Austrálie – Česko 10:34 (kon.) | Paraguay – Španělsko 9:29 (kon.) | Německo – Tunisko 26:20 (kon.)
Polsko – Argentina 31:17 (kon.) | Rumunsko – Maďarsko 21:17 (kon.) | Angola – Norsko 21:26 (kon.)
Rumunsko
21:17 (8:10)
Maďarsko
Čtvrtek 12.12.2013, 19:15 • SBC Vojvodina • Mistrovství světa žen

Od nás je to pro tuto chvíli všechno. Také další zápasy z mistrovství světa žen můžete sledovat tady na onlajnech. Přejeme vám příjemný večer. (20:58:13)

Nejlepší střelkyně utkání

Rumunsko:
    Cristina Georgiana Neaguová – 5 gólů

Maďarsko:
    Anita Görbiczová – 7 gólů

Dramatické utkání, které se muselo divákům v hale líbit, nakonec vyhrávají Rumunky. Hráčky Maďarska neudržely nadějný stav z první půle a v posledních deseti minutách nechaly své soupeřky odskočit na rozdíl čtyř branek, což celý zápas rozhodlo.

60
    Konec zápasu. (21:17)

60
    Zacsiková zamířila nepřesně. (21:17) (21:17)

59
    Zdá se, že je rozhodnuto. Minutu a osm vteřin před koncem se trefuje Neaguová. Rumunky mají čtyřbrankový náskok. (21:17) (21:17)

59
    Maďarky to ovšem budou mít těžké, protože se budou muset obejít bez Szekeresové, která je vyloučena na dvě minuty. (20:17) (20:17)

59
    Do konce druhého poločasu zbývají dvě minuty, Maďarkám stále chybí tři trefy. (20:17) (20:17)

58
    Rumunský tým si bere oddechový čas. (20:17) (20:17)

58
    Maďarky snižují! Na konci rychlé akce stála Vértenová, která dává svému týmu naději. (20:17) (20:17)

57
    Maďarky neskládají zbraně, berou si oddechový čas a trenér sděluje hráčkám taktické pokyny. (20:16) (20:16)

57
    Ardeanová-Eliseiová přidává v pořadí dvacátou branku Rumunek a přibližuje svůj výběr k vítězství v zápase. (20:16) (20:16)

56
    Chiperová si s nabídnutou šancí poradila velmi dobře a navyšuje náskok Rumunek. (19:16) (19:16)

56
    Trestný hod pro Rumunky. (18:16) (18:16)

55
    Rumunský tým si bere oddechový čas. (18:16) (18:16)

54
    Ardeanová-Eliseiová zvyšuje rumunské vedení. (18:16) (18:16)

54
    Ungureanová výborně zastavila střelu Maďarky Tomoriové. (17:16) (17:16)

53
    Rumunky přečkaly tlak Maďarek a z protiútoku se dostávají do vedení. Celou akci zakončila přesným zásahem Chiperová. (17:16) (17:16)

52
    A Maďarky u balonu ještě chvilku zůstanou, odpískán faul Rumunek. (16:16) (16:16)