Karaganda – PAOK 0:2 (kon.) | Kubaň Krasnodar – St. Gallen 4:0 (kon.) | Kazaň – Maribor 1:1 (kon.)
Machačkala – Šeriff Tiraspol 1:1 (kon.) | Alkmaar – Maccabi Haifa 2:0 (kon.) | Tromsø – Tottenham 0:2 (kon.)
Genk – Dynamo Kyjev 3:1 (kon.) | Rapid – Thun 2:1 (kon.) | Liberec – Freiburg 1:2 (kon.)
Sevilla – Estoril 1:1 (kon.) | Lyon – Real Betis 1:0 (kon.) | Rijeka – Guimarães 0:0 (kon.)
Trabzonspor – Apollon Limassol 4:2 (kon.) | Legia – Lazio 0:2 (kon.) | Dněpropetrovsk – CS Pandurii 4:1 (kon.)
Bordeaux – Frankfurt 0:1 (kon.) | APOEL – Maccabi Tel Aviv 0:0 (kon.) | FC Ferreira – Fiorentina 0:0 (kon.)
Černomorec Oděsa – Dinamo Záhřeb 2:1 (kon.) | Ludogorec – Eindhoven 2:0 (kon.) | Elfsborg – Salzburg 0:1 (kon.)
Esbjerg – Standard 2:1 (kon.) | Wigan – Waregem 1:2 (kon.) | Swansea – Valencia 0:1 (kon.)
KRC Genk
3:1 (3:1)
Dynamo Kyjev
Čtvrtek 28.11.2013, 19:00 • KRC Genk Arena, Genk • Evropská liga

To je ode mě z KRC Genk Areny vše. Děkuji za pozornost a těším se na Vás zase u nějakého dalšího, nejen fotbalového Onlajnu, na počtenou! :) (21:06:37)

Domácí ani hosté v druhém poločase branku nepřidali a zápas tak končí stejným výsledkem, který na informační tabuli svítil již o poločas, v poměru 3:1. Hosté ze sebe vydali vše možné i nemožné na odvrácení náskoku Genku, jenže ani to nestačilo a domácí tak slaví postup mezi nejlepších 32 týmů Evropské ligy.

ČK: 0-0

Köteles (GNK) v dnešním zápase 4-krát úspěšně zasáhl.

Koval (DKY) v dnešním zápase 2-krát úspěšně zasáhl.

90+1
    Chačeridi fauluje na vlastní polovině. Rozehrávka volného kopu je bídná.

90+1
    Jarmolenko (DKY) bude zahrávat rohový kop, který vybojoval Simaeys.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty nad řádnou hrací dobu.

90
    V poslední minutě řádné hrací doby sice drží hráči Dynama míč na své noze, ale dále než za polovinu se s ním zatím nedostali.

89
    Jarmolenkův centr stáhl Köteles ze vzduchu.

88
    Míč se po ose záložníci – obránci Dynama dostal až ke Kovalovi, kterého hráči Genku také atakovali, a ten musel tuto situaci řešit odkopem míče do zámezí.

87
    Taktické střídání. Hřiště opouští Kumordzi, kterého nahrazuje teprve osmnáctiletý Gerkens, který v Evropské lize doposud neodehrál ani jednu minutu.

87
    Bezus fauloval, domácí budou zahrávat volný kop.

86
    Když už se ale Dynamu podaří přejít do ofenzívy, jsou z toho buď střely mimo, jako nyní v případě Miguela Velosa nebo rohový kop.

85
    Hráči Genku u míče a hráči v modrém z Kyjeva staženi až na vlastní polovině. Tak vypadá posledních 5 minut zápasu.

84
    Jarmolenko (DKY) je už podruhé v krátké době obrán o míč, v obou případech však mohl rozehrávat aut.

83
    Zápas se spíše už jen dohrává, i když se hráči Dynama Kyjev pokouší jak můžou, aby ještě co nejvíce zápas zdramatizovali.

82
    Škoda té špatné přihrávky od Kumordzi (GNK). Domácí mohli jít do přečíslení 2 na 1.

Josef Cestr

Branky: 17. Vossen (pen.), 37. Kumordzi (Vossen), 40. De Ceulaer (Gorius) – 9. Jarmolenko

Karty:   43. Buffel (GNK), 45+1. De Ceulaer (GNK), 78. Kumordzi (GNK) – 17. Chačeridi (DKY), 52. Sydorčuk (DKY), 59. Belhanda (DKY)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 3:7.
    KRC Genk: Köteles – Tshimanga, Koulibaly, Mbodji, Ngongca (53. Simaeys) – Gorius, Kumordzi (87. Gerkens), Hyland, Buffel – Vossen (C), Camus (18. De Ceulaer).
    Náhradníci: van Hout – Hamalainen, Simaeys, Masika, Gerkens, De Ceulaer, Schrijvers.

Dynamo Kyjev: Koval – Trémoulinas, Dragović, Chačeridi, Gusev (C) – Jarmolenko, Veloso, Belhanda (72. Makarenko), Sydorčuk, Lens (55. Bezus) – Brown.
    Náhradníci: Rudko – Vida, Makarenko, Vukojević, Bezus, Curikov.

Rozhodčí: Gomes D. – Tomé V., Godinho A.