Karaganda – PAOK 0:2 (kon.) | Kubaň Krasnodar – St. Gallen 4:0 (kon.) | Kazaň – Maribor 1:1 (kon.)
Machačkala – Šeriff Tiraspol 1:1 (kon.) | Alkmaar – Maccabi Haifa 2:0 (kon.) | Tromsø – Tottenham 0:2 (kon.)
Genk – Dynamo Kyjev 3:1 (kon.) | Rapid – Thun 2:1 (kon.) | Liberec – Freiburg 1:2 (kon.)
Sevilla – Estoril 1:1 (kon.) | Lyon – Real Betis 1:0 (kon.) | Rijeka – Guimarães 0:0 (kon.)
Trabzonspor – Apollon Limassol 4:2 (kon.) | Legia – Lazio 0:2 (kon.) | Dněpropetrovsk – CS Pandurii 4:1 (kon.)
Bordeaux – Frankfurt 0:1 (kon.) | APOEL – Maccabi Tel Aviv 0:0 (kon.) | FC Ferreira – Fiorentina 0:0 (kon.)
Černomorec Oděsa – Dinamo Záhřeb 2:1 (kon.) | Ludogorec – Eindhoven 2:0 (kon.) | Elfsborg – Salzburg 0:1 (kon.)
Esbjerg – Standard 2:1 (kon.) | Wigan – Waregem 1:2 (kon.) | Swansea – Valencia 0:1 (kon.)
FC Rubin Kazaň
1:1 (1:0)
NK Maribor
Čtvrtek 28.11.2013, 18:00 • Centralnyj Stadion, Kazaň • Evropská liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:24:41)

Počet zákroků Handanoviče – 5

Počet zákroků Ryžikova (RKA) – 0.

Dnešní utkání je u konce. Ze zisku jednoho bodu se radují hosté, kterým remízu zajistil v 86, minutě Mezga. Remíza je spravedlivým vyústěním dnešního průměrného utkání, v němž se hralo převážně po obě šestnáctky. Se zakončením to již bylo slabší.

90+2
    Kulik rozehrává z levé strany, obrana Mariboru odvrcí, utkání končí.

90+2
    Sudí se rozhodl nastavit dvě minuty, domácí ještě rozehrají rohový kop.

90+1
    Již v první minutě nastaveného času fauluje M´Vila domácího Črnice na vlastní polovině.

90
    Probíhá devadesátá minuta dnešního utkání, hosté bojují o míč na polovině Rubinu.

88
    Před nabíhajícím Kisljakem sbírá míč Handanovič, který nespěchá s rozehrávkou.

86
    Maribor právě vstřelil branku!
    Tak to je závěr! Hosté vyrovnávají, když se po rohovém kopu dostal míč před pokutové území Rubinu, tam ho napálil z voleje DEJANU MEZGA a je to vyrovnávací gól!

86
    Hosté budou rozehrávat rohový kop z pravé strany.

85
    Handanovič zasahuje proti nebezpečně nabíhajícímu Natchovi.

83
    Střídání v týmu NK Maribor: ze hřiště odchází Damjan Bohar, přichází Luka Zahovič.

81
    Torbinskij rozehrál na pravé straně "na krátko", ale míč se postupně dostal až k půlící čáře.

81
    Po akci Natcha Muchametšina budou domácí rozehrávat rohový kop.

80
    Mariboru zbývá něco málo přes deset minut na vyrovnání, dokáží to hosté? Zatím tomu nic nenasvědčuje!

79
    V závěru zápasu to vypadá, že nám přiostřilo na hřišti, Filipovič fauluje Kulika, míč mají domácí.