Česko U20 – Německo U20 0:3 (kon.) | Rusko U20 – Finsko U20 1:4 (kon.) | Kanada U20 – Slovensko U20 5:3 (kon.)
Švýcarsko U20 – Norsko U20 3:2 (kon.)
Česko U20
0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
Německo U20
Pondělí 30.12.2013, 13:35Mistrovství světa do 20 let

49:20
    Vyloučen Eisenschmid (GER) – 2 minuty za hákování. Další šance pro Čechy.

44:56
    Síly na ledě se vyrovnají. Frederik Tiffels (GER) – 2 minuty za nedovolené bránění.

44:26
    Buse se vylučovat na české straně. Kämpf (CZE) – 2 minuty za nedovolené bránění.

41:14
    Ale jdou znovu na trestnou lavici. Potrestán Tuomie (GER) – 2 minuty za hákování.

39:06
    Němci hráli v šesti a na Čechy čeká první přesilovka. Trest odsedí Ziegler (GER).

35:56
    Zigler byl v brejku faulován a Šidlík (CZE) si odpyká trest za sekání.

24:40
    A další trest pro Čechy. Sedláček (CZE) – 2 minuty za nedovolené bránění. Těžké minuty pro domácí tým.

23:59
    Další přesilovka pro Němce. Potrestán Vrána (CZE) – 2 minuty za podražení.

19:24
    Český tým hrál v šesti. Trest odpyká Pastrňák (CZE).

05:18
    První dnešní vyloučení. Potrestán Kämpf (CZE) – 2 minuty za podražení.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 15. F. Tiffels (Möser, Kahun), 36. Kahun (F. Tiffels), 38. F. Tiffels (Bender)

Česko U20: Langhamer (Dolejš) – Knot, Šidlík, Marcel, Košťálek, Šulák, Němeček – Pastrňák, Simon, Procházka – Kämpf, Vrána, Kaše – Faksa, Tomeček, Volek – Sedláček, Zacha, Machač – Zdráhal.
    Německo U20: Cüpper (Reich) – Bender, Tiffels D., Möser, Saeftel, Botzenhardt, Wagner, Noske – Tuomie, Tiffels F., Kahun – Laub, Eisenschmid, Ziegler – Neugebauer, Kammerer, Filin – Klopper.

Rozhodčí: Tobias Björk (SWE), Steve Papp (CAN) – Kenji Kosaka (JPN), Henrik Pihlblad (SWE)