Německo U20 – Norsko U20 0:3 (kon.) | USA U20 – Rusko U20 3:5 (kon.) | Finsko U20 – Česko U20 5:3 (kon.)
Kanada U20 – Švýcarsko U20 4:1 (kon.) | Švédsko U20 – Slovensko U20 6:0 (kon.)
Švédsko U20
6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
Slovensko U20
Čtvrtek 02.01.2014, 19:38 • Malmö Arena • Mistrovství světa do 20 let

Du gamla, du fria dozněla a my už se s Vámi pro dnešek loučíme. Zítra nás v aktuální metropoli světového juniorského hokeje, švédském Malmö, čeká jen druhý zápas bojů o udržení. V něm musí Němci zvítězit, pokud si chtějí vynutit rozhodující duel.

Bitvy o medaile si dají na jeden den pohov a všechno důležité budeme vědět až o víkendu. Několik jistot už máme – třeba že Spojené státy své loňské zlato neobhájí nebo že český výběr bude na medailový úspěch čekat zase další rok.

V rámci semifinálových zápasů se v sobotu utká Švédsko s Ruskem a Kanada s Finskem. Pro dnešek je to už ale od nás úplně všechno, tak dobrou noc a nechte si zdát nějaký krásný hokejový sen! (21:56:30)

Slovensko – Mario Lunter

Čtvrtý set 6:0. Tedy ne set, ale čtvrtý zápas dnešního nabušeného čtvrtfinálového programu je za námi. Švédové se se slovenským výběrem nemazlili, v každé třetině mu zasadili dva údery a bez větších potíží postupují mezi nejlepší čtyřku.

60:00

59:45
    Ještě se Švédové pokusili ohrozit Sabola, ale kombinace se jim nepovedla podle představ.

59:05
    Celá hala už skanduje a zpívá vestoje. I fanoušci dnes ukázali opravdu skvělé představení.

58:14
    A tak si zachytá i Oscar Dansk. Ten bude mít dnes na kontě nějakých dvacet zásahů a vypadá to, že se mu tam bude skvět také vychytaná nula.

57:38
    Filip Forsberg štrikoval za bránou, odkud mohl na završení hattricku pomýšlet jenom těžko. Přijde mi, že už i Seveřané to místy trochu chladí.

56:59
    Švédové se hned dostali dopředu, Sandbergův pokus se ale zastavil o bojující dvojičku hráčů.

56:39
    Slováci se o cosi snažili, ale zastavila je píšťalka čárového – ofsajd.

56:08
    Zaplněná Malmö Arena žene své miláčky za dalším úspěchem. Jsem zvědav, kdo na turnaji tuhle mašinu zastaví.

55:19
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    Třetí využítá přesilovka večera znamená, že Švédové srovnávají svůj pravidelný dvougólový účet z každé třetiny. Sabol ještě parádně vyrazil Lindholmovu střelu, ale proti dorážce, kterou měl na svědomí JACOB DE LA ROSE, už byl bez šance – 6:0! Asistence: Elias Lindholm, André Burakowsky.

54:33
    Nyní už hrají žluté dresy početní výhodu.

53:58
    Osm sekund po buly ve hře čtyř proti čtyřem přichází pátý kousek domácího týmu! Lindholm poslal ze souboje od hrazení puk FILIPU FORSBERGOVI. Kapitán si s ním věděl rady, krásně ho napálil do bližšího růžku a už je to 5:0! Asistence: Elias Lindholm.

53:50
    Už jsme tu dlouho neměli slovenský faul. Tak abychom náhodou nevychladli, Pavol Skalický (SVK) si zchladí hlavu za podražení.

53:33
    Zadovka u hrazení neměla vůbec žádné parametry, Švédové se osvobozují.

53:20
    Musí to ale zkoušet zase od začátku.

52:46
    Slováci jsou kompletní. Teď se budou chtít konečně zapsat do střelecké listiny!

52:16
    Nuda je možná v Brně, v Malmö u trestoměřičů ale rozhodně ne. Podražení Sebastiana Collberga (SWE) přesilovku domácích lehce oslabí.

52:10
    Teď už ale musel zasahovat Sabol. Tahle třetí třetina si žádá góly!

51:44
    Ho ho hou! V oslabení třech proti pěti měl obrovskou šanci skórovat Mario Lunter, ale v samostatném úniku ho Dansk vychytal! Tak to by byl gól.

51:20
    Ale zatím to Třem korunkám vůbec nejde. Spíš je tedy nutno říct, že Slováci se brání výtečně.

50:46
    Aby toho nebylo málo, je tu skoro kompletní dvouminutová přesilovka Švédů pět na tři! Jakub Predajniansky (SVK) nešťastně poslal puk z vlastní třetiny mimo kluziště.

50:42
    Ani ne minutu. Zahřátá lavice Slováků nemá nárok vychladnout, teď se o to postará pozadí Stanislava Horanského (SVK), jenž si vyslechl trest za hákování.

49:54
    Už i Slovensko se může opřít o pět bruslařů. Jak dlouho nám to vydrží?

49:39
    A tohle byla gólovka. De la Rose pálil z mezikruží do Sabolova protipohybu, brankář však nechal na ledě pravý beton a puk zachytil pod něj!

49:16
    Forsberg dostal v přečíslení puk na levé křídlo, klec ale přestřelil. Švédové jdou na zkrácenou přesilovku.

48:58
    Hra se přesouvá z jedné strany na druhou, sledujeme naprosto strhující partii!

48:17
    Už tam mohl být! Michal Valjent dostal krásný pas do druhé vlny, ale bránu svou dělovkou minul!

47:54
    Píšťalka hlavních sudích je v plné permanenci, uvidíme zase hru čtyři na čtyři. Patrik Luža (SVK) – 2 minuty za nedovolené bránění.

47:14
    Filip Sandberg (SWE) – 2 minuty za nedovolené bránění. K němu se nakonec přidali také Lunter s Pettersonem, oba menší trest za hrubost, ale to nic nemění na pokračující přesilovce Slováků.

47:14
    Paradoxně je tu další nedovolený zákrok Švédů. Jestli jim hlavní kouč Rikard Gronborg bude po dnešku něco vyčítat, tak to bude jednoznačně nedisciplinovanost.

46:56
    Erik Karlsson nádherně protancoval do sóla. Sabola si chtěl vytáhnout z brány, to se mu ale nepovedlo a brankář ho skvěle vybruslil!

46:13
    Jenže zase to na přesilovku moc nevypadá. Rozdíl oproti té předchozí švédské je propastný.

45:34
    ...a teď už početní výhodu pro Bokrošovu skvadru.

45:14
    Jacob de la Rose (SWE) se ve skrumáži provinil hrubostí, to znamená krátkou hru čtyř proti čtyřem...

45:14
    A ještě jedna možnost pro nažhavený švédský výběr. Slováci nedokázali odpálit puk a Filip Forsberg se dostal až před Sabola, jenž ale ve třetí třetině dál zůstává neprůstřelný.

44:58
    Proti Andreasi Johnsonovi se pak fantasticky přesunul slovenský strážce tyčí.

44:34
    Tečovaná střela zamířila těsně vedle tyčky.

44:09
    Na první pokus to Švédům nevyšlo, teď už se ale před Sabolem usazují znova.

43:34
    Wennberg si spravil chuť alespoň tím, že si vynutil faul. Jakub Predajniansky (SVK) – 2 minuty za držení protihráče.

43:09
    A Wennbergův bekhendový pokus byl zblokován clonícím obráncem.

42:30
    Slováci osudově zaváhali na modré čáře, puk jim propadl k volnému Burakowskemu. Než si ale zpracoval stojatý puk, byl moc blízko Sabolovi a nedokázal ho propálit!

41:48
    Kečkeš přijal přihrávku na hranici útočného pásma, ale puk jen poslal dál. Musel střídat.

41:05
    Další chvíle už se Slovensku podařilo strávit v bezpečí, ale bez střeleckého pokusu.

40:25
    Hned v úvodu třetí části se musel Richard Sabol vytáhnout, aby Švédové nezaokrouhlili "bůra".

40:01

Střely na branku ve 2. třetině:

Švédsko 11 – Slovensko 9

Marná sláva. Na střely byla druhá část docela vyrovnaná, Slováky dostala do šancí sekvence švédských faulů. Marně se ale snažili vyzrát na obranu domácího celku. Naopak Tři korunky stále ze své torničky vytahují nápadité a nebezpečné akce, které jim v prostřední třetině vynesly zdvojnásobení náskoku. Už jenom středně velký zázrak by mohl změnit jméno postupujícího týmu.

Třetí třetina začne přibližně ve 21:12.

40:00

39:55
    Ještě je na řadě ofsajd švédských barev.

39:40
    Nyní se za Sabolem prokousával Sandberg, ale nakonec ho Slováci stihli zastavit před zakončením.

39:10
    Švédové byli vepředu čtyři proti dvěma a ještě to vypadalo, že stihnou kafíčko a sušenky. To hlavní, tedy skórovat, se jim ale nepovedlo!

38:44
    Zatím to ale vypadá, že přesilovková deka v posledních minutách padla i na Seveřany.

37:59
    Švédsko je v plném počtu a už zase spěchá dopředu. Přidá pátý úspěch večera?

37:22
    V oslabení naopak prchnul dopředu Karlsson. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách, to kvůli nafilmovanému pádu Marka Daňa (SVK).

36:52
    Švédové se osvobozují a teď už hrají ve čtyřech.

36:37
    Ale teď už se Slovákům zase nedaří prostřelit obranný val.

36:15
    Dansk si věděl rady s první střelou a pak i dorážkou Predajnianského. Ještě 34 sekund zbývá z této velké možnosti.

35:48
    A další faul domácího týmu, dvojnásobná výhoda Slovenska bude pokračovat! Linus Arnesson (SWE) – 2 minuty za faul kolenem. To je obrovská šance, jak se poprvé zapsat do střelecké listiny!

35:31
    Dvě dělovky Marka Daňa. První byla zblokována protivníkem, ta druhá šla nejspíš čistě mimo.

34:50
    Zatím se Slovákům přesilovka nevedla, ale i oni ji budou mít zdvojnásobenou. Jesper Pettersson (SWE) pyká za vražení na hrazení, je tady 1:09 početní výhody 5 na 3!

33:59
    Sörensen, jehož aktivita zajistila domácím předchozí radostný moment, vzápětí odchází k trestoměřičům. Verdikt zní faul loktem. Třetí přesilovka pro Slováky.

33:21
    Jenom chvíli se Slováci udrželi na útočné polovině a už pro ně přichází čtvrtá pohroma! Sörensen se parádně prohnal po levém křídle, jenže v tísni se mu před Sabolem ještě nepovedlo zakončit. Jeho práci však dokonal LUCAS WALLMARK, jenž okamžitě poslal puk do bližšího růžku – 4:0! Asistence: Nick Sörensen, Filip Forsberg.

32:59
    Jeden ze Slováků se šikovně obtáčel kolem švédské klece, ale vepředu byl sám a čtyři soupeři ho nakonec stačili pokrýt.

32:46
    Pár chvil nato přichází další zásah Richarda Sabola, který je dnes výrazně zaměstnanějším mužem. Komerční přestávka.

32:25
    Jenom za cenu zakázaného uvolnění se osvobozují svěřenci trenéra Ernesta Bokroše, kterého moc dobře známe z české extraligy.

31:39
    Burakowsky si však na Sabola nepřišel, jeho beci nedovolí soupeři víc než pokusy z uctivé vzdálenosti.

31:13
    Hokejisté ve žlutém pokračují ve své útočné rotaci. Slovensko jim vůbec nestačí.

30:48
    Malmö Arenou obíhají mexické vlny. Atmosféra je tady vskutku parádní!

30:22
    Hru přerušuje další zásah Sabola proti pokusu od modré čáry. Následnou roztržku pak rozhodčí rychle uhasili.

29:58
    Teď už jsou Slováci kompletní, těžkou chvíli přestáli.

29:39
    Lindholm se probíjel před brankoviště, kde ještě hledal někoho ze spoluhráčů. Puk se ale přes obrannou hráz nedostal!

29:13
    První vyloučený je zpátky ve hře, pokračuje klasická výhoda Tre Kronor.

28:54
    Proti ráně od modré zasahuje Richard Sabol, tohle už vypadá pro Slováky dobře.

28:20
    Slováci se osvobozují, domácím zamotaly hlavu jejich vlastní kličky.

27:48
    Patrik Luža (SVK) – 2 minuty za hákování.

27:48
    Burakowskemu se to už ale povedlo a poslední protivník ho musel před prázdnou bránou zahákovat! Švédové budou hrát v pěti proti třem.

27:33
    Forsberg se do útoku pokoušel probít individuálně, což bylo špatné řešení.

27:07
    Krátce po buly je tady další vyloučení, tentokrát ale na straně Slováků. Martin Kečkeš (SVK) si odsedí menší trest za podražení.

27:01
    Autor třetího gólu Filip Forsberg se společně se svou formací dopustil ofsajdu, hráčům dopřeje oddech komerční přestávka.

26:24
    Když už se Slovensko usadilo v útočném pásmu, jeho přihrávka byla zblokována a Švédové jsou kompletní.

25:22
    Zatím to ale vypadá stejně jako v celém zápase – Slovákům to příliš nejde. Brankář Dansk zůstává v klidu.

24:24
    Naši východní bratři ovšem mohou reagovat. Robert Hagg (SWE) vyrazil bránu ze svého postavení a po zásluze je odměněn menším trestem za zdržování hry.

21:10
    Domácím netrvalo dlouho, než se jim ve druhé třetině povedlo zvýšit vedení. Byla to blesková a náherná akce, ve které Burakowsky vypálil a FILIPA FORSBERGA čekala snadná dorážka na 3:0! Druhá využitá přesilovka. Asistence: André Burakowsky, Elias Lindholm.

20:25
    Hned po návratu z kabin je tady další faul Slováků. Martin Réway (SVK) – 2 minuty za podražení.

20:01

Hráči už jsou zpět na ledě. V Malmö Areně nás zlobí připojení k internetu, za způsobené nepříjemnosti se omlouvám.

Střely na branku v 1. třetině:

Švédsko 16 – Slovensko 5

Úvodní dvacetiminutovka je u konce. Slováci v ní nepředvedli proti vysoce favorizovaným Švédům vůbec špatný výkon, ale domácí reprezentace ukázala svou sílu a po dvou povedených akcích, které oku hokejového fanouška musely lahodit, se ujaly vedení, když se trefili Lucas Wallmark a Elias Lindholm. Druhá třetina začne asi v 20:23.

20:00

19:30
    Kotouč se teď zdržuje především ve středním pásmu.

18:39
    To byla hokejová paráda, díky které se Tři korunky ujímají dvougólového náskoku! Z kruhu dostal od Gustava Olofssona nahrávku ELIAS LINDHOLM, který si vybruslil z mírného úhlu nikým neatakovaný až před bránu a prostřelil padajícího gólmana Sabola k levé tyčce! Asistence: Filip Forsberg, Gustav Olofsson.

18:05
    Jacob de la Rose si bleskově narazil mezi kruhy kotouč s Eliasem Lindholmem a vypálil z ideálního palebného postavení těsně vedle!

17:49
    Slováci vybojovali odražený kotouč a vyvezli jej až do útočného pásma, čímž ušetřili drahocenné vteřinky z Kolenova trestu.

17:30
    Švédko kombinuje v přesilovkovém postavení.

17:11
    Milan Kolena (SVK) – 2 minuty – držení protihráče.

16:50
    Švédi ukořistili kus černé gumy, ale do útočného pásma nepřešli, když se dopustili útočného pásma. Vhazovat se bude po levé ruce gólmana Danska.

16:30
    Nyní už přihlížíme útočnému snažení Bokrošových svěřenců, kteří se snaží dobýt soupeřovo pásmo.

15:40
    Sebastian Collberg se opřel do puku na vrcholu kruhů a i přesto, že se zdálo, že gólman Sabol má situaci pod kontrolou, kotouč mu zpod betonů vyjel a skončil těsně vedle pravé tyčky! V publiku to jen zahučelo.

15:15
    Švédové teď otupili chvilkový nápor svého soka a kombinují ve středním pásmu.

14:35
    Slováci se začínají osmělovat a daří se jim provětrávat obranu svého soupeře, kterého zatím drží skvěle chytající gólman Dansk.

14:00
    Obrovskou šanci měl na holi Jacob de la Rose, který se ocitl za slovenskou obranou, vybruslil si až do předbrankového prostoru a ze strany neprotlačil puk k bližší tyčce přes Sabolovy betony! K dorážce už se neprobil dojíždějící Filip Forsberg.

13:19
    Andreas Johnson si sjel mezi kruhy a vypálil zápěstím. Richard Sabol byl ale dobře postavený a jeho ránu ukryl ve své připravené náruči. Buly po jeho levici.

13:04
    Gólman Sabol si poradil se střelou z prostoru mezi kruhy, jíž schoval v náruči uprostřed slovenského brankoviště. Fanoušci se při komerční přestávce pobavili u kiss-kamery.

12:30
    Žlutomodří jsou psychicky nahoře a i nadále buší do zadních vrátek Slováků. Fanoušci jsou ve varu a ženou své miláčky hlasivkami i potleskem vpřed.

11:58
    Teď už se ale zaplněná Malmö Arena naplno raduje, domácí jdou do vedení! Kotouč vybojoval LUCAS WALLMARK, který předvedl krásnou individuální akci, když si najel za slovenskou obranou až k brankáři Sabolovi, jehož si kličkou položil na led a střelou nad jeho beton rozechvěl síťku v bráně! Asistence: Nick Sörensen, Linus Arnesson.

11:30
    Po levém křídle si najel do útočného pásma Andre Burakowsky a tvrdou ranou zacinkal na bližší tyčku!

11:10
    Slovensko se zabydlelo na chvilku v ofenzivním postavení, jenže o kotouč nakonec přišlo. Hrát mohou Skandinávci.

10:42
    To se jim povedlo, ale rozhodčí zadul do píšťalky kvůli signalizovaného postavení mimo hru. Buly proběhne ve středním pásmu, blíže slovenské modré čáře.

10:35
    Slováci vybojovali kotouč a snaží se s ním z blízkosti středového kruhu přejít do útočného pásma.

10:00
    Elias Lindholm nabil po obkroužení brány na modrou čáru Gustavu Olofssonovi, jehož dělovka zaduněla na připravené betony gólmana Sabola.

09:30
    V Malmö Areně sledujeme oboustranně vyrovnaný hokej, ale postupně začínají mít znovu navrch domácí Švédové.

09:05
    Hokejisté od pohoří Tatry zatím hrají velmi dobře. Daří se jim zakončovat z různých pozic útočného pásma a brankář Oscar Dansk se má v brankovišti co ohánět.

08:30
    Slováci teď svírají svého soupeře v hloubi jeho obranného pole i po skončení přesilové hry. Příznivci svých korunek tak oceňují potleskem zákroky gólmana Danska.

08:02
    Marko Daňo nakonec vystřelil, když přejel modrou čáru a opřel se do puku na vrcholu kruhů. Brankář Dansk měl ale dobrý výhled a puk schoval v náruči.

07:33
    Slovensko se proti kompaktnímu bloku seveřanů horko těžko prosazuje. Gólman Dansk se zatím moc nezapotil.

06:55
    Švédsko se zatím velmi dobře brání. Pravidelně získává puky a vyhazuje je do bezpečí, což se domácím fanouškům v zaplněné aréně pochopitelně líbí.

06:27
    Právě Sebastian Collberg (SWE) dostal dvouminutový trest.

06:27
    Švédové sebrali svému soupeři puk ve středu pole a podnikli rychlý útočný výpad, při němž se ocitl za slovenskou obranou Sebastian Collberg, ale dostal se moc blízko brankáři Sabolovi a trefil jen jeho betony. Po přerušení hry dopravil puk do sítě Andreas Johnson, ale hra už byla dávno přerušena!

05:40
    Slovensko zlepšilo svůj pohyb a hra se vyrovnala. Nyní je to papírový outsider, který tahá za pomylsný konec provazu.

05:00
    Do ofenzivního postavení se občas probijí i svěřenci trenéra Bokroše, ale jejich soupeř velmi dobře hlídá ošemetný prostor před svou brankou.

04:20
    Švédové mají puk mnohem častěji ve své moci a vytrvale buší do obranného valu Slováků. Malmö Arenou se rozléhá sborový pokřik "Sverige!".

03:56
    Tentýž hráč pálil ihned po vhazování, ale těsně vedle pravé Sabolovy tyče. Ke střele z mírného úhlu na levé straně se probil i Elias Lindholm, ale vyprášil u první tyče jen Sabolovy betony!

03:19
    Skandinávci sevřeli svého soupeře pod tlak a na konci rychlé akce pálil z mezikruží zápěstím Filip Forsberg. Gólman Sabol udržel puk v náruči a přerušil hru,

02:40
    Gólman Sabol se musí mít neustále na pozoru. Jeho obrana zatím sice stíhá přistupovat k soupeřovým střelcům včas, ale Tři korunky mají i tak slušný tlak.

02:05
    Švédsko zatím marně dobývá útočné postavení. Na stadionu panuje úchvatná atmosféra, kterou vytvářejí fanoušci domácích v zaplněných ochozech.

01:56
    Černák zkusil střelu z dálky, ale branku netrefil.

01:25
    Vpřed se dostávají i Slováci, ale švédská defenziva je pevná jako skála a nic jim v blízkosti svého gólmana Danska nedovoluje. Dobře si vzadu počíná i Slovensko.

00:55
    Gustav Olofsson vyslal štiplavou ránu ihned po vhazování, když se opřel do kotouče na vrcholu levého kruhu, ale vyprášil jen připravené Sabolovy betony.

00:30
    Gólman Sabol si připsal první úspěšný zákrok, když betony vyrazil střelu od modré čáry, kterou dobře viděl. Švédsko pokračuje ve svém útočném snažení.

00:05
    Kotouče se ujali domácí Švédové, kteří si přihrávají ve svém pásmu.

00:01

00:01

Zápas začne přibližně v 19:38.

Švédská sestava je beze změn, v té slovenské najdeme jednu, když gólmana Samuela Baroše nahradil jeho kolega Richard Sabol.

Švédsko U20: Dansk (Högberg) – Djoos, Arnesson, Pettersson, Olofsson, Norell, Hägg, Bengtsson – Johnson, Wennberg, Collberg – de la Rose, Forsberg, Lindholm – Burakowsky, Sörensen, Wallmark – Sandberg, E. Karlsson, Sundqvist.

Slovensko U20: Sabol (Baroš) – Luža, Predajniansky, Rusina, Gachulinec, Valjent, Černák, Kečkeš, Dinda – Kolena (C), Réway (A), Gríger – Lunter, Daňo (A), Cehlárik – Minárik, Horanský, Mlynčár – Šimun, Tibenský, Skalický.

Rozhodčí: Timothy Mayer (USA), Devin Piccott (CAN) – Kenji Kosaka (JPN), Andreas Kowert (GER).

Bokrošova parta hrála skupinu z českým týmem, i ona tak hrála své dosavadní zápasy na ledě Malmö Isstadionu. Nyní už se ale přesunula do velké haly, která bude zřejmě zaplněna do posledního místečka a fanoušci znovu vytvoří bouřlivou atmosféru. „Tato aréna je určitě hezčí, ale hlavně větší. Těším se na domácí fanoušky, kteří sem přijdou,“ hlásí pro stejné médium Tomáš Rusina.

Slováci si jsou sice dobře vědomi síly soupeře, ale své hokejky předčasně neházejí do žita. „Ve čtvrtfinále už si nemůžeme vybírat, tam nás už nepotká lehký soupeř. Dostali jsme Švédy, kteří vyhráli skupinu a neprohráli ani jeden zápas. I z tohoto pohledu to bude zajímavé. Nezbývá nám nic jiného, než se dobře připravit,“ burcuje svůj tým v rozhovoru pro slovenskozijehokejom.sk gólman Richard Sabol.

Slovensko mělo do mistrovství světa raketový nástup, když smetlo Němce suverénně 9:2. Vzápětí pořádně potrápilo oba zámořské soupeře, ale i přesto prohrálo s USA (3:6) i Kanadou (3:5). Postup ze skupiny mělo již před bitvou s Českem zajištěný, ale po prohře 1:4 se v ní umístilo až na 4. místě.

Švédsko základní skupinou proplulo naprosto suverénně, když neztratilo ani jeden bod. Postupně přetlačilo Švýcarsko (5:3), své rivaly z Finska (4:2) a Norska (10:0) i Rusy (3:2). Do utkání tak půjde jako velký papírový favorit.

Dobrý den. Srdečně vás z Malmö Areny vítám u sledování on-line přenosu čtvrtfinále Švédsko – Slovensko, který tvoří zlatý hřeb dnešního večera. Utkání začíná v 19:30.

Ladislav Vácha

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 12. Wallmark (Sörensen, Arnesson), 19. Lindholm (Forsberg, Olofsson), 22. Forsberg (Burakowsky, Lindholm), 34. Wallmark (Sörensen, Forsberg), 54. Forsberg (Lindholm), 56. de la Rose (Lindholm, Burakowsky)