Maďarsko – Španělsko 28:21 (kon.) | Brazílie – Nizozemsko 29:23 (kon.) | Norsko – Česko 31:21 (kon.)
J. Korea – Srbsko 27:28 (kon.)
Norsko
31:21 (19:10)
Česko
Pondělí 16.12.2013, 20:15 • SBC Vojvodina • Mistrovství světa žen (playoff)

Děkuji za pozornost a přeji vám hezký zbytek dne. (21:41:38)

Nejlepší hráčkou zápasu byla vyhlášena norská brankářka Silje Solbergová. Ta ve druhé půli pořádně trápila české střelkyně.

Norky potvrdily roli favoritek a zaslouženě vítězí. České házenkářky tak na turnaji končí, Norsko naopak míří za obhajobou titulu. Druhý poločas už byl z české strany lepší, ale to bylo samozřejmě podmíněno i tím, že Norky své nejvyšší opory šetřily.

60
    Konec zápasu. (31:21)

60
    Lokeová ukončuje přesnou střelou k pravé tyči dnešní zápas. (31:21) (31:21)

60
    Luzumová vyloučena na dvě minuty. Síly na hřišti se vyrovnají. (30:21) (30:21)

60
    Morková se prosazuje po střele o zem. (30:21) (30:21)

60
    Poslední minuta zápasu. (30:21) (30:21)

59
    Luzumová snižuje na rozdíl osmi branek. (29:21) (29:21)

59
    Sanna Solbergová vyloučena na dvě minuty. Sedmička pro Česko. (29:20) (29:20)

59
    Hrbková se vrací na hřiště. To je dobrá zpráva pro české fanoušky. (29:20) (29:20)

58
    Kristiansenová se trefuje k pravé tyči. Satrapová byla bez šance. (29:20) (29:20)

58
    Crhová zamířila přesně na vzdálenější tyč, na což Solbergová nedokázala zareagovat. (28:20) (28:20)

57
    Přesilovka pro Češky. Lokeová srazila Kutlvašrovou a jde si na dvě minuty nuceně odpočinout. (28:19) (28:19)

57
    Norky hrají prakticky celý druhý poločas bez svých opor. Alstadová nebo Hammersengová-Edinová hrály jen úvodní poločas a trenér je tak může šetřit do další fáze turnaje. (28:19) (28:19)

56
    Sanna Solbergová ještě více navyšuje vedení norského týmu. (28:19) (28:19)

55
    Keclíková zamířila na vzdálenější tyč a byla úspěšná. (27:19) (27:19)

55
    Češky chybují a do úniku se dostala Solbergová. Ta se trefila přesně k levé tyči. (27:18) (27:18)