Genk – Charleroi 0:3 (kon.) | Oostende – Lokeren 0:3 (kon.) | Leuven – Cercle 3:0 (kon.)
Lierse – Mechelen 3:0 (kon.) | Mons – Gent 1:0 (kon.) | Anderlecht – Waregem 1:0 (kon.)
Club Bruggy – Waasland-Beveren 1:2 (kon.)
Club Bruggy KV
1:2 (1:1)
Waasland-Beveren
Čtvrtek 26.12.2013, 20:30 • Jan Breydelstadion, Bruggy • Belgická Jupiler Pro League

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:26:10)

Který je nyní dokonán, naštvaný Preud'homme opouští lavičku a míří do kabiny, kde rozhodně nečeká domácí fotbalisty nic příjemného! Prohra se zachraňujícím se Waaslandem, to je pro aktuálně čtvrtý tým tabulky hodně ledová sprcha... dnes se od Brugg čekaly tři body, které by pomohly tabulkovému posunu – před zítřejší dohrávkou by se Bruggy dostaly dokonce na druhé místo! Ovšem fotbal se nehraje na "kdyby", ale na góly a ty dnes dali o jeden víc hosté, takže si odváží nesmírně cenné vítězství!

90+3
    Těžko říci, na koho nyní mířil centr z levé strany, pro míč si došel Coosemans a trenér Brugg Preud'homme schoval hlavu do dlaní, naprostý výraz zmaru...

90+2
    Tričkovskimu se nyní podařilo získat cenné vteřiny na polovině Brugg, ale už se musí bleskově vracet.

90+1
    Hosté odkopávají do autu, to vše v první minutě nastaveného času.

90
    Rohový kop z levé strany rozehraje Lestienne.

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby, domácí drtí svého soupeře, podaří se jim vyrovnat?

89
    Coosemans vykopává od vlastní branky, míč letí až na polovinu soupeře.

88
    Pro míč musí vysprintovat gólman Brugg Ryan, zvládl to a v pozici "falešného" libera rozehrává.

87
    Odjidja-Ofoe pálí z velké dálky, míč končí vysoko nad brankou a první diváci již opouští stadion.

86
    Jenže Odjidja-Ofoe opět chybuje a i když sám kroutí hlavou, nic to nemění na tom, že dnes těch přihrávek zkazil poměrně dost.

86
    A nyní se hosté budou bránit při rohovém kopu soupeře.

85
    Poslední pětiminutovka dnešního utkání, hosté brání v devíti lidech.

83
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Henkens, přichází Doumbia.

82
    Tričkovski pálí z pravé strany, z hranice pokutového území a míč prosvištěl těsně vedle vzdálenější tyče!

80
    Odjidja-Ofoe centruje do vápna, i tato akce končí jako všechny předchozí, tedy úspěšným zákrokem gólmana Coosemanse.

79
    Jenže opět končí míč pouze v náruči Coosemanse.

78
    Devátý rohový kop Brugg, domácí rozehrají z pravé strany.

76
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Demjan, přichází Emond.

75
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Tchité, přichází Dierckx.

74
    Již osmý rohový kop Brugg rozehrává z pravé strany Lestienne, ale míč směřuje do rukavic Coosemanse.

73
    Bruggy se vrhají do útoku, ale zároveň nesmí zapomínat na defenzivu.

72
    Velká šance hostů, ale střelu Veselinoviće z pravé strany parádní reflexivním zákrokem vyráží Ryan.

70
    Hosté odkopávají od vlastního vápna, ovšem útočnou akci od Waaslandu v této minutě a za tohoto stavu, čekat nemůžeme.

69
    Další míč, po centru Brugg z levé strany, končí v rukavicích Coosemanse.

68
    Coosemans chytá střelu zpoza vápna, hosté si mohou na okamžik oddechnout.

67
    Centr Tchitého zablokován a míč končí v autu.

65
    Vše končí nepřesný centrem Odjidja-Ofoeho.

64
    Přetažený centr domácího Meuniera, přesto získávají Bruggy rohový kop z levé strany.

63
    Damjan odvedl dobrou práci v obraně, přesto mají hosté na všechno strašně málo času, domácí tlačí svého soupeře.

61
    Je za námi hodina hry a domácí se musí vyrovnávat s nepříznivým vývojem, kdy prohrávají 1:2.

59
    Žlutou kartu dostává De Bock (Club Brugge KV).

58
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Jørgensen, přichází Gudjohnsen.

58
    Další ofsajd přerušuje útočné snažení, tentokrát týmu hostí.

57
    Hosté v pohodě odvrací.

56
    Rohový kop pro Bruggy, domácí rozehrají z pravé strany.

56
    Lavička Brugg reaguje na nepříznivý vývoj připravovaným střídáním.

55
    Další útočná akce Brugg, ale vše přerušuje odpískaný ofsajd.

54
    Centr domácích z pravé strany sbírá Coosemans.

52
    Michel Preud'homme nyní vše sleduje s nevěřícím výrazem ve tváři, takový začátek druhé půle rozhodně nečekal!

51
    Waasland právě vstřelil branku!
    Robert Demjan přihrává z levé strany do vápna, kde neuhlídal De Bock IVANA TRIČKOVSKIHO, který "placírkou" usměrňuje míč do branky, hosté vedou!

51
    Do druhého poločasu nastoupili hosté mnohem aktivněji.

50
    Centr domácích z levé strany chytá Coosemans.

49
    Odkop od branky Brugg, i když se hosté dožadují rohového kopu.

46
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Vásquez, přichází Adu.

46

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:36 hodin.

Ano, je to tak, ač mělo dnešní utkání velmi rychlý nástup, když nejprve domácí Simons proměnil již ve druhé minutě nařízený pokutový kop, ovšem hosté hned o necelé dvě minuty později srovnali zásluhou přesné hlavičky Bojoviće, nakonec jsme sledovali v dalším průběhu poměrně nudný fotbal. Hosté se pouze bránili a domácí sice útočili, ale strašně moc míčů ztráceli vlastní neschopností. Věřme, že se úroveň zápasu ve druhé půli zlepší.

45+1
    Ale z něho se domácí neprosazují, první poločas skončí za malou chvíli nerozhodně 1:1.

45+1
    Jorgensen pálí zpoza vápna a je to rohový kop pro Bruggy.

45
    Je tu pětačtyřicátá minuta prvního poločasu, vypadá to, že oba týmy půjdou do kabin za nerozhodného stavu 1:1.

44
    Tchité v těsném ofsajdu, zakončení uvnitř pokutového území již bylo navíc.

43
    Ale jako již poněkolikáté, hned první přihrávka nepřesná, čímž celá akce končí.

42
    Hosté se musí bleskově zformovat, domácí postupují ve čtyřech do útoku.

40
    Je před námi závěrečná pětiminutovka první půle, stav stále nerozhodný, z čehož mají radost hlavně hosté. Ti se totiž většinu času pouze brání.

39
    Vásquez vybízí ke střele Odjidja-Ofoeho, který pálí zpoza šestnáctky, ale netrefuje branku.

37
    Odjidja-Ofoe přizvedl ve vápně střelu zpoza šestnáctky a míč poslal pouze nad branku.

36
    Ale Lestienne by musel mít v nohou rakety, aby stihl nepřesný pas Jørgensena na pravé křídlo.

35
    Nepřesný nákop hostů, hrát mohou domácí.

33
    Waasland vyrovnal hru, hraje se nyní převážně ve středu hřiště.

32
    Spíše propagační střela hostů z velké dálky, Ryan ve výskoku kontroluje dráhu letu míče nad branku.

30
    Je za námi první půl hodina zápasu, po dvou bleskových gólech v úvodu zápasu se nám hra "propadla" do průměru, domácí jsou aktivnější, ale na další gól stále čekáme.

Statistika držení míče: 52% : 48%.

28
    Čale odkopává míč a na polovině Brugg vyběhnuvší gólman Ryan zakopává raději do autu.

27
    Ale na polovinu Waaslandu se valí jeden útok za druhým.

26
    Sobota spěchá za míčem do vápna, ale dříve byl u něho Coosemans, který nyní drží hosty skvělými zákroky v zápase.

26
    Míč se dostává na hranici pokutového území, odkud pálí Jørgensen, ale jeho pokus je zablokován.

25
    Bruggy rozehrají rohový kop z levé strany.

24
    Dalibor Veselinović je dalším potrestaným hráčem.

22
    Hosté v posledních minutách mají problém s přechodem přes půlící čáru.

21
    Autové vhazování domácích na polovině soupeře.

19
    Mémé Tchité dostává žlutou kartu za ostrý a zbytečný skluz na polovině soupeře.

18
    Vadis Odjidja-Ofoe fauluje a hosté získávají míč.

17
    Do pokutového území Waaslandu létá jeden centr za druhým, domácí kontrolují průběh zápasu.

15
    Henkens musí na poradu k vlastní lavičce, kouč Waaslandu, Peeters, mu udílí důležité pokyny.

15
    Ofsajd přerušil útočnou snahu Brugg.

13
    Lestienne pálí zpoza vápna, míč končí v náruči pozorného Coosemanse.

12
    Rozehrává Lestienne, ale hosté se ubránili.

11
    Ten domácí rozehráli z levé strany a nakonec vybojovali další roh, tentokrát z pravé strany.

11
    A nakonec je tu centr do vápna, kde se tlačí do zakončení Tchité, ale těsně před ním zasáhl Coosemans a vytěsnil míč na roh.

10
    Meunier si "naráží" s Jørgensenem na pravé straně, domácí postupují po pravé straně.

9
    Míč končí v autu, domácí vhazují a vrací míč zpět k Ryanovi, který rozehrává.

8
    Hosté posílají míč do vápna, kde si naskakuje Veselinović, ale před ním odhlavičkovává bránící hráč Brugg do bezpečí.

7
    Hosté vhazují z pravé strany, na vlastní straně, ale míč získávají domácí.

6
    Víctor Vázquez nepřesně centruje z pravé strany, míč končí mimo hrací plochu.

5
    Zajímavý úvod dnešního utkání, kéž by oba góly nebyly posledními!

4
    Robin Henkens rozehrál volný kop z levé strany, nenápadná akce hostů, ve vápně nejvýše vyskočil Černohorec MIJUŠKO BOJOVIĆ, který parádní hlavičkou vyrovnává.

3
    Lepší vstup do utkání si domácí přát nemohli.

2
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Pokutový kop, nařízený za hraní rukou Belhocienho, proměňuje přesně umístěnou střelou doprostřed brány TIMMY SIMONS.

1
    Hned v první minutě je nařízena penalta proti Waaslandu!

1

Club Brugge KV: Ryan – Duarte, De Bock, Meunier, Simons, Jørgensen, Sobota, Tchité, Vásquez, Lestienne
    Náhradníci: Kujović, Stenman, Larsen, Adu, Gudjohnsen, Fatai, Dierckx

KV Red Star Waasland: Coosemans – Čale, D'Ulivo, Bojović, Sibum, Henkens, Godemèche, Belhocine, Demjan, Veselinović, Tričkovski
    Náhradníci: Steppe, Vermeulen, Doumbia, Emon, Van den Eynde, Luyckx, Demjan

Rozhodčí: Virant – Scratorchia a Vanyzere.

Vítejte u onlajn přenosu utkání jedenadvacátého kola belgické Jupiler League, v němž domácí CLUB BRUGGY KV přivítá KV RED STAR WAASLAND. Utkání se odehraje na Jan Breydelstadion v Bruggách a provede jím trojice belgických rozhodčích, hlavní Christof Virant a asistenti Scratorchia a Vanyzere.

Club Brugge KV
    Domácí vstupují do dnešního utkání z pozice druhého nejlepšího klubu Jupiler League. Po dvaceti kolech mají na svém kontě třiačtyřicet bodů za třináct výher a čtyři remízy. Na vedoucí Standard Lutych ztrácí Bruggy pouze dva body.

KV Red Star Waasland
    Hosté jsou také druzí, ale od konce. Na patnáctém a první sestupovém místě má Waasland pouze čtrnáct bodů za dvě výhry a osm remíz. Náskok před posledním Monsem je čtyřbodový, ale Red Star se musí "koukat" před sebe – na čtrnáctý Leuven je ztrátta dvoubodvá, to není nikterak nepřekonatelná ztráta!

10.11.2013 / 15. kolo / Zulte War. – Waasland 2:0
    23.11.2013 / 16. kolo / KAA Gent – Waasland 2:0
    30.11.2013 / 17. kolo / Waasland – Charleroi 0:0
    07.12.2013 / 18. kolo / Anderlecht – Waasland 2:0
    14.12.2013 / 19. kolo / KV Mechelen – Waasland 0:0
    21.12.2013 / 20. kolo / Waasland – Lierse SK 3:1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.