Buffalo – Boston 4:2 (kon.) | Toronto – Arizona 2:1 (2:1 po s.n.) | Philadelphia – Columbus 5:4 (kon.)
Pittsburgh – Minnesota 5:2 (kon.) | Ottawa – Florida 2:4 (kon.) | Detroit – Calgary 3:2 (po pr.)
Tampa – Nashville 4:2 (kon.) | St. Louis – Montreal 5:1 (kon.) | Dallas – Vancouver 4:1 (kon.)
Colorado – Edmonton 4:2 (kon.) | Los Angeles – San Jose 4:1 (kon.)
Pittsburgh Penguins
5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
Minnesota Wild
Pátek 20.12.2013, 01:10 • Consol Energy Center, Pittsburgh • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:48:18)

Dnešní utkání sledovalo 18 623 diváků.

1. Olli MAATTA (PIT) 1 + 2
    2. Matt NISKANEN (PIT) 1 + 1
    3. Pascal DUPUIS (PIT) 1 + 0

Československá stopa v utkání:

Do dnešního utkání nikdo z českých nebo slovenských hokejistů nezasáhl.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – celkem:

Pittsburgh Penguins: 36

Minnesota Wild: 26

3. třetina:

Pittsburgh Penguins: 7

Minnesota Wild: 10

A je dobojováno! Penguins slaví další vítězství, skvělá vítězná série tak pokračuje dál a Pittsburgh si tak upevnil své postavení nejlepšího týmu Východní konference. Pro Minnesotu se dnes zápas lámal při nevyužité přesilové hře pět na tři ve třetí třetině, kdy nakonec po návratu vyloučeného Maatty navíc inkasovala z nařízeného trestného střílení a bylo po zápase.

60:00

59:39
    Ještě musí Backström zasahovat proti střele Maatty.

59:29
    Penguins v přesilovkovém rozestavení.

59:00
    Poslední minuta utkání, které se již pouze dohrává.

57:58
    Minnesota dohraje toto utkání v oslabení, pokud neinkasuje šestý gól, na trestnou lavici usedá Bulmer.

57:20
    Despres čeká za vlastní branou na dostřídání.

56:41

56:15
    Hosté vyhazují puk ze třetiny, nasazení domácích již není takové, což je, vzhledem ke skóre zápasu, pochopitelné.

55:25
    Začíná přesilová hra Penguins.

55:12

54:41
    Ano, je to tak, na trestné lavici usedá Charlie Coyle (MNS), přesilová hra Wild tak končí.

54:41
    Opět přerušena hra, hlavní rozhodčí ukazují, že se bude vylučovat, zřejmě za podražení.

54:27
    Wild jsou již v přesilovkovém rozestavení.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 1. Dupuis (Crosby, Maatta), 22. Sutter (Maatta, Vitale), 24. Niskanen (J. Jokinen, Neal), 31. Kunitz (Crosby, Niskanen), 48. Maatta (TS) – 32. Pominville (Niederreiter, Suter), 44. Heatley (Coyle, Ballard)

Pittsburgh Penguins: Zatkoff (Fleury) – Maatta, Niskanen, Dumoulin, Bortuzzo, Samuelsson, Despres – Kunitz, Crosby, Dupuis – Zolnierczyk, J. Jokinen, Neal – Conner, B. Sutter, Vitale – Adams, Sill, Kobasew
    Minnesota Wild: Backström (Gustafsson) – Suter, Brodin, Scandella, Spurgeon, Ballard, Stoner – Parise, M. Koivu, Coyle – Niederreiter, Haula, Pominville – Cooke, Brodziak, Bulmer – Mitchell, Konopka, Heatley

Rozhodčí: Watson, Rooney – Nowak, Amell

Diváci: 18 623