Ottawa – Boston 4:3 (kon.) | Tampa – Montreal 1:2 (0:1 po s.n.) | Florida – Detroit 3:4 (kon.)
NY Islanders – New Jersey 1:2 (kon.) | St. Louis – Chicago 6:5 (3:2 po s.n.) | Nashville – Los Angeles 3:2 (kon.)
Anaheim – Arizona 3:2 (po pr.) | Edmonton – Philadelphia 3:4 (1:2 po s.n.) | Buffalo – Washington 2:1 (1:0 po s.n.)

Florida právě vstřelila branku!
    Florida dnes zcela jistě zvítězí. SEAN BERGENHEIM z červené čáry pojišťuje vedení Floridy střelou do prázdné branky. Asistence: Brian Campbell.

58:00
    Montreal zkouší hru bez brankáře!

55:22
    Pacioretty je vyloučen na 2 minuty za podražení a komplikuje Montrealu situaci.

50:48
    Petrovic je vyloučen na 2 minuty za držení hole. Montreal má šanci na snížení.

47:23
    Montreal se po dlouhém obléhání branky Floridy dočkal, když do branky poslal kotouč Briere. Radost hostům na tváří ale nevydržela dlouho, když rozhodčí branku nakonec neuznali, kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.

42:50
    Huberdeau i Plekanec jsou vyloučeni na 2 minuty za hrubost.

38:04
    Přesilová hra Floridy končí. Za nedovolené bránění je vyloučen na 2 minuty Fleischmann.

37:28
    Florida bude hrát přesilovou hru. Za podražení je totiž vyloučen na 2 minuty Callagher.

34:29
    Florida navyšuje své vedení na rozdíl dvou branek. Gilbert našel před brankou ALEKSANDERA BARKOVA, který lehkou tečí poslal kotouč do branky. Asistence: Tom Gilbert, Brad Boyes.

24:51
    A Florida se do něj opravdu vrací. Střela BRIANA CAMPBELLA vypadla Budajovi z lapačky a kotouč se pomalinku dokutálel do branky. Asistence: Tom Gilbert, Brad Boyes.

22:56
    Montreal právě vstřelil branku!
    Montreal srovnává stav utkání na 1:1. Mezi kruhy se dostal k odraženému kotouči BRANDON PRUST a ten střelou po ledě překonal Clemmensena, kterému puk proklouzl mezi betony. Asistence: Raphael Diaz, Francis Bouillon.

6:10
    Florida se dostává do vedení. Fleischmann našel na levém kruhu rozjetého DMITRIJE KULIKOVA, který střelou po ledě poslal kotouč za bezmocného Budaje. Asistence: Tomáš Fleischmann.

4:39
    Za nedovolené bránění je vyloučen na 2 minuty Bourque a přesilová hra hostí je u konce.

4:17
    Florida hrála v šesti a nyní je čeká 2 minutové oslabení.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 7. Kulikov (Fleischmann), 25. Campbell (Gilbert, Boyes), 35. Barkov (Gilbert, Boyes), 60. Bergenheim (Campbell) – 23. Prust (Diaz, Bouillon)

Florida Panthers: Clemmensen (Thomas) – Gilbert, Campbell, Olsen, Petrovic, Weaver, Kulikov – Huberdeau, Bjugstad, Fleischmann – Boyes, Barkov, Bergenheim – Kopecký, Goc, Matthias – Hayes, Shore, Gomez
    Montreal Canadiens: Budaj (Price) – Subban, Gorges, Jemelin, Markov, Diaz, Bouillon – Gionta, Plekanec, Bourque – Callagher, Desharnais, Pacioretty – Briere, Eller, Galchenyuk – Moen, White, Prust

Rozhodčí: L'Ecuyer, Pollock – Amell, Sericolo

Diváci: 19 891