Svitavy – Litvínov 7:6 (po pr.) | Florbal Ústí – FBC Start98 7:3 (kon.) | Kopřivnice – Hattrick Brno 8:6 (kon.)
Pelhřimov – Znojmo 2:6 (kon.) | Paskov – Královské Vinohrady 4:9 (kon.)
FbK Svitavy
7:6 (1:3, 3:2, 2:1 - 1:0)
SK Bivoj Litvínov
Sobota 21.12.2013, 18:00 • SH Na Střelnici, Svitavy • 1. liga mužů

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (20:32:21)

A je dobojováno! Domácím se podařilo po skvělém výkonu otočit utkání a zaslouženě tak po boji vítězí 7:6 po prodloužení. První Litvínov tak svůj náskok na čele nezvýší.

65:00

64:28
    Svitavy právě vstřelily branku!
    Půl minuty před koncem prodloužení rozhodl o vítězství Svitav ALEŠ KONIG, který dotlačil míček do branky! Bez asistence.

64:00
    Začala nám poslední minuta prodloužení. Pokud nepadne gól, následovat budou nájezdy.

62:55
    Šmarda v dobré šanci přestřeluje.

60:31
    Hosté hrají v plném počtu.

60:01

Ve třetí třetině dokonaly Svitavy obrat. Tři minuty před koncem se ale trefil Konig a utkání jde tak do prodloužení.

60:00

59:50
    Zřejmě se dočkáme prodloužení.

59:37
    Werner sám před bránou střílel vysoko nad!

58:31
    Viktor Hacelík je vyloučen na dvě minuty za nedovolené vrážení! Šance pro domácí!

57:52
    Mondelbaum měl možnost střílet do prázdný branky, kterou ale přestřelil!

57:02
    Litvínov právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Tři minuty před koncem třetí třetiny vznikl před brankou domácích závar, který využil ONDŘEJ HERTL! Asistence: Řeháček.

56:07
    Další super zákrok Skácelíka, který střelu vyráží špičkou nohy.

55:29
    Tak to je neuvěřitelné! Domácí otáčí skóre a jdou do vedení! Krásnou střelou překonal brankáře ALEŠ KONIG! Bez asistence.

53:30
    Hosté se hned vydali dopředu. Skácelík však velmi dobře zasáhl a drží míček mezi stehny.

53:22
    A je vyrovnáno! Pátou branku Svitav vstřelil DAVID ŘÍHA, který zakončoval od poloviny hřiště! Asistence" Klusák.

Jiří Zabilanský

Hledáme zpravodaje pro tým FbK Svitavy. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým SK Bivoj Litvínov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 15. Štancl (Richter), 31. Richter (Doseděl), 33. Šmarda (Štancl), 39. Werner (vla.), 54. Říha (Klusák), 56. Konig, 65. Konig – 4. Krejčí, 7. Mandelbaum (Hulič), 19. Skalitz (Hulič), 25. Mandelbaum (Hertl), 29. Řeháček (Hocelík), 58. Hertl (Řeháček)

FbK Svitavy: Skácelík (Lamař) – Muselík, Konig, Prudil, Kolena, Macků, Richter, Brýdl, Nejedlý, Říha, Šivák, Klusák, Junek, Sauer, Petráž, Štancl, Šmarda, Doseděl, Zelený
    SK Bivoj Litvínov: Hruška (Kohout) – Werner, Řeháček, Chládek, Hocelík, Hulič, Hertl, Plomer, Černý, Krejčí, Mandelbaum, Skalitz, Skuhrovec

Rozhodčí: Valenta, Žďárský