KHL
Čerepovec – Petrohrad 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Kazaň 4:6 (kon.) | CSKA Moskva – Viťaz 5:2 (kon.)
Mytišči – Nižněkamsk 4:1 (kon.) | Spartak Moskva – Magnitogorsk 1:6 (kon.) | Doněck – Čeljabinsk 3:2 (1:0 po s.n.)
Spartak Moskva
1:6 (0:0, 0:4, 1:2)
Metallurg Magnitogorsk
Středa 25.12.2013, 16:30 • Zimní stadion "Sokolniki", kap. 5530 • KHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji pěkný zbytek dne! (18:38:34)

Hosté dnes vítězí vysoko na ledě Spartaku 6:1, o výsledku rozhodla druhá třetina, ve které Metallurg vstřelil 4 branky během několika minut.

60:00

59:30
    Zaripov se ještě pokoušel dorazit pokus jednoho ze svých spoluhráčů, Ivanov ale dobře pokryl volný prostor.

59:00
    Velký tlak hostů v závěru zápasu k sedmé brance v domácí síti ale zatím nevede.

58:25
    Zaripov se zkusil natlačit před branku, do zakončení se nedostal, neboť byl bráněn hodně natěsno.

58:00
    Dvě minuty zbývají do konce třetí části a jsem si jist, že i dnešního utkání.

56:45
    Domácí ještě útočí v závěru třetiny, ale ke střele se ne a ne dostat.

55:51
    Mozjakin pálil z levé strany, Ivanov nemusel zasahovat.

54:44

54:22
    Ivanov opět ve hře, přesilová hra Spartaku se chýlí ke konci.

54:00
    Potřetí během poslední minuty se hosté osvobozují, domácím se hra v početní převaze nedaří.

53:25
    Quint se proháčkoval s pukem až před branku, Košečkin si poradil s jeho lehkou střelou a hosté následně vyhazují puk ven z pásma.

52:44
    Jevgenij Timkin (MET) vyloučen za faul na Sergejeva, dostává menší trest a navíc i osobní. Přesilová hra pro Spartak.

52:07
    Timkin vystřelil hned poté, co přejel útočnou modrou, jeho sražený pokus neohrozil Ivanova.

52:00
    Dnešní utkání sleduje 4.653 diváků.

51:26
    Metallurg právě vstřelil branku!
    A další branka v domácí síti, trefuje se VIKTOR ANTIPIN, jenž si nabruslil z pravého kruhu před branku a taktéž poslal puk mezi betony domácího brankáře! Asistence: Jaroslav Kosov.

50:51
    Ne ne ne, žádné drama nebude. FRANCIS PARE vystřelil z pravého kruhu a procedil puk mezi betony Ivanova! Bez asistence.

50:00
    Domácí mají ještě deset minut, aby si třemi brankami vynutili alespoň prodloužení zápasu.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 49. Pešechonov (Sergejev) – 27. Lee (Mozjakin, Kovář), 28. Pare (Kazionov, Osala), 30. Zaripov (Brent, Kovář), 31. Timkin (Brent, Lee), 51. Pare, 52. Antipin (Kosov)

Spartak Moskva: Glass (Ivanov) – Quint, Sergejev, Bodrov (C), Kulik, Želdakov, Grišin, Mamkin, Pešechonov – Špirko, Wandell, Anderson – Krutov, Juňkov, Kozlov (A) – Lemtjugov, Kvaša, Toluzakov – Volkov (A), Nikulin, Medveděv.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Chabarov, Lee, Těreščenko, Matljuk, Maleňkich, Ibragimov – Mozjakin, Zaripov, Kovář – Kazionov, Kosov, Pare – Brent, Platonov, Potěchin – Šenfeld, Timkin, Osala – Malinovskij.

Rozhodčí: Ravodin, Ščenjov – Gorděnko, Tomilov

Diváci: 4.653