Toronto – Los Angeles 1:3 (kon.) | Chicago – Philadelphia 7:2 (kon.) | Anaheim – Minnesota 2:1 (kon.)

2. Alex Grant (ANA): 1+0
    3. Josh Harding (MIN): 29 zákroků, 2 obdrž. góly (07:08:29)

Československá stopa v zápase

Do utkání nezasáhl žádný hráč české, či slovenské národnosti.

Utkání je u konce. Hostům se ve třetí třetině podařilo snížit na 1:2, ale vyrovnání již třetí třetina nepřinesla. Největší šanci Minnesoty měl Coyle, jehož blafák perfektně chytil domácí Hiller a zachránil tak domácí před inkasováním. To je ode mne pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný den.

60:00

59:48
    Domácí sice nedokázali vystřelit na prázdnou bránu, ale hosté již nic víc nestihnou.

59:27
    A domácí posouvají puk do středního pásma.

58:40
    Vhazuje se na středovém kruhu a tak se Harding vrací do branky.

58:35
    Minnesota hraje bez brankáře!

58:32
    Hraje se sice v obranném pásmu domácích, ovšem hosté se nemohou prosadit.

57:48
    Anaheim se osvobozuje. Není to zakázané uvolnění.

57:01
    Harding musel rychle rozehrávat a domácí hráč skončil natlačený v bráně a hra se tak přerušuje.

55:29
    Hosté dokázali získat útočnou třetinu, ale domácím se již povedlo posunout puk do středního pásma.

54:47
    Komerční přestávka.

53:36
    Domácí mají stále kotouč na svých hokejkách, ale do zakončení se již příliš netlačí.

52:21
    Vhazování před brankářem hostí.

51:52

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 23. Grant (Cogliano, Winnik), 34. Perry (Lindholm, Getzlaf) – 44. Pominville (Suter, Koivu)

Anaheim Ducks: Hiller (Andersen) – Lovejoy, Fowler, Lindholm, Fistric, Allen, Vatanen, Grant – Perry, Getzlaf, Penner – Selänne, Bonino, Palmieri – Winnik, Koivu, Cogliano – Jackman, Steckel, Beleskey.
    Minnesota Wild: Harding (Backstrom) – Suter, Brodin, Spurgeon, Scandella, Stoner, Ballard – Parise, Koivu, Pominville – Niederreiter, Coyle, Zucker – Mitchell, Brodziak, Cooke – Heatley, Konopka, Fontaine.

Rozhodčí: Devorski, St. Laurent – Nansen, Shewchyk

Diváci: 15252