Čeljabinsk – Barys 0:4 (kon.) | Magnitogorsk – Omsk 2:3 (0:2 po s.n.) | Ufa – Chanty-Mansijsk 3:2 (po pr.)
Nižněkamsk – Jekatěrinburg 2:3 (kon.) | Viťaz – Kazaň 2:3 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
2:3 (1:1, 0:2, 1:0)
Ak Bars Kazaň
Úterý 03.12.2013, 16:30KHL

Ve třetí třetině padl jediný gól o který se postaral domácí Zjazov. Čechov měl obrovskou šanci, když 5 minut před koncem třetí třetiny hrál dvojnásobnou početní převahu, ovšem nedokázal ji nikterak zužitkovat a KazAň si tak z Čechova odváží plný počet bodů za výhru 3:2. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (18:45:52)

60:00

59:48
    Vypadá to, že domácí už nic víc nestihnou.

57:37
    Domácí posouvají kotouč do středního pásma.

56:39

56:16
    Domácí jsou potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě.

56:15
    Postavení mimo hru Čechova.

55:50
    Hosté hrají ve čtyřech.

54:39
    Obrovská příležitost pro domácí, kteří budou hrát více jak minutu přesilovku 5 na 3.

54:39
    Alexandr Burmistrov dostává 2 minuty za vražení na hrazení.

54:01
    Před Čechovem se otevírá vynikající příležitost změnit vývoj dnešního utkání a poprat se ještě o body.

53:50
    Konstantin Kornějev dostává 2 minuty za držení.

53:50
    Hra se přestěhovala před Garipova a bude se vylučovat.

53:15
    Znovu se opakuje vhazování před Lisutinem.

52:38
    Kazaň je v tlaku a stále drží útočné pásmo, ve kterém se teď bude znovu vhazovat.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 9. Soloduchin (Kokšarov, Koroljov), 50. Zjazov (Afinogenov, Klimenko) – 5. Těreščenko (Heshka, Petrov), 30. Burmistrov, 33. Petrov (Fajzulin)

HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Ivanchik) – Khafizullin, Malevič, Pyett, Mezei, Seleznjov, Golovkov, Tatalin, Rozin – Šitikov, Klimenko, Iggulden – Soloduchin, Kokšarov, Koroljov – Rybakov Afinogenov, Makejev – Ivanov, Makarenko, Zjazov.
    Ak Bars Kazaň: Garipov (Jaroslavlev) – Nikulin, Kornějev, Medvěděv, Heshka, Zacharčuk, Osipov – Těreščenko, Vincour, Petrov – Stapleton, Pesonen, Burmistrov – Svitov, Varnakov, Bodrov – Obuchov, Tkačjov, Lukojanov, Fajzullin.

Rozhodčí: Anisimov, Kulakov – Misjur, Raming