Austrálie – Česko 10:34 (kon.) | Paraguay – Španělsko 9:29 (kon.) | Německo – Tunisko 26:20 (kon.)
Polsko – Argentina 31:17 (kon.) | Rumunsko – Maďarsko 21:17 (kon.) | Angola – Norsko 21:26 (kon.)
Polsko
31:17 (14:9)
Argentina
Čtvrtek 12.12.2013, 18:00Mistrovství světa žen

Máme za sebou další utkání MS v Srbsku skupiny C ve kterém proti sobě nastoupil výběr polské reprezentace a tým Argentiny.Z tohoto utkání si odnáší zasloužené vítězství polský reprezentační kádr.Argentinská reprezentace dokázala polský výběr potrápit v průběhu prvního poločasu kdy polkám štěstí střelecky nepřálo.Za tento výkon argentinským házenkářkám ač jsou doposud bez bodového zisku na šampionátu patří chvála.Nicméně polský kádr si dokázal vybudovat brankový náskok který činil vůči překvapeni fanoušků na konci prvního poločasu pouze pěti brankový rozdíl. V druhém poločase zavál polkám vítr do plachet a brankový náskok po střelecké absenci Argentiny polské reprezentaci rapidně narůstal.V druhém poločase zvítězily polky poměrem 17:8.Argentině docházely v průběhu druhého poločasu síly což přispělo k výslednému stavu 31:17.V dnešním utkání měla zlatou ruku polská hráčka Wojtasová která se zapsala se svými osmi vstřelenými brankami ve střelecké listině na první místo. Za argentinský výběr pak patří chvála určitě kapitánce Deciliové a Mendozové které nejvíc skorovaly za Argentinu.V příštím utkání které se uskuteční zítra v 20:15 svede bitvu polská reprezentace se seveřankami z Norska.Naopak jejich dnešní soupeř se postaví o čase 15:45 výběru Paraguaye. S pozdravem a přáním hezkého zbytku večera přeje všem házenkářským fandům Martin Petřek (19:59:08)

60
    Konec zápasu. (31:17)

29
    Ale ani tato příležitost a početní výhoda pro Argentinu již se stavem 31:17 nic neudělala (31:17) (31:17)

29
    V posledních sekundách utkání si ještě argentinská reprezentace zahraje přesilovou hru (31:17) (31:17)

29
    Polkám vítězství již neuteče (31:17) (31:17)

29
    probíhá poslední minuta druhého poločasu (31:17) (31:17)

58
    Polský výběr vede již rozdílem 14 branek (31:17) (31:17)

56
    Faul v šestimetrové hranici znamená sedmimetrový hod pro Wojtasovou která se nemýlí (31:17) (31:17)

55
    Belottiova obdržela dvouminutový trest (30:17) (30:17)

54
    Opět z breyku střelecky při chuti Grzybowa.Argentina střelecky uvadá (30:17) (30:17)

54
    konec time outu (29:17) (29:17)

54
    time out pro Argentinskou reprezentaci (29:17) (29:17)

52
    Proměněný rychlý breyk v podání Grzybowe (29:17) (29:17)

52
    Polské křídlo Migalaova trefuje pouze tyč argentinské brány (28:17) (28:17)

51
    Salaova vzala situaci do svých rukou a z breyku přidává branku za Argentinu (28:17) (28:17)

50
    Polky jsou hlavně z postu spojek střelecky při chuti což nyní muže potvrdit svou proměněnou střelou Wojtasova (28:16) (28:16)

48
    Polky sázejí jednu branku za druhou z breyku se prosazuje Jochymeková , po chválihodném výkonu Argentiny v pvrním poločase asi nikdo takový průběh nečekal (27:16) (27:16)