Svitavy – Litvínov 7:6 (po pr.) | Florbal Ústí – FBC Start98 7:3 (kon.) | Kopřivnice – Hattrick Brno 8:6 (kon.)
Pelhřimov – Znojmo 2:6 (kon.) | Paskov – Královské Vinohrady 4:9 (kon.)
FbK Svitavy
7:6 (1:3, 3:2, 2:1 - 1:0)
SK Bivoj Litvínov
Sobota 21.12.2013, 18:00 • SH Na Střelnici, Svitavy • 1. liga mužů

58:31
    Viktor Hacelík je vyloučen na dvě minuty za nedovolené vrážení! Šance pro domácí!

48:55
    Další dvouminutový trest pro Svitavy. Za hrubost odchází na trestnou lavici Konig.

41:52
    Domácí celek bude znovu hrát oslabení, na trestnou lavici míří na dvě minuty Lukáš Brýdl za hrubost.

36:03
    Na trestnou lavici se půjde znovu zchladit domácí hráč na dvě minuty, tentokrát Junek za sekání.

29:18
    David Říha dostává dvě minuty za nesportovní chování. Navíc k tomuto trestu vyfasoval ještě osobní trest na deset minut.

25:50
    A přesilovka Svitav bude dokonce dvojnásobná. Daniel Hulič již sedí na trestné za hrubost. Domácí budou hrát minutu a čtyři sekundy proti třem.

24:54
    Na dvě minuty si půjde na trestnou lavici sednout hostující Werner. První dnešní přesilovka pro Svitavy.

4:12
    Prvním dnešním vyloučeným hráčem bude Lukáš Brýdl, který míří za katr za hrubost na dvě minuty. Hosté si tak zahrají přesilovku.

Jiří Zabilanský

Hledáme zpravodaje pro tým FbK Svitavy. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým SK Bivoj Litvínov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 15. Štancl (Richter), 31. Richter (Doseděl), 33. Šmarda (Štancl), 39. Werner (vla.), 54. Říha (Klusák), 56. Konig, 65. Konig – 4. Krejčí, 7. Mandelbaum (Hulič), 19. Skalitz (Hulič), 25. Mandelbaum (Hertl), 29. Řeháček (Hocelík), 58. Hertl (Řeháček)

FbK Svitavy: Skácelík (Lamař) – Muselík, Konig, Prudil, Kolena, Macků, Richter, Brýdl, Nejedlý, Říha, Šivák, Klusák, Junek, Sauer, Petráž, Štancl, Šmarda, Doseděl, Zelený
    SK Bivoj Litvínov: Hruška (Kohout) – Werner, Řeháček, Chládek, Hocelík, Hulič, Hertl, Plomer, Černý, Krejčí, Mandelbaum, Skalitz, Skuhrovec

Rozhodčí: Valenta, Žďárský