Alcorcon – Espanyol 1:0 (kon.) | Real Betis – Ath. Bilbao 1:0 (kon.) | Santander – Almería 1:1 (kon.)
Barcelona – Getafe 4:0 (kon.)
AD Alcorcon
1:0 (0:0)
Espanyol Barcelona
Středa 08.01.2014, 20:00 • Estadio Municipal de Santo Domingo, Alcorcón • Španělský pohár

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:50:35)

Je dobojováno, hosté nedokázali dnes na hřišti Alcorcónu vstřelit gól a když se trefil v 72. minutě z volného kopu domácí Pacheco znamená to prohru prvoligového Espanyolu 0:1. Favorizovaní hosté dnes "spálili" poměrně dost šancí a v odvetě tak budou dohánět jednobrankovou ztrátu z tohoto utkání.

90+3
    V poslední minutě nastaveného času rozehrají domácí svůj pátý rohový kop.

90+2
    Ten však domácí odvrací a dopředu dokonce spěchá Pacecho, který si takticky "vymodlil" faul na polovině soupeře.

90+1
    Tři minuty jsou ještě nastaveny, Espanyol má rohový kop.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, rozhodčí bude nějakou tu vteřinu ještě nastavovat, naděje Espanyolu na vyrovnání stále "žije".

90
    Hostující Víctor Sánchez fauluje ve středu hřiště a dostává za tento zákrok žlutou kartu.

87
    Jestli již hosté nepromění ani takovou tutovku, jako měl před okamžikem Lanzarote, tak to pak těžko mohou pomýšlet na body...

86
    Espanyol na polovině soupeře, do vápna Alcorcónu letí centr, míč se dostává po hlavičce Morena na hranici malého vápna, odkud Lanzrarote překopává!

85
    Dani Giménez vykopává, míč letí na polovinu Espanyolu.

84
    Zahrozili hosté, ale Sergio García byl v ofsajdu, zakončení již bylo zbytečné.

84
    Rubén Sanz nakopává ze středu hřiště do pokutového území Espanyolu, ale to je v podstatě pouze odevzdaný míč.

83
    Hosté se snaží, ale zatím jim vždy kousek k bráně chybí, nyní se domácí dostávají na polovinu Espanyolu, kde budou vhazovat z pravé strany.

82
    Střídání v týmu AD Alcorcón: ze hřiště odchází Sales, přichází Jony.

80
    Ještě předtím ale žlutá karta pro domácího A. Martíneze za faul ve středu hřiště.

80
    Jony se u postranní čáry připravuje na vstup na hřiště, domácí budou naposledy střídat.

80
    Posledních deset minut mají favorizovaní hosté na to, aby alespoň vyrovnali, povede se jim to?