Dallas Stars
6:3 (0:1, 1:1, 5:1)
Anaheim Ducks
Středa 27.11.2013, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Mohu-li vám něco doporučit, pak si určitě přečtěte vyjádření protagonistů tohoto utkání. Ještě před začátkem třetí třetiny to vypadalo na normální zápas, Dallas pak ale vstřelil tři branky během padesáti tří vteřin a prakticky zlomil Anaheim. Vítězná branka jde na účet Ryanu Garbuttovi, jenž vůbec poprvé v kariéře v jednom zápase nasbíral více než jeden bod (dnes 1+2) a byl vyhlášen první hvězdou utkání. Já se s vámi loučím a přeji pěkný den.

Československá stopa v utkání:
    V utkání nenastoupil žádný z českých ani slovenských hokejistů.

1. Ryan Garbutt (DAL) 1+2
    2. Antoine Roussel (DAL) 2+0
    3. Vernon Fiddler (DAL) 0+2

60:00

59:38
    Lovejoy se ještě skvěle vrátil a přerušil kombinaci domácích, po které by Jamie Benn zřejmě byl v další velké šanci.

59:27
    Utkání se teď pochopitelně již pouze dohraje.

59:01
    Dallas právě vstřelil branku!
    Getzlaf prohrál souboj u mantinelu s Eakinem, což se ukázalo jako rozhodující moment, neboť Eakin poslal puk dopředu, Cole pak ALEXI CHIASSONOVI, jenž přetlačil svého soka a do prázdné branky potvrdil vítězství Dallasu. Protesty kapitána hostí opět nedopadly na úrodnou půdu. Asistence: Erik Cole, Cody Eakin.

58:18
    Za Ellisem teď snad i zazvonila tyč! Tlak Anaheimu byl zřejmý, například Vatanen mohl pálit do odkryté klece, nicméně jej neposlechl puk.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:55
    Hiller opět na střídačce!

57:42
    Garbutt se skvěle vložil do Getzlafovi přihrávky na modrou a pomohl kotouči za mantinel.

57:33
    Hiller je venku z branky!

57:33
    Oddechový čas pro domácí.

57:33
    Potlesk znovu sklízí Ellis, který si poradil se střelou Vatanena.

57:05
    Dillonova velmi ostrá rána od mantinelu trefila Hillera, jenž ji skoro neustál a jen se štěstím ji dokázal vykrýt.

56:21
    Puk dlouho poskakoval před Ellisovou brankou, až si jej vzal Lindholm a nabídkou Perreaultovi na teč minul levou Ellisovu tyč.

56:07
    Zakázané uvolnění Dallasu.

55:41
    Ellis raději Perryho nahození od červené čáry posunul až do ochranné sítě za sebou.

55:34
    Zakázané uvolnění Anaheimu.

54:59
    Roussel si výborně lehl do Lovejoyovy rány, lehce otřesený Ellis tak díky obětavosti svého spoluhráče nemusel zasahovat.

54:47
    Ellis bude v pořádku, vše se navíc obešlo bez nějakých výraznějších potyček.

54:47
    Perry s Pennerem se ihned po vhazování tlačili i s pukem do branky, Ellis je ale nepustil a tak musel čelit ostrému ataku, po němž skončil na lopatkách.

54:43
    Postavení mimo hru Chiassona.

54:23
    Hra je po vycestování kotouče mimo hrací plochu opět přerušena.

53:58
    Garbutt po Rousselově přihrávce pronikl před branku, kde mu nevyšla klička. Jeden z nejlepších hráčů tohoto utkání se pak ještě nepříjemně potkal s Hillerovým břevnem.

53:44
    Hra se opět stěhuje před Ellise, jenž snad natřikrát ukryl kotouč pod lapačku.

53:25
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Ducks se přeci jen ještě vracejí do hry, stačilo jim na to dvacet vteřin přesilovky. Perry skvěle clonil Ellisovi a nakonec v rozhodující okamžik nadskočil, čehož přesným zakončením využil DUSTIN PENNER. Asistence: Ryan Getzlaf, Corey Perry.

53:05
    Brenden Dillon vyhodil puk k divákům a je tak vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

52:58
    Ellis se teď roztáhl na svém brankovišti a zamezil dvěma střelám hostí.

52:08
    Fiddler se zmocnil ztraceného kotouče, avšak se svým bekhendovým pokusem neuspěl. Hiller ale odrazil puk k mantinelu, kde jej směrem k brance napálil Garbutt a to tak šikovně, že jej ANTOINE ROUSSEL dokázal tečovat za Hillerova záda. Následné protesty brankáře Anaheimu na Rousselovo postavení v brankovišti nebyly vyslyšeny. Asistence: Ryan Garbutt, Vernon Fiddler.

51:28
    Ničuškinova táhlá rána zpoza obránce byla příliš vysoká.

50:54
    Lovejoy si na kruhu pro vhazování dojel odražený puk, jenomže nemířil přesně.

50:02
    Anaheimu nevyšel pokus o tlak v útočném pásmu. Ducks jsou momentálně hodně dole.

49:01
    Dallas sice v přesilovce neskóroval, nicméně to od něj byla dnes nejlepší hra v početní převaze.

49:01

48:23
    Verdikt zní jasně: no goal.

48:23
    Přeci jen se ještě bude volat, myslím ale, že gól uznán nebude. Eakin dorážel dlouho po hvizdu.

48:23
    Domácí diváci se radují z gólu, nicméně ten uznán nebude! Ničuškin si dal další samostatný únik k Hillerovi, opět se ale dostal příliš blízko a nedokázal situaci vyřešit.

48:00
    Seguin si zkrotil odražený kotouč, měl otevřenou prakticky celou pravou polovinu branky a trefil jen tyč!

47:25
    Anaheim se poprvé v tomto oslabení dostal z obranného pásma.

47:22
    Tentokrát si puk mezi kruhy našel Seguin a z otočky ihned vypálil směrem k pravému hornímu rohu Hillerovy branky, kde dokázal brankář Anaheimu zakročit!

47:12
    Goligoski se po Robidasově vzoru kousek od modré odhodlal ke střele, ta ale šla pouze po ledě a Hiller tentokrát dokázal zakročit.

47:00
    Mathieu Perreault prodlužuje trápení Anaheimu ve třetí třetině, neboť je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

46:49
    Po dlouhé době se do hry zapojil také Ellis, jenž raději přerušil hru.

46:40
    V American Airlines Center je teď každý na nohou. Toto se neděje každý den.

46:18
    Oddechový čas pro hosty.

46:18
    Tady končí veškerá legrace! Bruce Bodreau na lavičce nevěří, co se to s jeho týmem děje. RYAN GARBUTT dokázal přesprintovat Fowlera, dojel puk mezi kruhy a pak střelou nad Hillerovo rameno vstřelil třetí branku Stars v rozmezí padesáti tří vteřin. Asistence: Trevor Daley.

45:50
    To je obrat jako hrom. Po levé straně tentokrát ujel Peverley, vrátil puk k modré STEPHANE ROBIDASOVI, jenž nakonec z okraje kruhu pro vhazování překonal nešťastného Hillera. Asistence: Rich Peverley, Ray Whitney.

45:25
    Třetí třetina se hrála bez výraznější šance až do této chvíle. Cole potáhl puk podél mantinelu, pak z levého křídla našel na středu hřiště CODYHO EAKINA, jenž ihned z první poslal puk za záda přemisťujícího se Hillera. Asistence: Erik Cole, Jordie Benn.

44:54
    Robidasova ostrá rána od modré byla sražena pravděpodobně Perreaultem do ochranné sítě za Hillerem.

44:26
    Hra je chvíli poté přerušena, vhazovat se bude ve středu kluziště.

44:18
    Teď podnikl útočný výpad po levém křídle Jamie Benn, Hiller ale jeho střelu celou dobu viděl a tak ji vyrazil.

44:06
    Dallas se opravdu zřídka dokáže usadit před Hillerem.

43:18
    Následně Whitney ujel po levém křídle, v rozhodující moment ale zapomněl puk za sebou a velmi tak usnadnil práci Hillerovi.

43:09
    Palmieri se pokoušel od zadního mantinelu prokličkovat před Ellise, Jordie Benn mu ale zalehl cestu.

42:46
    Bonino předal zadovkou puk Etemovi, jehož pokus zápěstím pohodlně do lapačky zachytil Ellis.

42:00
    Postavení mimo hru Anaheimu.

41:54
    Ellis teď vůbec nevěděl, kde je puk při nepřehledné situaci, naštěstí pro něj se nakonec zjevil mimo jeho branku.

41:36
    To pochopitelně vyhovuje Anaheimu, jehož zklamala kombinaci zadáků na modré.

41:00
    Začátek třetiny oproti dnešním zvykům a obyčejům nezačal zakázaným uvolněním, ani jeden z týmů se ale zatím nedokázal usadit v útočném pásmu.

40:01

Ve druhé třetině to po Rousselově srovnání dlouho vypadalo, že se do třetí třetiny půjde za nerozhodného stavu, pak ale v její poslední minutě našel malou mezírku v Ellisově postavení Bonino a rozhodl o současném vedení Anaheimu. Druhá třetina začne cca v 3:55.

40:00

39:24
    NICK BONINO se nakonec přeci jen dočkal. Po Coglianově přihrávce od mantinelu projel mezi kruhy a našel miniaturní skulinku mezi Ellisem a jeho pravou tyčí, kudy k překvapení všech prošel puk. Asistence: Andrew Cogliano, Kyle Palmieri.

39:02
    Bonino si zadarmo vzal puk ve středním pásmu a pak vystrašil nepřipraveného Ellise, který nakonec se štěstím puk vyrazil!

38:50
    Perreault sprintem přes celé kluziště vytvořil tlak na Ellise, který raději před ním schoval puk do lapačky.

38:07
    Dallasu opět přeskočil puk modrou čáru. Dvě zbytečné chyby domácích beků.

38:06
    Krátce po buly se puk ocitl mimo hrací plochu, vhazování se bude po čtyřech vteřinách opakovat.

38:02
    Lovejoy se zmocnil v rohu kluziště kotouče a poměrně překvapivě jej vyhodil vzduchem přes všechny čáry.

37:21
    Daleymu přeskočil puk na modré hokejku.

37:19

36:36
    Tlak Anaheimu končí po minutě pobytu v útočném pásmu nepřesnou přihrávkou.

35:39
    Na druhé straně Hiller přerušuje hru.

35:26
    Palmieri vytáhl puk zpoza branky před ni pro Cogliana, jenž se pokoušel přehodit ležícího Ellise, nicméně nedokázal zvednout puk přes jeho pravý beton!

34:51
    Hra se rychle přesouvá k Ellisovi, který musel skrýt kotouč před dotírajícím Coglianem.

34:33
    Nechybělo moc, aby Fowler při snaze zamést puk pod svého brankáře poslal puk do své branky. Naštěstí pro něj Hiller včas zalehl kotouč.

34:29

34:22
    Goligoského ránu od modré takřka před brankou tečoval Peverley, Hiller si nakonec musel poradit sám.

34:11
    Dallas pak vyhodil takřka přes celé kluziště, Hiller musel puk zastavit u své pravé tyče.

34:04
    Penner při následné snaze Anaheimu o vrácení vedení na svou stranu vypálil tvrdě od modré, nicméně jen do připraveného Ellise.

33:13
    Gól ještě musel uznat videorozhodčí, tady ale zřejmě nebylo o čem diskutovat.

33:13
    Stars sice nevyužili přesilovku, radují se ale chvíli po jejím skončení. Fiddler poslal puk před branku, kde zrovna brzdil ANTOINE ROUSSEL, jenž pravou bruslí srazil puk za Hillera. Asistence: Vernon Fiddler, Ryan Garbutt.

33:04

32:38
    Peverley se zamotal ve vlastních kličkách, Anaheim znovu vyhazuje k Ellisovi.

32:11
    Dallas po chvíli opět ztrácí puk.

31:53
    Winnik vyhazuje přes všechny čáry, Anaheim opět v oslabení hraje dobře.

31:26
    Dallas po chvíli ztratil útočné pásmo a nedaří se mu dostat do něj zpět.

31:04
    Nakonec ale Ničuškin vybojoval alespoň přesilovku, Hampus Lindholm je vyloučen na dvě minuty za hákování.

30:57
    Ničuškin se výborně projel před Hillera, avšak dostal se příliš blízko a nedokázal po skvělé individuální akci zakončit!

30:34
    Až teď je hra přerušena, puk se po jednom ze soubojů u mantinelu dostal mimo hrací plochu.

30:20
    Oba týmy opět předvádějí dravý hokej, ve druhé třetině je opravdu na co se dívat.

29:27
    Eakin se pokoušel před brankou najít dobře postaveného Peverleyho, k tomu ale mezi kruhy přihrávka neprošla.

28:46
    Robidasovo nahození od modré bylo Pennerem tečováno tak, že skoro skončilo u Benna nebo rovnou za Hillerovými zády! Puk nakonec jen těsně minul pravou tyč branky Anaheimu.

27:49
    Lindholmovo nahození před branku se nebezpečně zastavilo na brankovišti, odkud jej Dallas nakonec poměrně rychle dostal pryč.

27:10
    Anaheim pak ujel do nadějného přečíslení, které ale neskončilo ani střelou na Ellise.

26:55
    Gončar nazdařbůh poslal puk před branku, tam jej nikdo z řady hráčů nedokázal dorazit do branky.

26:20
    Robidasův pokus o vyhození puku srazil mezi diváky Selanne.

26:00
    Anaheimu se v posledních minutách daří dobře pokrývat celé kluziště a i díky tomu opět tlačí na Ellise.

25:09
    Jamie Benn měl na hokejce srovnání! Nejprve domácí kapitán neuspěl z mezikruží, pak ani kličkou a také následnou dorážku pokryl Hiller.

24:55
    Na začátku druhé třetiny sledujeme pohledný hokej.

24:22
    Dobrý úsek hry od Dallasu nakonec skončil brejkem Anaheimu, po němž nebyl Goligoski daleko od toho, aby srazil puk za záda vlastního brankáře!

23:54
    Hiller dobře nastavil své pravé rameno, protože Garbutt pálil z pravého křídla krajně nepříjemně.

23:33
    Ničuškin se ale tímto neúspěchem nedal odradit a tentokrát prověřil Hillera střelou z mezikruží.

22:58
    Ničuškin výborně převzal puk po nepovedené Fistricově střele a projel před Hillera, kde se mu ale ideálně nepodařila klička poslednímu obránci!

22:36
    Winnik přebral na modré puk od Beleskeyho a pak z otočky vypálil jen do protihráče.

21:46
    Hiller musel utěsnit všechna volná místa u své pravé tyče, neboť Cole z levého křídla hledal mezeru přesně mezi ním a brankovou konstrukcí.

21:30
    Anaheim předvedl celkem dlouhý zámek, který ale k brance nakonec nevedl.

20:46
    Penner to zkusil od hrazení, Ellis si mezeru mezi svými betony nenechal.

20:17
    Jordiemu Bennovi teď v obranném pásmu nečekaně sklouzl puk z čepele a měl štěstí, že Perry byl příliš daleko, aby jej vzal a zavezl Ellisovi do branky.

20:04
    Začíná se zakázaným uvolněním Anaheimu.

20:01

První třetina tak nakonec končí vítězstvím Anaheimu. Ten ovládl její první část hlavně díky Etemově brance, jinak by se lepší tým v dosavadním průběhu utkání určoval těžko. Druhá třetina začne cca v 3:03.

20:00

19:31
    Getzlafo sice šikovně tečoval z pozice mimo branku, avšak pouze do šťastného Ellise.

19:22
    Perry si výborně ve středním pásmu pustil puk mezi nohami a pak prověřil levý beton Ellise, který šel do akce v pravý čas.

19:09
    Po Boninově zásahu se puk dostal na střídačku Dallasu, hra se tak musí ještě přerušit.

19:00
    Začíná poslední minuta první třetiny.

18:25
    Anaheimu se nakonec podařilo vyrovnat hru a drží Dallas v bezpečné vzdálenosti od Hillera.

17:12
    Dallas se na závěr třetiny usadil v útočném pásmu a div, že bomba Jordieho Benna od modré neskončila za Hillerem! Ten zřejmě nic neviděl.

16:26
    Peverley se nesrovnal s pukem v útočném pásmu a je to velká škoda pro Dallas, neboť na levém křídle měl velmi velký prostor.

15:59
    Ellis chvíli poté raději pozastavil hru.

15:43
    Cole bruslemi nezastavil puk ve středním pásmu a po špatné rozehrávce Dallasu tak šel Anaheim do přečíslení tři na dva, které Cogliano vyřešil příliš dlouhou kličkou, po níž se jednak dostal za brankovou čáru a pak také nedokázal přehodit Ellise!

15:08
    Bonino před brankou našel Vatanena, jenž si nedokázal srovnat puk na hokejku a nemohl tak v dobré pozici střílet.

14:15
    Gončarovu ránu od modré Hiller se štěstím vyrazil.

14:13
    Bennova schovaná střela po ledě přes Lovejoye nakonec našla útočiště u pozorného Hillera.

13:59

13:56
    Dallas odevzdává puk, oslabení zvládne.

13:42
    Anaheim je při přesilovce rozhodně lepší, prakticky pořád může vystřelit.

13:19
    Puk se odrazil k Selannemu, který na nic nečekal a z kruhu pro vhazování donutil Ellise k okamžitému zákroku.

13:13
    Perreault zajel s pukem do útočné třetiny po levém křídle, nicméně jeho nahození bylo sraženo nad tvrzené sklo.

12:56
    Dallas znovu vyhazuje.

12:41
    Garbutt zavezl puk do útočného pásma s Dillonem, jehož lehké nahození si skoro do vlastní branky srazil Fowler!

12:18
    Anaheim se při snaze vrátit kotouč zpátky před Ellise porušil pravidlo o postavení mimo hru.

12:04
    Dallas zahajuje oslabení vyhozením kotouče přes všechny čáry.

11:59
    Vyloučen je na dvě minuty za podražení Antoine Roussel.

11:45
    Dallas dostává výhodu, za chvíli si využije přesilovku, pokud do té doby nevstřelí další branku.

11:13
    Fowler si srovnal puk na modré a měl před sebou hodně volného prostoru, který využil k nepříjemné střele po pravé Ellisově ruce, s níž si domácí brankář poradil.

10:55

10:36
    Perreault se ihned zapojil do útočení a schytal poměrně tvrdý úder za brankou Dallasu.

10:29

09:38
    Cogliano pak ujel při vlastním oslabení a střelou podél coufajícího Goligoského donutil Ellise přerušit hru.

09:13
    Seguinovi vůbec nesedla rána od modré, nicméně se dostala k Bennovi, jenž byl už příliš blízko na to, aby ohrozil Hillera.

08:48
    Bennova přihrávka po mantinelu vyhnala Dallas z útočného pásma.

08:33
    Krátce po buly pálil Whitney, avšak ostrou ránou minul Hillerovu branku.

08:29
    Poprvé v utkání se vylučuje, Mathieu Perreault je vyloučen na dvě minuty za hákování.

08:15
    Garbutt výborně podržel puk proti Lindholmovi, avšak následně se nedokázal otočit ke střele.

08:03
    Ellis si našel odražený puk od zadního mantinelu a raději přerušil hru.

07:29
    Dillona ostrá rána zápěstím od modré čáry trefila Hillera a pak se odrazila mimo.

07:24

07:14
    Dallas je po inkasované brance jako politý živou vodou, Anaheim má nyní v obranném pásmu mnohem větší potíže.

06:28
    Dallas se okamžitě pokoušel odpovědět, Hiller ale opět zůstal nepřekonán.

06:06
    Lindholmovo sražené nahození vrátil před branku Winnik, který našel přesně EMERSONA ETEMA, jenž z bezprostřední blízkosti zakončil mezi betony překvapeného Ellise. Asistence: Daniel Winnik, Hampus Lindholm.

05:54

05:30
    Hra je přerušena poté, co se Dallas provinil postavením mimo hru. Ještě předtím Garbutt předvedl pěknou individuální akci, na jejímž konci zakončil do Hillerova ramene.

05:06
    Dallas zbytečně ztratil puk na útočné modré, nicméně Perry s tím nedokázal nijak naložit.

04:28
    Domácí se do něj díky Ničuškinovi dostali a Benn byl poměrně blízko, aby z otočky zasunul puk za Hillera.

04:20
    Ducks se nadvakrát dostali z obranného pásma.

04:09

03:40
    Goligoski se na poslední chvíli vyhnul ofsajd a pak jeho střelu srazila do rohu obrana Ducks.

03:05
    Fistric dostal přihrávku na modrou, odkud se pokoušel nahodit mezi klubko hráčů, které puk za Ellise nesrazil.

02:40
    Winnik se jako slepý k houslím dostal puku na okraji kruhu pro vhazování a z této výhodné pozice netrefilbranku.

02:19
    Na druhé straně odražený puk raději pod svou lapačku skryl Hiller.

02:12
    Perreault jen tak lehce nahodil puk bekhendem z mezikruží a Ellis jej raději vyrazil.

01:59
    Puk se dostal na domácí střídačku a bude se tak vhazovat u obrnané modré Dallasu.

01:50
    Hra je v úvodních minutách poznamenaná řadou chyb.

01:14
    Getzlaf zachytil puk a ihned jej směřoval na domácí branku, kde si poradil Ellis.

00:52
    Anaheim se pokoušel usadit v útočném pásmu, Coglianova řada ale nebyla v tomto snažení úspěšná.

00:14
    Domácí začínají nepřesnou rozehrávkou končící zakázaným uvolněním.

00:01

Po ní již nic nebrání začátku utkání.

Oba týmy již jsou seřazeny na modrých čarách a čeká se pouze na hymnu.

Hráči se již pomalu připravují na ledě.

Dallas Stars: Ellis (Lehtonen) – Dillon, Robidas, Daley, Goligoski, Gončar, Jo. Benn – Ničuškin, Seguin, Ja. Benn – Chiasson, Eakin, Whitney – Peverley, Fiddler, Cole – Garbutt, Horcoff, Roussel.

Anaheim Ducks: Hiller (Andersen) – Lovejoy, Fowler, Vatanen, Yonkman, Lindholm, Fistric – Perry, Getzlaf, Penner – Palmieri, Perreault, Cogliano – Selanne, Bonino, Etem – Maroon, Winnik, Beleskey.

Rozhodčí: Charron, McCauley – Heyer, Racicot.

Československá stopa v utkání
    Na soupiskách obou celků žádný Čech či Slovák nefiguruje, budeme se tak muset bez československé účasti obejít.

Vzájemné zápasy
    Bilance dvou dnešních soupeřů vyznívá jednoznačně lépe pro Anaheim, který ovládl poslední 4 z 5 utkání. V letošní ročníku došlo pouze k jednomu klání, Ducks zvítězili jednoznačně 6:3.

Texaský celek má opačné starosti, na svém kontě má 24 bodů, v tabulce západní konference je tak třetí od konce. V silné centrální divizi pak patří Stars poslední pozice. Dva předchozí souboje Dallas nezvládl podle svých představ. Recept nenalezl na New York Rangers (2:3), ale ani na silné St. Louis, kterým podlehl vysoko 1:6. V čele produktivity je dvacetičtyřbodový Jamie Benn, v těsném závěsu je Tyler Seguin.

Hosté mají letošní ročník rozehraný velice dobře, s dosavadním ziskem 37 bodů okupují druhou příčku západní konference, přičež na vedoucí Chicago ztrácí pouhý bod. V Pacifické divizi jsou pak na čele. Poslední dvě utkání Kačeři zvládli na výbornou. nejprve zdolali 1:0 po prodloužení Tampu Bay, posléze přemohli Phoenix v poměru 4:2. Produktivitě mužstva vládne kapitán Ryan Getzlaf, který nasbíral 27 bodů. Pouze o dva méně má Corey Perry.

Vítejte u našeho on-line přenosu! Nejslavnější hokejová liga na světe má dne na programu pouze jedno utkání, jímž je střetnutí Dallas Stars a Anaheimu Ducks. Souboj, jenž bude sehrán v American Airlines Center, tedy domovském stánku Dallasu, bude zahájen v 02:00 CET.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Daniel Polách

Branky a nahrávky: 34. Roussel (Fiddler, Garbutt), 46. Eakin (Cole, Jo. Benn), 46. Robidas (Peverley, Whitney), 47. Garbutt (Daley), 53. Roussel (Garbutt, Fiddler), 60. Chiasson (Cole, Eakin) – 7. Etem (Winnik, Lindholm), 40. Bonino (Cogliano, Palmieri), 54. Penner (Getzlaf, Perry)

Rozhodčí: Charron, McCauley – Heyer, Racicot