Havířov – Olomouc 5:4 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Slavia 4:2 (kon.)
Ústí n/L – Plzeň 6:7 (1:2 po s.n.) | Třinec – Zlín 6:2 (kon.)
HC Kometa Brno
6:2 (4:0, 2:1, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 12.12.2013, 16:15 • Haly dětí a mládeže, Brno • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Z HHDM je to pro dnešek vše, děkujeme za pozornost! (18:40:54)

Kometa se ve třetí třetině držela na koni a ačkoliv v poslední části nevstřelila jedinou branku, šestigólový náskok z té předešlé na Pardubice stačil s přehledem stačil.

60:00

59:43
    O střelu se ještě pokusil Rudy...

59:08
    Pardubice se opět kvůli odpískanému ofsajdu nemohly dostat do útočného pásma.

58:55
    Hra je kvůli hrou vysokou holí vykázána do středního pásma.

58:44
    Oddechový čas pro domácí.

58:44
    Pardubické akce byla zastavena ofsajdem.

58:04
    Zadina se sám dostal před Dostála, ale jeho forhendová klička nevyšla.

57:17
    Ihned po buly se střelou snažil Dostála ohrozit pardubický Machala.

56:41
    Hra byla kvůli přihrávce rukou zastavena.

55:15
    Zdá se, že Kometa navázala na velice vydařenou první třetinu. Sice ne gólově, ale pohybově rozhodně – na Pardubice nyní vytváří velký nápor.

51:49
    Hašek se snažil puk dostat k Dostálovi, ale sám svůj tým vyhnal za modrou čáru.

50:46
    Zadina přihrával napravo Machalovi, jenž se přímo střetl tváří v tvář Dostálovi. Pardubický hráč domácího brankáře napálil mezi nohy.

50:12
    Machalovo nahození Dostál raději podržel.

49:15
    Jan Süss zvolil ránu golfákem, ale střela byla zblokovaná a ohrozil tak maximálně ochrannou síť.

David Nekvinda

Simona Fischmeisterová

Branky a nahrávky: 2. Škvrně (Jeřábek, Kučera), 2. Svoboda (Matula, Süss), 9. Čejka (Škvrně), 16. Škvrně (Kučera, Šmída), 23. Matula (Svoboda, Süss), 29. Krejčí (Jeřábek) – 27. Budík (Zadina, Machala), 48. Cach

HC Kometa Brno: Dostál (Šindelka) – Petrla, Jeřábek, Kučera, Furch, Mikyska – Kunc, Knap, Süss, Škvrně, Čejka (C), Matula, Šmída, Svoboda, Krejčí.
    Trenér: Marek Moskal.

HC Dynamo Pardubice: Groh od 2. Klouček – Rudy (C), Boček, Budík, Mikulčák, Leder, Žouželka – Cach, Machala, Machač, Petrus, Králíček, Zadina, Hašek, Kubišta, Pochobradský, Bureš.
    Trenér: Jaroslav Landsman.