Mladá Boleslav – Most 7:2 (kon.) | Motor ČB – Jihlava 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Beroun 9:2 (kon.)
Třebíč – Litoměřice 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Havířov 7:0 (kon.) | Olomouc – Benátky n/J 4:1 (kon.)
Šumperk – Kadaň 2:1 (2:1 po s.n.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
9:2 (3:0, 3:1, 3:1)
Medvědi Beroun 1933
Pondělí 16.12.2013, 17:30 • Zimní stadion Kotlina • 1. liga (ČR)

51:41
    A na trestnou míří hned dva hráči Berouna. Půlpán dostává dvě minuty za hákování a Kužel stejný trest za podražení.

48:23
    Hosté jsou v plném počtu. A v témže čase odjíždí na trestnou lavici Jan Berger (BER) – dvě minuty za vysokou hůl.

46:23
    Berger bekhendem přihrával před branku, kde jeho přihrávka zasáhla Kubeše (BER), který podle výroku sudích kotouč sevřel a odpyká si za zdržování hry dvě minuty. Rebely tak čeká minutu a 26 vteřin dlouhá přesilová hra 5 na 3.

45:49
    Za sekání na trestnou lavici putuje Lukáš Chalupa (BER).

39:10
    Před Kacetlem fauloval Marek Drtina (HBR) – dvě minuty za hákování.

38:21
    Oba aktéři, Látal i Švihálek, samozřejmě dostává dvě minuty za hrubost a osobní trest do konce utkání.

27:46
    Rebelové na inkasovanou branku odpovídají obrovským náporem, při němž vybojovali faul. Na trestnou lavici za držení protihráče míří Látal (BER).

25:50
    Berounští mají možnost alespoň něco se stavem udělat. Michal Švihálek dostává dvě minuty za sekání.

Hosté se neměli k nástupu na led, a tak přichází trest. Hráčská lavice je potrestána za zdržování hry. Trest odpyká Aleš Půlpán (BER).

07:49
    A v jednom z nich bych Michal Švihálek, kterého fauloval Hrdel (BER) – dvě minuty za sekání.

01:28
    Hosté mají možnost vyrovnat. Tomáš Rousek (HBR) se před Kacetlem provinil hákováním.

Pavel Buňat

Branky a nahrávky: 1. Milfait (Vágner, Berger), 5. Stach (Švihálek), 18. Švihálek (Rousek), 22. Berger (Pohl, Semrád), 23. Rousek (Švihálek), 25. Havel (Polodna), 51. Berger (Havel, Polodna), 53. Maliník (Havel, Vágner), 57. Berger (Stěpánek, Kadlec) – 28. Strnad (Kužel, Hrdel), 58. Divíšek (Hrdel)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Kacetl (Opršal) – Kolafa "A", Korím, Semrád, Vágner "A", Pohl, Jank, Drtina, Zítka, Drtina – Havel, Polodna "C", Maliník – Berger, Kadlec, Milfait – Švihálek, Stach, Rousek – Chlubna, Tomi, Štěpánek. Trenér: Jiří Mička.
    Medvědi Beroun 1933: Šimboch (21. Mastík) – Jebavý, Látal, Chalupa, Špelda "C", Sklenička, Kužel – Marek, Hrdel "A", Půlpán – Strnad, Kubeš, Ondráček – Divíšek, Stromko "A", Markulinec. Trenér: Petr Novák.

Rozhodčí: Blecha – Malý, Toman.