:59
    Před komerční pauzou se bude znovu vyloučovat. Přesilovou hru si zahrají hosté. Juuso Hietanen (NNO) totiž vyhodil puk přes plexisklo a dostává dvě minuty za zdržování hry. Na vyloučení: 2-2.

10:24
    Oba týmy budou hrát dvě minuty čtyři na čtyři. Ansel Galimov (NOV) dostává dvě minuty za nedovolené bránění a domácí Vladimir Děnisov (NNO) za sekání. Na vyloučení: 1-2.

04:30
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Za zdržování puku – vyhození puku mimo hřiště dostává dvě minuty Michail Kuklev (NOV). Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 1. Salminen (Paršin, Immonen), 18. Paršin (Salminen, Immonen), 36. Bernackij (Kuljomin, Krasnoslobodcev), 37. Salminen (Potapov, Denisov), 50. Galuzin

Torpedo Nižnij Novgorod: Gelašvili (Maškovcev) – Hietanen, Bernackij, Valentěnko, Chomickij, Grigorjev, Děnisov, Belochvostikov – Paršin, Salminen, Immonen – Wolski, Hodgman, Ščastlivyj – Krasnoslobodcev, Kuljomin, Galuzin – Žarkov, Potapov, Iljin – Sentjurin
    Metallurg Novokuzněck: Ložnik (36. Sorokin) – Giroux, Martynov, Mantyla, Černov, Arzamascov, Kuklev, Kararskij, Kapotov – Achmetov, Galimov, Žafjarov – Garejev, Kartajev, Kosourov – Kurepanov, Vyglazov, Mitrjakov – Valujskij, Jemelin, Lapenkov

Rozhodčí: Kadyrov, Ravodin – Goljak, Golovjov