NHL
Buffalo – Arizona 2:1 (po pr.) | NY Rangers – Toronto 2:1 (2:1 po s.n.) | Washington – Anaheim 2:3 (kon.)
Carolina – Columbus 3:4 (kon.) | Ottawa – Pittsburgh 5:0 (kon.) | Detroit – NY Islanders 0:3 (kon.)
Florida – Tampa 1:6 (kon.) | Philadelphia – Minnesota 4:1 (kon.) | Nashville – Boston 2:6 (kon.)
Chicago – New Jersey 5:2 (kon.) | Calgary – St. Louis 4:3 (1:0 po s.n.) | Edmonton – Winnipeg 6:2 (kon.)
Los Angeles – Dallas 2:5 (kon.) | San Jose – Colorado 5:4 (2:0 po s.n.)
Chicago Blackhawks
5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
New Jersey Devils
Úterý 24.12.2013, 02:10 • United Center, Chicago • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:41:39)

New Jersey Devils: 4

Je dobojováno, dnešní zápas vyzněl až příliš jednoznačně ve prospěch obhájců titulu, kteří přibalili soupeři na cestu pět parádních gólů. Ve třetí třetině sice hned ve 41. minutě snížil na 2:3 Ryder, ale to bylo ze strany Devils vše. Pak již "úřadovali" pouze domácí, kteří díky brankám Sharpa a Leddyho zvýšili náskok Chicaga na 5:2, což je také konečný výsledek dnešního utkání.

60:00

59:58
    A dvě vteřiny před koncem musí zasahovat Raanta proti bekhendové střele Josefsona.

59:49
    Ještě to hosté zkouší ve třetině Chicaga.

59:20
    Sharp netrefil z levé strany odkrytou branku Devils, škoda, mohl tak zkompletovat hattrick! Schneider se vydal po nahozeném puku a při jeho odehrání trefil právě Sharpa...

59:00
    Poslední minuta dnešního utkání.

58:43
    A je to také publikem odměněno potleskem.

58:05
    Blackhawks nyní soupeři puk téměř nepůjčují, vypadá to, jako hokejová obdoba hry fotbalové Barcelony...

57:32
    Jaromír Jágr bojuje s B. Smithem o puk ve středním pásmu, neúspěšně.

56:35
    Tempo Chicaga již není takové, což je, vzhledem ke stavu zápasu, logické.

56:03
    Ofsajd Devils na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.

55:32
    Devils nahazují puk za branku Chicaga, ale pouze Boucher napadá, domácí nemají problém s rozehrávkou.

55:00
    Posledních pět minut dnešního utkání, které vyznívá až příliš jednoznačně pro obhájce titulu.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 13. Sharp (Hossa, Toews), 28. Kane (Leddy, Versteeg), 33. Bickell (Saad, Keith), 46. Sharp (Hossa, Seabrook), 53. Leddy (Seabrook, Saad) – 26. Gionta (Merrill, Josefson), 41. Ryder

Chicago Blackhawks: Raanta (LaBarbera) – Keith, Seabrook, Hjalmarsson, Oduya, Leddy, Kostka – Sharp, Toews, Hossa – Versteeg, Handzuš, Kane – Bickell, Shaw, Saad – Bollig, Kruger, B. Smith
    New Jersey Devils: Schneider (Brodeur) – Greene, Fayne, Gelinas, Židlický , Volčenkov, Merrill – Zubrus, Zajac, Jágr – Tedenby, Eliáš, Ryder – Boucher, Henrique, Bernier – Gionta, Josefson, Janssen

Rozhodčí: Peel, Kozari – Shewchyk, McElman

Diváci: 22 019