Doněck – Spartak Moskva 3:2 (po pr.) | Záhřeb – Minsk 4:1 (kon.)
Pondělí 06.01.2014, 19:30 • Dom Sportova Zagreb • KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:45:35)

HC Dinamo Minsk: 25

3. třetina:

KHL Medveščak Zagreb: 16

HC Dinamo Minsk: 11

Dnešní zápas nabídl pět gólů a z toho čtyři padly do sítě Dinama Minsk. To se sice dostalo ve třinácté minutě do vedení, ale poté následovaly čtyři góly Záhřebu v řadě a ze stavu 1:0 to bylo rázem 1:4 a bylo po zápase. Minsk tak ani dnes žádné body nezíská, soupeř si naopak znovu upevní svou pozici v pořadí konference.

60:00

59:38
    Přesto je tu rychlý protiútok Záhřebu, Lalande střelu Klubertanze z levé strany chytá a přerušuje hru.

59:25
    Filičkin vyhazuje kotouč ze třetiny vysokým obloukem.

59:00
    Poslední minuta dnešního utkání.

56:55
    Artur Gavrus bojuje za brankou s obráncem Záhřebu, ale padá a puk získává soupeř.

55:45
    Brust přerušuje hru před dotírajícím Stasem, bude se vhazovat ve třetině Záhřebu.

55:02
    Nahozený puk do třetiny Minsku končí na hokejkách hostů.

54:23

54:05
    Matěruchin vybojoval puk ve třetině soupeře a z levé strany se dostal před Brusta, ale pálil pouze vedle branky.

53:50
    Zpoza vlastní branky nyní rozehrává Katič.

53:37
    Minsk se zatím úspěšně brání, tempo Záhřebu již také není tak rychlé, domácí vedou o tři góly a mají dostatečný náskok.

52:45
    Puk opouští třetinu Minsku.

52:23
    Za faul na Brusta dostává dvě minuty Zbyněk Irgl, kterého tento trest hodně rozlítil, domácí mají další přesilovou hru.

52:18
    Ve třetině soupeře ale pouze "odevzdal" puk a odešel střídat.

51:51
    Záhřeb ubránil útočnou akci soupeře a Švarný může zaútočit.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 24. Cheechoo (Linglet, Martinovič), 40. Jessiman (Martinovič, Murray), 43. Murley (Ryan), 50. Popovič (Vesce, Linglet) – 13. Stas

Medveščak Záhřeb: Brust (Dekanič) – Popovič, Martinovič, Klubertanz, Švarný, Foster, Katič – Thomas, Ryan, Murley – Linglet, Cheechoo, Vesce – Walker, Kane, Jessiman – Björkstrand, Murray, Glumac, Nyström
    HC Dinamo Minsk: Lalande (Milčakov) – Sinkjevič, Goroško, Lintner, Nogačjov, Usenko, Kaznadej, Filičkin – Kaljužnyj, Stas, Matěruchin – Surový, Jefimenko, Irgl – Drozd, Kitarov, Gavrus – Kirjuščenkov, Osipov, Zacharov, Dadonov

Rozhodčí: Karabanov, Čerenkov – Kučava, Novikov