Ottawa – Boston 4:3 (kon.) | Tampa – Montreal 1:2 (0:1 po s.n.) | Florida – Detroit 3:4 (kon.)
NY Islanders – New Jersey 1:2 (kon.) | St. Louis – Chicago 6:5 (3:2 po s.n.) | Nashville – Los Angeles 3:2 (kon.)
Anaheim – Arizona 3:2 (po pr.) | Edmonton – Philadelphia 3:4 (1:2 po s.n.) | Buffalo – Washington 2:1 (1:0 po s.n.)
Florida – Montreal 4:1 (kon.)
Florida Panthers
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Montreal Canadiens
Neděle 29.12.2013, 23:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc. (01:42:48)

3. Tom Gilbert (FLA) 0+2

Florida dokázala vyhrát i třetí třetinu a celkově tak vítězí zcela jednoznačně 4:1. Montreal dnes nepodal dobrý výkon, když se trápil hlavně v útočné fázi. Dva body tedy zůstávají na Floridě, která potvrzuje, že jde v posledních zápasech herně nahoru.

60:00

59:52
    Utkání se již pouze dohrává.

59:43
    Florida právě vstřelila branku!
    Florida dnes zcela jistě zvítězí. SEAN BERGENHEIM z červené čáry pojišťuje vedení Floridy střelou do prázdné branky. Asistence: Brian Campbell.

59:10
    Tak toto je opravdu špatná hra bez brankáře. Hosté ještě neohrozili branku.

58:41
    Montrealu se nedaří usadit v útočném pásmu.

58:00
    Montreal zkouší hru bez brankáře!

57:45
    Z pravého kruhu vystřelil tvrdě Subban, který ale trefil pouze hráče přes sebou.

57:22

57:00
    Montreal se pokouší o útočení v oslabení, ale Florida dobře brání.

56:23
    Eller se dokázal dostat k puku a poslal ho do středního pásma.

56:00
    Florida hraje ve velké pohodě a drží se v útočném pásmu.

55:22
    Pacioretty je vyloučen na 2 minuty za podražení a komplikuje Montrealu situaci.

55:00
    Montrealu už mnoho času na vyrovnání nezbývá.

54:30
    Následuje komerční přestávka.

54:29
    Ke střele přes obránce se dostal Fleischmann, jehož pokus skončil v připravené lapačce slovenského brankáře.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 7. Kulikov (Fleischmann), 25. Campbell (Gilbert, Boyes), 35. Barkov (Gilbert, Boyes), 60. Bergenheim (Campbell) – 23. Prust (Diaz, Bouillon)

Florida Panthers: Clemmensen (Thomas) – Gilbert, Campbell, Olsen, Petrovic, Weaver, Kulikov – Huberdeau, Bjugstad, Fleischmann – Boyes, Barkov, Bergenheim – Kopecký, Goc, Matthias – Hayes, Shore, Gomez
    Montreal Canadiens: Budaj (Price) – Subban, Gorges, Jemelin, Markov, Diaz, Bouillon – Gionta, Plekanec, Bourque – Callagher, Desharnais, Pacioretty – Briere, Eller, Galchenyuk – Moen, White, Prust

Rozhodčí: L'Ecuyer, Pollock – Amell, Sericolo

Diváci: 19 891