Vsetín – Břeclav 0:2 (kon.) | Orlová – Nový Jičín 3:7 (kon.) | Přerov – Val. Meziříčí 1:2 (kon.)
SHK Hodonín – Frýdek-M. 4:6 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 4:2 (kon.) | Technika Brno – Prostějov 4:3 (1:0 po s.n.)
Bílina – Nymburk 3:4 (0:1 po s.n.) | Jindř. Hradec – Kolín 2:3 (0:1 po s.n.) | Sokolov – Klatovy 5:0 (kon.)
Kobra – Děčín 3:5 (kon.) | Žďár n/S – Vrchlabí 3:2 (kon.) | Řisuty – Milevsko 4:0 (kon.)
Mor. Budějovice – Pelhřimov 4:3 (2:0 po s.n.) | Jablonec n/N – Tábor 2:5 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC Technika Brno
4:3 (1:1, 0:1, 2:1 - 0:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 27.11.2013, 18:00 • HHDM Brno • 2. liga skupina Východ

60:50
    Tak tohle budou pro Brno krušné momenty, Štindl (TEC) dostává dvouminutový trest za zdržování hry.

52:39
    Domácí to se svým důrazem přehnali a i jejich hráč míří na trestnou lavici. Jmenovitě to byl Jiří Kozák (TEC) a pokračovat se tedy bude 4/4.

52:32
    A Technika je na koni. Svým dobrým pohybem si vykoledovala faul, který si odpyká Duba (PRO) a dává tak domácím šanci na třetí gól v rychlém sledu.

50:27
    A Brno bude hrát přesilovku, to by ještě pro domácí mohla být šance. Vyloučeným hráčem je Veselý (PRO).

47:40
    A pro domácí může být ještě hůř, když pronikajícího Dubu musel zastavit Štindl (TEC), který tak zamíří na trestnou lavici.

38:02
    Tak hra v pěti nám vydržela jen dvacet vteřin. Dalším vyloučeným je hostující Belay (PRO), který si odpočine na dvě minuty.

35:42
    Rozhodčí to vyřešili tresty za hrubost, Petr Jurča (TEC) – Juraj Jurík (PRO). Hrát se bude 4 proti 4.

23:54
    A co víc, Jurča se dokonce dostal až před prostějovského brankáře, kde byl faulován Polákem (PRO), který dostává dvě minuty za hákování. Brno si tak zahraje dnes podruhé zahraje početní výhodu.

17:49
    Přesilovka hostům však záhy končí, na trestnou lavici usedá Lukáš Duba (PRO), který dostává trest za vysokou hůl. Hraje se 4/4.

17:15
    Dlouho však brněnská Technika v pěti nehrála, po ztrátě ve středním pásmu se puku zmocnil Belay, kterého k zemi stáhl Zábranský (TEC) a odchází na dvě minuty.

13:47
    Venkrbec hledal před Novákem volného Luňáka, kterého však na poslední chvíli fauloval Habrovec (TEC) a Prostějov tedy bude hrát první přesilovku.

Adam Havel

Branky a nahrávky: 5. Štindl (Látal), 51. Benýšek (Látal, Štindl), 52. Čtvrtníček (Zábranský), rozh. náj. Kozák – 2. Jurík J. (Černý, Duba), 32. Polák (Luňák), 47. Kučera (Antončík, Jurík D.)

HC Technika Brno: Novák (na nájezdy Chvátal) – Havíř, Habrovec (C), Štindl, Klimeš, Zapletal, Dittrich – Brzobohatý, Bělohlávek, Česnek – Látal, Benýšek, Jurča – Kozák, Zábranský, Čtvrtníček – Maršálek.
    Trenér: Roman Kaňkovský

LHK Jestřábi Prostějov: Kocián – Kryl, Kořínek, Kumstát, Kolibár, Švaříček, Veselý, Polák, Malý – Coufal, Luňák (C), Venkrbec – Černý, Duba, Jurík J. – Antončík, Kučera, Belay – Jedlička, Jurík D..
    Trenér: Petr Zachar

Rozhodčí: František Held – Lukáš Linhart, Jiří Lošťák