Svitavy – Litvínov 7:6 (po pr.) | Florbal Ústí – FBC Start98 7:3 (kon.) | Kopřivnice – Hattrick Brno 8:6 (kon.)
Pelhřimov – Znojmo 2:6 (kon.) | Paskov – Královské Vinohrady 4:9 (kon.)
FbK Svitavy
7:6 (1:3, 3:2, 2:1 - 1:0)
SK Bivoj Litvínov
Sobota 21.12.2013, 18:00 • SH Na Střelnici, Svitavy • 1. liga mužů

64:28
    Svitavy právě vstřelily branku!
    Půl minuty před koncem prodloužení rozhodl o vítězství Svitav ALEŠ KONIG, který dotlačil míček do branky! Bez asistence.

57:02
    Litvínov právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Tři minuty před koncem třetí třetiny vznikl před brankou domácích závar, který využil ONDŘEJ HERTL! Asistence: Řeháček.

55:29
    Tak to je neuvěřitelné! Domácí otáčí skóre a jdou do vedení! Krásnou střelou překonal brankáře ALEŠ KONIG! Bez asistence.

53:22
    A je vyrovnáno! Pátou branku Svitav vstřelil DAVID ŘÍHA, který zakončoval od poloviny hřiště! Asistence" Klusák.

38:05
    Domácí snižují na rozdíl jediné branky! Vlastní branku si po závaru vstřelil JAN WERNER.

32:51
    Domácí celek snižuje na rozdíl dvou branek! Ladislav Štancl poslal míček na DOMINIKA ŠMARDU, který vystřelil těsně nad nohu brankáře Hrušky. Ten nedokázal zareagovat! Ještě nás čeká zajímavé utkání.

30:01
    Svitavy se dokázaly prosadit v oslabení! Tento ne tak často viditelný kousek se povedl VLADISLAVU RICHTEROVI! Asistence: Doseděl.

28:46
    Náskok hostí je již více než slibný! Pěknou branku vstřelil ze středu pole PETR ŘEHÁČEK. Asistence: Hocelík.

24:48
    Čtvrtá branka Litvínova je na světě. Nedůrazu před domácí brankou dokázal využít MAREK MANDELBAUM, který po přihrávce Hertla zavěšuje do prázdné branky. Asistence: Hertl.

18:53
    Litvínov si bere zpět svůj dvoubrankový náskok. Skrumáž před brankou domácího týmů končí přesným zakončením TOMÁŠE SKALITZE! Asistence: Hulič.

15:00
    Pět minut před koncem první periody se domácím podařilo snížit! Richter z rohu pěkně nahrál do středu na volného LADISLAVA ŠTANCLA, který zavěsil. Asistence: Štancl.

6:14
    Těsně po uplynutí Brýdlova trestu se hosté dostávají do dvoubrankového vedení zásluhou MARKA MANDELBAUMA. Asistence: Hulič.

3:21
    Hosté se dostávají dle očekávání do vedení! První branku dnešního utkání vstřelil ONDŘEJ KREJČÍ, který se trefil po závaru před brankou. Bez asistence.

Jiří Zabilanský

Hledáme zpravodaje pro tým FbK Svitavy. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým SK Bivoj Litvínov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 15. Štancl (Richter), 31. Richter (Doseděl), 33. Šmarda (Štancl), 39. Werner (vla.), 54. Říha (Klusák), 56. Konig, 65. Konig – 4. Krejčí, 7. Mandelbaum (Hulič), 19. Skalitz (Hulič), 25. Mandelbaum (Hertl), 29. Řeháček (Hocelík), 58. Hertl (Řeháček)

FbK Svitavy: Skácelík (Lamař) – Muselík, Konig, Prudil, Kolena, Macků, Richter, Brýdl, Nejedlý, Říha, Šivák, Klusák, Junek, Sauer, Petráž, Štancl, Šmarda, Doseděl, Zelený
    SK Bivoj Litvínov: Hruška (Kohout) – Werner, Řeháček, Chládek, Hocelík, Hulič, Hertl, Plomer, Černý, Krejčí, Mandelbaum, Skalitz, Skuhrovec

Rozhodčí: Valenta, Žďárský