Hranice – Lovosice 27:26 (kon.) | Kopřivnice – Karviná 30:34 (kon.) | Jičín – Královo Pole 26:24 (kon.)
Zubří – Zlín 24:25 (kon.) | Plzeň – Přerov 35:19 (kon.) | Dukla – Frýdek-M. 36:26 (kon.)

38
    Jiří Gřes obrací vývoj utkání zpátky na stranu domácích , prostřeluje obranu karvinských a upravuje tak skore na 23:22

32
    Domácí brankář Luděk Fabián čaruje v bráně dokázal chytit pět fantastických zákroků v řade!! (18:19) (18:19)

29
    Kopřivnický celek si zahraje v závěru druhého poločasu a hned ze startu druhé půle přesilovku 6:4!! (17:19) (17:19)

29
    Marek Vančo obdržel dvouminutový trest za nedovolené bránění což může v daném vývoji pomoct domácímu celku (16:18) (16:18)

Martin Petřek

# P jméno G/7m 7m ŽK vy ČK
    Celkem 0/0 0 0 0 0
    Rozhodčí: Bubeníček Tomáš Kosmák Jan delegátem českého svazu házené je Konečný Jiří