Doněck – Spartak Moskva 3:2 (po pr.) | Záhřeb – Minsk 4:1 (kon.)
4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
HC Dinamo Minsk
Pondělí 06.01.2014, 19:30 • Dom Sportova Zagreb • KHL

52:23
    Za faul na Brusta dostává dvě minuty Zbyněk Irgl, kterého tento trest hodně rozlítil, domácí mají další přesilovou hru.

49:12
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Z modré čáry, z levé strany, pálí z voleje MARK POPOVIČ a puk přesouvajícímu se Lalandovi propadl do branky, výbornou práci tam odvedl Ryan, který gólmanovi bránil ve výhledu. Asistence: Ryan Vesce a Charles Linglet.

48:18
    Nyní se hra přerušuje, na trestnou lavici usedá hostující Lintner-

42:32
    Oddechový čas pro hosty.

42:32
    Ale z gólu se radují domácí, Ryan si sjel před branku, a zkouší usměrnit nahozený puk MATTA MURLEYHO z pravé strany, nicméně puk i bez jeho přičinění končí v brance a domácí vedou již 3:1. Asistence: Michael Ryan.

39:43
    Martinovič napřáhl na modré a vypálil na branku, Lalande již ale nestačil zareagovat na odraz puku od bránícího Richarda Lintnera, který však ještě předtím lehce tečuje HUGH JESSIMAN, kterému je nakonec branka připsána. Asistence: Saša Martinovič a Andrew Murray.

36:57
    Alexander Matěruchin oslabuje svůj tým, tentokrát si přesilovou hru zahraje Medveščak.

34:19
    Vylučuje se na straně Medveščaku, na trestnou lavici odchází Saša Martinovič.

23:36
    Ale nyní se konečně domácí prosazují, JONATHAN CHEECHOO zůstal v mezikruží neobsazen a po přihrávce z pravé strany pálí z voleje, Lalande byl bez šance, puk končí v brance. Asistence: Charles Linglet a Saša Martinovič.

19:19
    Rozhodčí vylučují, Jessiman dostává dvě minuty, ale i Kaznaděj, hraje se ve čtyřech na obou stranách.

13:30
    Opět se vylučuje, domácí Ivan Švarný za vyhození puku mimo ledovou plochu, hosté si zahrají první přesilovou hru.

12:39
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Rychlý protiútok hostů, za obranu Záhřebu se dostal ANDREJ STAS, který si položil Brusta a kličkou do forhendu dává první gól utkání. Bez asistence.

06:16
    Dlouho se nyní hrálo ve třetině Minsku, až přišel faul, Jevgenij Nogačjov fauluje a dostává dvě minuty, domácí si zahrají přesilovou hru.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 24. Cheechoo (Linglet, Martinovič), 40. Jessiman (Martinovič, Murray), 43. Murley (Ryan), 50. Popovič (Vesce, Linglet) – 13. Stas

Medveščak Záhřeb: Brust (Dekanič) – Popovič, Martinovič, Klubertanz, Švarný, Foster, Katič – Thomas, Ryan, Murley – Linglet, Cheechoo, Vesce – Walker, Kane, Jessiman – Björkstrand, Murray, Glumac, Nyström
    HC Dinamo Minsk: Lalande (Milčakov) – Sinkjevič, Goroško, Lintner, Nogačjov, Usenko, Kaznadej, Filičkin – Kaljužnyj, Stas, Matěruchin – Surový, Jefimenko, Irgl – Drozd, Kitarov, Gavrus – Kirjuščenkov, Osipov, Zacharov, Dadonov

Rozhodčí: Karabanov, Čerenkov – Kučava, Novikov