Karaganda – PAOK 0:2 (kon.) | Kubaň Krasnodar – St. Gallen 4:0 (kon.) | Kazaň – Maribor 1:1 (kon.)
Machačkala – Šeriff Tiraspol 1:1 (kon.) | Alkmaar – Maccabi Haifa 2:0 (kon.) | Tromsø – Tottenham 0:2 (kon.)
Genk – Dynamo Kyjev 3:1 (kon.) | Rapid – Thun 2:1 (kon.) | Liberec – Freiburg 1:2 (kon.)
Sevilla – Estoril 1:1 (kon.) | Lyon – Real Betis 1:0 (kon.) | Rijeka – Guimarães 0:0 (kon.)
Trabzonspor – Apollon Limassol 4:2 (kon.) | Legia – Lazio 0:2 (kon.) | Dněpropetrovsk – CS Pandurii 4:1 (kon.)
Bordeaux – Frankfurt 0:1 (kon.) | APOEL – Maccabi Tel Aviv 0:0 (kon.) | FC Ferreira – Fiorentina 0:0 (kon.)
Černomorec Oděsa – Dinamo Záhřeb 2:1 (kon.) | Ludogorec – Eindhoven 2:0 (kon.) | Elfsborg – Salzburg 0:1 (kon.)
Esbjerg – Standard 2:1 (kon.) | Wigan – Waregem 1:2 (kon.) | Swansea – Valencia 0:1 (kon.)
Trabzonspor AŞ
4:2 (2:0)
Apollon Limassol FC
Čtvrtek 28.11.2013, 19:00Evropská liga

Napočtenou u některého z posledních zápasů základní skupiny Evropské ligy se těší a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (22:01:07)

Střely na branku: 10-6.
    Zákroky gólmanů: 4-6.
    Střely mimo: 6-3.
    Ofsajdy: 2-1.
    Žluté karty: 2-3.
    Fau

Je konec dnešního zápasu. Z poměrně jasného průběhu, kdy se Trabzonspor po dobrém výkonu dostal do vedení 3:0, vzniklo menší drama. V 68. minutě totiž hosté snížili a deset minut před koncem proměnili pokutový kop. Jenže náznak dramatu žil pouze tři minuty, než vstřelil svůj třetí gól zápasu OLCAN ADIN a definitivně rozhodl zápas. Olcan Adin si dnes připsal tři góly a na jeden nahrál. Za mne byl jasnou hvězdou dnešního utkání.

90+2
    Záložník Florent Malouda gól nakonec nevstřelí, minutu před koncem nastavení ho střídá záložník Abdulkadir Ökzemir.

90+2
    Nakonec dostává žutou kartu i Gaston Sangoy, který něco naznačoval Didieru Zokorovi, který ho fauloval.

90+2
    Didier Zokora se nyní hodně diví, že po faulu na Sangoye dostává žlutou kartu. Ale je to tak.

90+1
    Další zákrok Hidiho, který zlikvidoval střelu střídajícího rakouského útočníka Janky.

90
    Ve druhém poločase budou nastaveny tři minuty.

90
    Domácí dohrávají poslední vteřiny základní části na polovině Apollonu.

88
    Znovu to byl Malouda, který se dnes velmi snaží o gól. Zatím mu ale není přáno. Nyní jeho střelu zhruba dvacet pět metrů od branky chytil Isli Hidi.

87
    A i kdyby snad Limassol ještě třemi góly otočil stav zápasu, šanci na postup mu zřejmě definitivně vezme Lazio Řím, které vede nad Legií Varšava 2-0.

86
    Utkání je opět klidnější, Apollon ví, že má k bodu opět hodně daleko a jeho účinkování v letošním ročníku Evropské ligy se chýlí ke konci.

83
    Trabzonspor právě vstřelil branku!
    No, nejsem si jistý, zda si gólman hostů Isli Hidi nepostavil špatně zeď, nicméně OLCAN ADIN obstřeluje ze svého pohledu zeď z pravé strany a trefuje se na milimetr přesně k tyči gólmana Apollonu. Vstřeleným hattrickem tak zakončuje svůj dnešní výborný výkon.

82
    Merkis fauloval před vápnem pronikajícího Maloudu a z pravé strany bude kopat přímý volný kop z hranice vápna Olcan Adin.

81
    Domácí nyní čeká ještě spoustu práce, aby vůbec uhájili tři body.

80
    Apollon právě vstřelil branku!
    K penaltě se postavil argentinský záložník GASTON SANGOY a střelou do pravého horního rohu branky Onura Kivraka nedává gólmanovi domácích šanci.

80
    Centrovaný míč hostů se snesl na Abrahana, kterého stáhl k zemi Kadri Keles. Penalta je možná trošku přísná, ale rozhodčí si ji jistě obhájí. Kadri Keles dostává navíc za protesty žlutou kartu.

80
    Byla nařízena penalta proti Trabzonsporu.

Tomáš Lysý

Branky: 23. Adin (Malouda), 25. Aydogdu (Adin), 61. Adin (Keleş), 83. Adin – 68. Abraham (Vasiliou), 80. Sangoy (pen.)

Karty:   80. Keleş (TRA), 90+2. Zokora (TRA) – 40. Konstantinou (APN), 62. Grigorie (APN), 90+2. Sangoy (APN)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 6:3.
    Trabzonspor AŞ: Kivrak (C) – Bosingwa, Bamba, Yumlu, Aydogdu (74. Alanzinho) – Malouda (90+2. Özdemir), Zokora, Colman, Adin – Keleş, Henrique (64. Janko).
    Náhradníci: Ayvaz – Demir, Yavru, Mierzejewski, Özdemir, Alanzinho, Janko.

Apollon Limassol FC: Hidi – Merkis (C), Dãnãnae, Charalambous, Vasiliou – Gullón, Grigorie (67. Meriem), Robert, Kyriakou (60. Sangoy) – Roberto (60. Abraham), Konstantinou.
    Náhradníci: Fani – M. Rojas, Catalá, Karipidis, Meriem, Sangoy, Abraham.