Děčín – Bílina 7:2 (kon.) | Poruba 2011 – Orlová 9:2 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 1:4 (kon.)
Přerov – Vsetín 1:2 (0:1 po s.n.) | Nový Jičín – Břeclav 3:2 (po pr.) | Val. Meziříčí – Prostějov 1:5 (kon.)
Milevsko – Pelhřimov 3:7 (kon.) | Opava – Frýdek-M. 12:4 (kon.) | Klatovy – Řisuty 1:3 (kon.)
Sokolov – Kolín 2:0 (kon.) | Jablonec n/N – Klášterec nO 3:6 (kon.) | Jindř. Hradec – Kobra 5:3 (kon.)
Vrchlabí – Nymburk 9:4 (kon.) | Tábor – Žďár n/S 6:3 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
1:4 (1:2, 0:2, 0:0)
HC Technika Brno
Sobota 14.12.2013, 17:00 • ZS TEZA • 2. liga skupina Východ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

SHK Hodonín: Kotvan (Barus) – Pokorný, Kulyk – Špok, Kříž, Charvát, Miklík – Skočovský, Peš, Jurásek, Velechovský, Koukal – Směřička, Vrba, Škorík, Smetana R., -Polesný, Kuba, Smetana T. , Rudiger

VSK Technika Brno: Chvátal (Novák) – Habrovec, Maršálek, Odehnal, Štindl, Zapletal, Havíř- Bělohlávek, Čtvrtníček, Jurča, Brzobohatý, Fadrný, Kozák, Benýšek, Látal, Bustin, Zábranský

Rozhodčí: Kopeček, Klouda, Musil.

Hráči obou celků již nastupují na led před solidně zaplňující se ZS Teza. Utkání co nevidět začne.

00:01

00:00
    Kříž vybojoval pro domácí úvodní buly.

00:27
    Drtiči se usadili v útočné třetině.

00:38
    První střelu si připisuje Špok. Chvátal v klidu hlídá svojií klec.

01:20
    Tlak domácích pokračuje, hra převážně v rozích.

01:42
    Technika se pokusila vyvézt puk na druhou stranu hřiště, domácí se ovšem opět ujímají puku.

02:23
    Koukal zakládá útok za Kotvanovou bránou.

03:41
    Vhazuje se před Kotvanem.

03:55
    Benýšek pohotovou střelou z kruhů ohrozil Kotvana. Ten skvěle zasáhl lapačkou.

04:07
    Kotvan znovu do lapačky, tentokrát likvidoval střelu Kozáka.

04:50
    Hraje se nahoru a dolů, beze střel.

05:11
    Domácí nemohou v obranné třetině získat puk, vysokoškoláci však bránu neohrožují.

05:22
    První vyloučení zápasu. Na trestnou jde na 2 minuty domácí Charvát za zdržování hry. 4/5.

05:34
    Havíř pálil od modré! Kotvan vyrazil levým betonem.

06:07
    Technika zavřela domácí v obranné třetině.

06:16
    Drtiči vyhazují.

06:47
    Koukal vyhazuje.

07:07
    Po bojích za bránou zkusil štěstí Habrovec od modré, Kotvan vyrážečkou zachránil.

07:22

08:04
    Čtvrtníček pálil od červené čáry, hru přesunul před Kotvana.

08:29
    I domácí zahrozili, závar před bránou techniky musel Chvátal vyřešit podržením kotouče.

09:07
    Domácí obránce Směřička před bránou špatně zachytil puk! Ten se vydal směřem do brankoviště, kde kotvan zrovna byl v protipohybu, puk lízl tyčku a šel směřem ven!

09:36
    Počet vyloučení je vyrovnán. Hostující Zapletal 2 minuty za hákování. 5/4.

09:53
    Domácí kombinují před Chvátale, ale zatím nemohou najít pozici ke střele.

10:22
    Kříž v šanci, ale byl zastaven hostujícími obránci.

10:52
    Jurásek dosatl kotouč k pravé tyčy, zkusil nadzvednout do pravého rohu, ale Chvátal zachraňuje.

11:28
    Technika právě vstřelila branku!
    Tak to je smůla. Technika i v početní nevýhodě dostala šanci k brejku. Benýšek posadil na koně rozjetého Havíře. HAVÍŘ šanci využil a prostřelil Kotvana kolem pravého boku. Asistence: Benýšek

12:03
    Vyloučen hostující Čtvrtníček na 2 minuty za nedovolené bránění. 5/4.

12:33
    Domácí borci zatím z přesilovky nevyužili vůbec nic.

13:01
    Skočovský udělal chybu na modré a nabídl technice daklší možnost brejku!

13:27
    Vyloučen domácí Charvát na 2 minuty za pád pod nohy. 4/4.

14:03

14:31
    Technika kombinuje v přečíslení. Domácí beci jim však nedali prostor ke střelám.

15:17
    Pokorný vybojoval puk a vyhazuje.

15:27

15:37
    Vyloučen hostující Fadrný za hákování a zároveň domácí Charvát na 2 minuty za filmovaný pád. 4/4.

16:16
    Drtiči před Chvátalovou bránou.

16:34
    Vrba vyslal nahozený puk na Chvátala, Domácí mohou vystřídat.

16:53
    Petr Peš zkusil štěstí u pravé tyčky.

17:16
    Jurásek ze středu hřiště, opět střídání.

17:37
    5/5.

17:47
    Chvátal likvidoval střelu lapačkou. Vhazuje se před bránou hostí.

18:07
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Je vyrovnáno!! MATĚJ CHARVÁT nabral rychlost, zpracoval přihrávku a výtečně propálil nnenachystaného Chvátala! Asistence: Špok, Pokorný

18:29
    Technika právě vstřelila branku! Jako na houpačce. Závar před Kotvanem! Čtvrtníček pasoval kotouč přes ležícíhé Kotvana. Odražený kotouč zavěsil až MARTIN ZÁBRANSKÝ. Jednoznačně nedostatečný důraz domácích beků. Bez asistence.

19:40
    Nebezpečí uhasil Chvátal podržením kotouče. Hosté budou chtít dohrát třetinu v klidu.

20:00

První třetina nabídla už zpočátku docela rozpačitý hokej. Drtiči přistoupili zpočátku k utkání aktivněji, ale chybami vnutili technice první gól a vedení. Dokonce ve vlastní přesilovce. Uvidíme co přinese další třetina, hokej má náboj a zatím nejde jednoznačně říci, kdo má v utkání navrch.

21:18
    Jurča projel před Kotvanem a vypálil, ten měl co dělat aby udržel zalehnutý puk.

21:48
    Zakázané uvolnění domácích.

22:11
    Ofsajd hostí.

22:28
    Rudiger se dostal do úniku, jeho střelu však Chvátal bez problémů zlikvidoval.

22:38
    Křížova nebezpečná střela z kruhů. Jenže byla zblokována hostujícím obráncem.

23:07
    Chvátal zastavuje hru, sevřel puk do lapačky.

23:50
    Zakázané uvolnění hostí.

23:59
    Kuba ve slibné příležitosti, Chvátal puk vyrazil a Rudiger už nedokázal zakončit po dorážce.

24:51
    Kříž získal puk u mantinelu, vyslal parádní přihrávku přes bránu, ale Pokorný si dostatečně nezpracoval střelu. Chvátal v klidu vyrazil.

25:14
    Vyloučen hostující Habrovec na 2 minuty za podražení. 5/4.

25:41
    Technika vyhazuje.

25:59
    Vysokoškoláci trestají dnes hlavně chyby při domácí přesilovce! PETR JURČA dostal puk ke Kotvanově bráně, ten se snažil vyjet z rány a zachytit přicházející střelu, ale Jurča jistě zamířil ke vzdálenější tyči! Asistence: Štindl.

26:54
    Chvátal měl co dělat, aby zachránil proti rozjetému Charvátovi. Akce končí posunutou bránou.

27:14

27:27
    Kuba pokazil přihrávku a psolal puk ke Kotvanovi.

27:38

27:54
    Hraje se o puk za Kotvanem.

28:05
    Brankář domácích zasahoval proti několika dorážkám, akce končí vyloučením.

28:06
    Vyloučen domácí Směřička na 2 minuty za hákování. 4/5.

28:15
    Jurča pálil z prostoru před bránou. Kotvan svírá kotouč v náručí.

28:53
    Pokorný drží puk v obranné třetině hostí.

29:20
    Technika kombinuje v útočném pásmu.

29:31
    Hráči techniky výborně clonili, MICHAL BRZOBOHATÝ pálil z kruhů a Kotvan naprosto nejistě lovil puk za svými zády! Asistence: Fadrný

29:31
    Oddechový čas pro domácí.

31:30
    Hra převážně ve středu hřiště , ani jeden z týmů není schopný podržet kotouč.

32:03
    Jeden z hráčů techniky narazil šakredě do mantinelu, vyžaduje ošetření.

32:39
    Kotvan chytá. Vhazuje se u domácích.

33:23
    Jakkákoliv akce domácích nekončí ani střelou na bránu. O hráčích hostí se momentálně dá říct to samé. Hra se naprosto rozkouskovala.

33:30
    Ofsajd domácích.,

34:06

34:57
    Rozhodčí ukazuej na faul a ponechává výhodu domácím.

35:07
    Vyloučen hostující Štindl na 2 minuty za podražžení. 5/4.

35:24
    Špok pálil od modré, Chvátal pak musel likvidovat dvojitou dorážku.

35:49
    Domácí dovolili zase v přesilové hře únik hostům! Látal sám na bránu napálil jen do Kotvana, ke kterému ještě přijeli dorážet další hráči hostí.

36:17
    Hosté vyhazují.Domácí si zatím moc nezastříleli.

36:55
    Jurásek poslal hezkou přihrávku zpoza brány dobře postavenému Kubovi. Chvátal však jeho pokus zlikvidoval.

37:00
    Hosté vyhazují.

37:07

38:05
    Domácí už nestáčí hostům. Dovolili jim hrát co chtějí ve vlastní třetině.

38:21
    Ofsajd domácích. K Chvátalovi se ne a ne dostat.

38:58

39:07
    Charvát z kruhů, Chvátal ramenem yvráží nad bránu.

40:00

TEchnika si vedení naprostou zasluhuje! Domácí přestali hrát, nemají důraz před bránou, pokud se tam ovšem dostanou. Nabízejí velké množství brejků a k tomu všemi dlouho jistý Kotvan dnes také nemá svůj den.

Poslední třetina začne přibližně v 18:40.

40:01

40:00
    Kříž získává buly.

41:24
    Drtiči zatím aktivněji, snaží se o snížení skóre!!

42:12
    Drtiči kombinují před Chvátalem. Ten však dneska je naprosto v klidu a nyvpadá to že by chtěl domácícm dovolit zápas zdramatizovat.

42:36

42:40
    Kotvan chytá do náručí.

43:50
    Velechovský zavezl do útoku kotouč přes celé hřiště.

44:14
    Ale hosté mají utkání v rukou, nikam se moc neženou a zároveň nedovolí drtičům kloudnou střelu.

45:15
    Výtečně hrající Jurča. Obkroužil brankáře a zkuzil propasovat puk za Kotvanovi betony, těsně minul, dále ještě vybojoval u mantinelu výborně puk.

45:16
    Vyloučen dmácí Koukal na 2 minuty za napadení. 4/5.

46:04
    Technika ostřeluje Kotvana, ten zatím se štěstím vše kryje.

46:13
    Vyloučen hostující Bustin na 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě .4/4.

46:49
    Kotvan chytá střelu od modré.

47:16
    5/4.

47:59
    Bezzubí drtiči v přesilové hře. žádná střela na bránu.

48:13

48:37
    Jurásek stýál u rohu brány. Nedůrazný pokus Chvátala příliš neohrozil.

49:15
    Ofsajd domácích.

49:50
    Drtiči si vytvořili tlak, ale každá střela mijí cíl, dále zkoušel pálit Kříž, toho ale zastavil Chvátal.

51:04
    Hraje se o střed hřiště.

51:43
    Vhazování před Kotvanem.

52:09

52:18
    Ofsajd domácích. Dneska to prostě nepůjde.

53:34
    vyloučení na domácí straně. Charvát 2 minuty za nedovolené bránění. 4/5.

53:53
    Kříž vyhazuje.

54:07

54:35
    Jediné co se dnes domácím zatím vcelku daří je vlastní oslabení.

55:07
    Smetana T. drží puk v třetině hostí.

55:34

55:54
    Vyloučen hostující Zapletal na 2 minuty. 5/4.

56:19
    Drtiči kombinují před Chvátalem.

57:18
    Domácí se drží před bránou ale vůbec ji neohrožují.

57:43
    Jurásek z kruhů. Chvátal opět jistý.

58:23
    Technika nechává domácí tvořit. Bohužel domácí se toho vůbec nechytají.

59:22
    Charvát z prostoru před bránou. Chvátal v klidu vyráží.

60:00

Zápas je za námi. Technika si odváží zasloužené 3 body z dnešního derby. Troufám si říci, že domácí předvedli snad dokonce nejhorší domácí utkání této sezony. Vám přeji klidný zbytek předvánočního víkendu. A zase příště.

Josef Bárta

Branky a nahrávky: 19. Charvát (Špok, Pokorný) – 12. Havíř (Benýšek), 19. Zábranský, 26. Jurča (Štindl), 30. Brzobohatý (Fadrný)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Barus) – Pokorný, Kulyk – Špok, Kříž, Charvát, Miklík – Skočovský, Peš, Jurásek, Velechovský, Koukal – Směřička, Vrba, Škorík, Smetana R., -Polesný, Kuba, Smetana T. , Rudiger
    HC Technika Brno: Chvátal (Novák) – Habrovec, Maršálek, Odehnal, Štindl, Zapletal, Havíř- Bělohlávek, Čtvrtníček, Jurča, Brzobohatý, Fadrný, Kozák, Benýšek, Látal, Bustin, Zábranský

Rozhodčí: Kopeček, Klouda, Musil