SR 18 – Prievidza 1:3 (kon.) | Michalovce – Senica 5:3 (kon.) | Topoľčany – Detva 4:5 (kon.)
Bardejov – Prešov 5:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Lipt. Mikuláš 2:3 (kon.)
HC Topoľčany
4:5 (2:3, 0:1, 2:1)
HK Detva
sk Pátek 20.12.2013, 17:30 • Zimný štadión Topoľčany • 1. liga (SR)

Domácim sa už vyrovnať nepodarilo a tak je tu koniec duelu z ktorého si domov Detva zaslúžene odnáša domov 3 body. To je odomňa na dnes všetko ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (19:41:45)

60:00

55:58
    Topoľčany dali gól!

Topoľčany v závere zápasu znižujú, toto bude ešte pekná dráma! Autorom gólu je MAREK MIHÁLIK, ktorý sa presadil po prihrávke od Jozefa Mihalíka. Asistencie: Jozef Mihalík, Ivan Raček.

46:46
    Detva dala gól!

Detva opäť navyšuje svoj náskok. Presadil sa MARTIN TROCHTA po asistencii od Zorvana. Asistencie: Ivan Zorvan, David Graham.

41:30

Topoľčany využili presilovku keď sa úspešným strelcom stal MILOŠ BYSTRIČAN. Asistencie: Lukáš Tvrdík, Libor Káčer.

41:14
    Daniel Neumann 2 minúty za vyhodenie puku mimo hracej plochy.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:39
    Michal Styk meiri na trestnú lavicu na dve minúty za údery.

34:07

Hostia využili dvojnásobnú presilovku keď MICHAL STYK prepálil Hippíka delovkou od modrej. Asistencie: Marek Hataš, Juraj Petro.

33:45
    Marek Mihálil 2 minúty za sekanie, zároveň Patrik Fekiač 10 minút za nešportové správanie.

32:46
    Michal Sluka 2 minúty za krosček.

Ospravedlňujeme sa za technické problemy, tretia tretina bude kvôli výpadku internetu prinášaná iba formou zmien stavu.

31:40
    Po tvrdom hite na Chromého sa v rohu strhla potýčka vylučovať sa však bude iba na jednej strane keďže na trestnú lavicu mieri na 2 minúty Michal Styk za držanie.

30:12
    Domáci sa ubránili a tak hrajú v plnom počte.

29:52
    Ďalšia strela Neumanna tento krát na dorážku avšak domáca puk včas odpratala a preto sa Detvančania do žiadnej šance nedostali.

29:15
    Opakovane strielal Neumann ale Hippík mal voľný výhľad a puk v oboch prípadoch vyrazil do rohu.

28:12
    Michal Sluka mieri na trestnú lavicu na 2 minúty za hákovanie.

27:19
    Hostia hrajú v plnom počte.

26:45
    Hostia sa aj pri oslabení dostali do veľkej šance po chybnej rozohrávke Kutňanského našiel Petro voľného Gogu ale ten svojím zakončením bránu minul.

Danny

Branky a nahrávky: 12. Káčer (Ráček, Drahovský), 19. Dobrý (Šimurka, Kutňanský), 42. Bystričan (Tvrdík, Káčer), 56. Mihálik (Mihalík, Raček) – 11. Goga (Srnka, Petro), 13. Srnka (Petro, Hataš), 15. Fekiač (Németh, Teper), 35. Styk (Hataš, Petro), 47. Trochta (Zorvan, Graham)

HC Topoľčany: Hippík – Kutňanský, Guričan, Chromý, Bystričan, Sluka, Kolník – Mihálik, Mihalík, Raček – Tvrdík, Drahovský, Káčer – Barčák, Dobrý, Šimurka – Klačanský, Košecký, Mihalik
    HK Detva: Orčík – Hataš, Petro, Zorvan, Pač, Teper, Buda – Goga, Styk, Srnka – Graham, Neumann, Trochta – Fekiač, Németh, Tóth – Georgievský

Rozhodčí: Adamec – Nosek, Synek