Čeljabinsk – Barys 0:4 (kon.) | Magnitogorsk – Omsk 2:3 (0:2 po s.n.) | Ufa – Chanty-Mansijsk 3:2 (po pr.)
Nižněkamsk – Jekatěrinburg 2:3 (kon.) | Viťaz – Kazaň 2:3 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
3:2 (1:0, 0:0,1:2)
Jugra Chanty-Mansijsk
Úterý 03.12.2013, 14:00KHL

Je tu konec! Po krátkém prodloužení zápas rozhodl Kiril Kolcov a jeho tým si tak z dnešního zápasu bere 2 body! To je ode mě pro dnešek vše a přeji vám krásný zbytek dne. (16:13:36)

62:03
    Ufa právě vstřelila branku!
    Kajgorodov poslal puk na KIRILA KOLCOVA a ten po přehození kotouče ze strany na stranu prostřeluje hostujícího brankáře! Asistence: Andrej Zubarev, Alexej Kajgorodov.

61:08
    Mirnov mohl rozhodnout zápas! Dostal se sám před Kuzněcova a střelou backhandem se trefuje pouze do jeho lapačky!

60:55
    Ufa se snaží uvolnit v útočném pásmu.

60:23
    Domácí rozehrávají od svojí brány.

60:01

Třetí třetina nám neukázala vítěze a je před námi prodloužení. Díky dobrému zakončení Savinainena 16 sekund před koncem třetiny se prodlužuje zápas.

60:00

59:44
    Tým Jugra právě vstřelil branku!
    Na poslední chvíli to hosté dokázali! Andrej Šefer poslal z pravého kruhu přihrávku na dojíždějícího VELIHO-MATTIHO SAVINAINENA a ten procpal puk za záda Volkova! Asistence: Andrej Šefer, Mikhail Jakubov.

59:07
    Hosté jsou v šesti!

58:06
    Hosté se špatnou nahrávkou obírají na chvíli o útočné pásmo, protože jim puk utekl na středící čáru.

57:31
    Radek Smoleňák se pokusil srovnat skóre, ale Volkov byl neomylný.

56:44
    Domácí Stěpanov dostává 2 minuty za manipulaci pukem rukou. Rozhodčí byli tentokrát opravdu přísní.

56:17
    A Sokolov může hned zpátky do hry! Chlystov poslal z pravého kruhu rychlou nahrávku na NIKITU ŠITOVA na modré čáře a ten tvrdou střelou rozvlnil podruhé síť za Kuzněcovem! Asistence: Denis Chlystov.

56:08
    Za podražení dostává 2 minuty Sokolov (JUG).

Dnešní utkání sleduje 7260 diváků.

56:08
    A znovu.

Michal Kuba

Branky a nahrávky: 17. Chlystov (Makarov, Hartikainen), 57. Šitov (Chlystov), 63. Kolcov (Zubarev, Kajgorodov) – 47. Dixon (Trončinský, Smoleňák), 60. Savinainen (Šefer, Jakubov)

Salavat Julajev Ufa: Volkov (Vasilevskij) – Sopel, Kulda, Šitov, Babčuk, Zubarev, Kolcov, Isangulov, Gurkin – Makarov, Chlystov, Hartikainen – Mereskin, Dubrovskij, Slepyšev – Mirnov, Pihlström, Kajgorodov – Stěpanov, Gluchov, Pankov
    Jugra Chanty-Mansijsk: Kuzněcov (Kukin) – Šefer, Chrostov, Djakov, Starosta, Trončinský, Sokolov, Tjuljapkin, Švidenko – Sitnikov, Magogin, Kručinin – Dixon, Smoleňák, Savinainen – Chlyncev, Jakubov, Knjazev – Buljanskij, Žukov, Plotnikov

Rozhodčí: Buturlin, Drejev – Matjusha, Palei