Brazílie – Japonsko 24:20 (kon.) | Dominikánská rep. – J. Korea 20:51 (kon.) | Alžírsko – Čína 25:27 (kon.)
Nizozemsko – Kongo 33:21 (kon.) | Srbsko – Dánsko 23:22 (kon.) | Francie – Č. Hora 17:16 (kon.)
Francie
17:16 (6:8)
Černá Hora
Středa 11.12.2013, 20:30Mistrovství světa žen

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:04:41)

Nejlépe bodující
    Signateová, Niomblaová a Lacrabereová (FRA) – všechny 3 branky
    Jovanovićová (MNE) – 5 branek.

Nepovedlo se! Černá Hora prohrává dramatický zápas s Francií o gól a nutno dodat, že je to překvapení, i proto, jak se celý zápas vyvíjel. Černá Hora diktovala tempo, Francie se jen s velkou námahou držela ve skóre a nakonec se povedeným finišem dostala o gól do vedení, což Francouzkám stačilo a ty se tak nyní mohou na hrací ploše radovat z nesmírně cenného vítězství nad mistryněmi Evropy z minulého roku!

60
    Konec zápasu. (17:16)

60
    Velké drama v poslední minutě dnešního utkání! Černé Hoře zbývá na vyrovnávací gól pouhých sedmnáct vteřin! (17:16) (17:16)

60
    Time out pro Černou Horu. (17:16) (17:16)

60
    To vypadalo na prorážení, ale sudí nepískají, Signateová svůj pokus zakončuje gólem, Francie vede! (17:16) (17:16)

60
    Do konce zbývá posledních sedmadvacet vteřin, Francie zůstane u míče. (16:16) (16:16)

60
    Navíc tam byla jedna z hráček Černé Hory zraněna. (16:16) (16:16)

60
    Faul Lazovićové přerušuje útočnou akci soupeřek, rozhodčí pískají. (16:16) (16:16)

60
    Probíhá již poslední minuta a Francie může dát rozhodující branku! (16:16) (16:16)

59
    Za nerozhodného stavu sahá lavička Francie k dalšímu time outu. (16:16) (16:16)

59
    K. Bulatovićová napromněňuje sedmimetrový hod! (16:16) (16:16)

59
    Žlutou kartu dostává Adžićová (MNE). (16:16) (16:16)

56
    Blíží se závěr druhého poločasu a strhuje se k velkému dramatu! Vyrovnáno, prosazuje se Francouzka Niombalová. (16:16) (16:16)